Трейлер:
Закрити

видалено з фаворитів

Додано до фаворитів

Переглянути

видалено з фаворитів Додано до фаворитів

Переглянути

Ваше місто - Київ, а найближчий кінотеатр - ТРЦ Ocean Plaza?

Реєстрація

Введіть SMS-код. Він також буде паролем до аккаунту. Змінити можна в будь-який момент

Номер телефону
{{userData.regPhone}}
код з SMS
Неправильний  код
Відправити повторно
капча введена невірно
через 0{{min}}:{{sec}}
Відправити повторно
Продовжити

Ви зареєструвалися!🎉

На сайті використовуються файли cookies, дозволити їх використання?
Так
Ні
Закрити

Розклад сеансів Київ, ТРЦ Ocean Plaza

{{this.num_word(nowPlayingByCinemaRightArray.length, wordArray)}}

Допомога

Підтримка
Повернення квитків
Напишіть нам

Поширені запитання

Повітряна тривога / вимкнення електроенергії

Як працюють кінотеатри під час повітряної тривоги
У випадку оголошення повітряної тривоги кінотеатр призупиняє демонстрацію сеансів та проводить евакуацію гостей та працівників з кінотеатру до найближчого укриття. Якщо повітряна тривога триватиме менше 20 хвилин - показ сеансу буде відновлено. У випадку, якщо повітряна тривога триватиме більше 20 хвилин - сеанс відновленню не підлягає. Якщо повітряна тривога закінчиться після 20 хвилин від початку нового сеансу - сеанс відбудеться. Якщо останні сеанси були перервані/ скасовані повітряною тривогою - кінотеатр відновить свою роботу наступного дня.

Квитки перерваних або відмінених сеансів будуть обміняні на квитки відповідної категорії на наступний похід у кіно. Обміняти квитки можливо у касі кінотеатру відразу після завершення повітряної тривоги або впродовж 14 днів. Для цього зберігайте, будь ласка, квитки перерваних сеансів та чек, покажіть у касі кінотеатру.
Як працюють кінотеатри під час відсутності електропостачання
На жаль, наразі, графіки відключень для нас несподівані, як і для наших глядачів. У випадку, якщо на сайті / в мобільному додатку доступні сеанси - в кінотеатрі є світло. Якщо сеанси відсутні - у кінотеатрі відсутнє електропостачання.

Кінотеатри працюють з генераторами. Звертаємо Вашу увагу, що при роботі генератора кондиціонер не працює. В звичайному режимі, при відсутності відключень електроенергії, кондиціонер працює згідно графіку.

Технологія 4DX

Що таке технологія 4DX?
4DX — технологія, яка використовується для показу повнометражних фільмів. Дозволяє переглядати художні та анімаційні фільми з додатковим набором спецефектів, що посилюють враження від перегляду та більш повного занурення у сюжет. 4DX передбачає використання візуально-відчутних та ароматних доповнень, зміни положення глядацького місця у просторі синхронних із відео та звуковою доріжкою. На відміну від 4D-атракционів, технологія 4DX використовується у більш тривалих по часу творах — повнометражних нових блокбастерах. Основні доповнення для перегляду:

— рух, обертання та поштовхи крісел;

— водяні бризки та вітер (як спереду, так і ззаду);

— подача пару у зал (він же туман або дим);

— фронтальний загальний вітер;

— миготіння стробоскопів;

— мильні бульбашки;

— ароматичний пар (створюється спеціальними пристроями шляхом змішування ароматів).
Який принцип дії технології 4DX?
Звичайний повнометражний фільм (динамічний ігровий чи анімаційний) демонструється у спеціальному кінозалі, з обладнанням 4DX. Разом із відео та звуковою доріжкою синхронно передаються певні ефекти, які доповнюють основний фільм та посилюють ефект присутності.

4DX поєднується з технологією стереоскопічного перегляду 3D. Також може використовуватися для демонстрації звичайних 2D і навіть чорно-білих фільмів. Крісла у глядацькому залі 4DX оснащені спеціальними приводами, які дозволяють здійснювати рухи з певними швидкостями у трьох площинах шляхом плавного переміщення, поштовхів та легких підкидань. Також механіка дозволяє створювати вібрації перемінної потужності окремо спинки та підставок під ноги. Усі рухи крісел максимально синхронізовані із зображенням на екрані. Крісло може імітувати падіння, хитання на човні, тряску в автомобілі чи літаку. Також у спинки крісел вбудовані малопомітні повітряні та водяні сопла для тилового і фронтального (для наступного ряду крісел) ефекту.
Фронтальні ефекти для перших рядів забезпечуються спеціальною стійкою перед ними.

Подача пару у зал здійснюється пристроями, які замасковані у районі невеликого простору перед екраном.

Стробоскопи розташовані по периметру стелі залу.

Управління і синхронізація проводиться спеціальними контролерами під управлінням комп’ютерного додатку, яке використовує паралельну доріжку спецефектів, записану у файл. При цифровому показі з сервера, цей файл передається разом із контентом.

У кінотеатрі дуже реалістично та видовищно відтворюються такі природні явища:

· дощ;

· вітер;

· туман;

· блискавка;

· шторм.
Як спецефекти 4DX вписуються у фільм?
Усі додаткові спецефекти (політ, перегони, вітер, дощ, туман, різноманітні запахи, шуми, блискавки, рухи крісла) органічно вписуються у канву сюжету, доповнюючи його та посилюючи ефект занурення у фільм. Спецефекти створюють особливу атмосферу при перегляді фільму, не перетворюючи його в атракціон. Їх головна функція — посилити враження, загострити всі почуття, змусити максимально зануритися у події на екрані, а не розсмішити чи здивувати.
Чим відрізняється зал 4DX від інших залів?
Зал 4DX спеціально обладнаний для того, щоб глядач відчув ефект повної присутності у фільмі. Унікальна технологія 4DX передбачає наявність рухомих крісел та установки для додаткових спецефектів. Таким чином, 4DX-зал це:

· рухомі крісла, рухи яких максимально синхронізовані із зображенням на екрані; крісла можуть вібрувати, нахилятися, імітувати падіння, хитання на човні, тряску в автомобілі чи літаку;

· імітація природних явищ (у кінотеатрі дуже реалістично та видовищно відтворюються дощ, вітер, туман, блискавка, бульбашки);

· запах — нова технологія дозволяє збагатити мову кінематографу, вкласти у кожен кадр ще більше інформації за допомогою ароматів.

Звертаємо увагу, що для кінозалів 4DX використовується таке ж звукове, проекційне обладнання і 3D-системи, що і для технологій 2D і 3D.
Яка технологія кінопоказу використовується в 4DX?
Обладнання кінопоказу в залах із технологією 4DX таке ж, як і в наших залах — це великі екрани на всю ширину залу, відмінний звук і кінопроекційне обладнання від світових лідерів (Dolby, JBL, Kinoton, Sony).

У залах 4DX (як і в наших залах) ми використовуємо новітню 3D-технологію з дуже яскравим зображенням та глибоким 3D-ефектом.

Для перегляду фільмів із ефектом 3D ми пропонуємо використовувати персональні 3D-окуляри. Це дозволяє забезпечувати гігієнічність, високу якість 3D, а також дає можливість глядачам економити при наступних походах у кіно, якщо використовувати окуляри кілька разів.
Чи потрібні персональні 3D-окуляри для перегляду фільму в залі 4DX?
Якщо фільм демонструється у форматі 3D, то для перегляду вам необхідно придбати персональні 3D-окуляри. Ви можете зберігати їх, самостійно доглядати за ними і використовувати кілька разів. Таким чином ви будете економити на відвідуванні кіно.

Зверніть увагу, що у випадку пошкодження окулярів ми не можемо гарантувати якість перегляду.

Якщо ж фільм у 2D-форматі, то купувати персональні 3D-окуляри не потрібно.
Чи є правила поведінки в 4DX-залі?
Щоб отримати максимум задоволення від фільму в форматі 4DX, будь ласка, дотримуйся правил безпечної поведінки у залі:

1. Радимо не приводити на фільми у 4DX дітей молодше 6 років. Вони можуть злякатися спецефектів або впасти з рухомих крісел.

2. Не рекомендуємо дивитися 4DX-фільми вагітним жінкам, людям похилого віку, а також усім, хто може надто емоційно сприйняти події на екрані та спецефекти.

3. Просимо не приносити до кінозалу 4DX їжу, яка залишає жирні плями та напої у відкритих ємкостях, оскільки під час руху крісел вони можуть забруднити тебе та інших глядачів. Радимо купувати попкорн у спеціальній упаковці та напої у пляшках із кришечками у наших попкорн-барах.

4. Вода, яка розпорошується під час фільму, спеціально очищена. Але все одно просимо не одягати у 4DX-зал речі, чутливі до вологи.

5. Радимо не брати з собою цінні речі та електроніку, адже ми не несемо відповідальності за загублені або пошкоджені речі.

6. Під час перегляду фільмів у 4DX радимо не підніматися зі своїх місць і не ходити по залу.
Чи можна брати з собою їжу в зал 4DX?
У зал 4DX дозволено брати їжу, придбану у наших кіно-барах. Вона максимально зручна та безпечна для перегляду фільмів у кінотеатрах. Але ми просимо бути обережними під час руху крісел та радимо з’їсти трішки попкорну перед переглядом, щоб стакан не був надто повним, а також стакани з напоями мають містити кришки.
Чи можна брати з собою дітей молодших 6 років у зал 4DX?
У зал 4DX не рекомендовано брати з собою дітей молодших 6 років, адже вони можуть злякатися спецефектів та впасти з рухомих 4DX-крісел. У 4DX-залі не передбачені безкоштовні квитки для дітей до 6 років.

Також, якщо фільм демонструється у форматі 3D, необхідно додатково придбати персональні 3D-окуляри.
Чи є знижки в зали 4DX?
Для пільгових категорій відвідувачів знижки не надаються на сеанси у кінозалах 4DX.
Чи можна забронювати квиток у зал 4DX?
Послуга бронювання у мережі наших кінотеатрів відсутня. Ви завжди можете придбати квитки онлайн на нашому сайті та у мобільному додатку будь-де та будь-коли. Це швидко та зручно.
Які місця краще вибрати?
У залі 4DX усі місця зручні для перегляду. З будь-якого місця фільм сприймається однаково добре. Усі крісла в 4DX мають однакове обладнання для створення додаткових спецефектів.
Що робити, якщо я не відчуваю всіх ефектів?
Якщо ви виявили будь-які труднощі чи неполадки, звернися до співробітника кінотеатру і він пересадить вас на інше місце.

Варто також відмітити, що технологія 4DX дуже складна і потребує особливої уваги зі боку кінотеатру.

Зверніть, будь ласка, увагу, що ми не прописуємо коди спецефектів до фільмів. Цим займаються спеціалісти компанії CJ 4DPLEX та творці фільму. Ми, як і всі інші кінотеатри 4DX у всьому світі, отримуємо готовий код спецефектів, про які дізнаємося на першому сеансі разом із глядачами.
Система запахів у 4DX-залах у різних фільмах
Система подачі запахів під час демонстрації фільмів у кінозалах формату 4DX працює з арсеналом 8 видів запахів. Серед них:

садок троянд;

·квітковий магазин;

·тихоокеанський бриз;

·біла гарденія;

·кава 2010;

·малиновий дощ;

·порох вогнепальної зброї;

·палена гума.

Зазвичай, у кожному фільмі використовується не менше 3-4 запахів. Технологія 4DX дозволяє збагатити мову кінематографу, насичуючи кожен кадр ще більшою кількістю інформації за допомогою ароматів.
Формат 4DX — це революційна система перегляду фільмів, що залучає всі п’ять органів відчуттів людини і переносить глядача в епіцентр подій на екрані. Технологія 4DX пропонує повний набір спеціальних ефектів, що дозволяє глядачу стати учасником фільму та пережити небувалий кінематографічний досвід.
Скільки ефектів в 4DX у фільмі?
У кожному фільмі використовується різний індивідуальний набір спецефектів 4DX. Ми, як і всі інші кінотеатри 4DX у всьому світі, отримуємо готовий код спецефектів, про які дізнаємося на першому сеансі разом із глядачами.

Кінотеатри не прописують коди спецефектів до фільмів. Цим займаються спеціалісти технології 4DX спільно з творцями кожного фільму. Наприклад, режисер фільму «Інтерстеллар» Крістофер Нолан для демонстрації фільму в 4DX вибрав мінімум спецефектів, пояснивши це тим, що в космосі (де відбувається більшість сцен фільму) немає води, вітру чи запахів.

Відвідування кінотеатру

Де можна знайти правила відвідування мережі кінотеатрів Сінема Сіті?
Офіційні правила мережі кінотеатрів Сінема Сіті ви можете знайти на цій сторінці у розділі «ПРАВИЛА МЕРЕЖІ КІНОТЕАТРІВ СІНЕМА СІТІ».
Як мережа кінотеатрів Сінема Сіті дотримується політики конфіденційності?

Мережа кінотеатрів Сінема Сіті є офіційним власником та оператором веб-сайту cinemaciti.ua та усвідомлює, що збереженість приватної інформації користувачів нашого веб-сайту є предметом особливої уваги. Ми дуже відповідально ставимося до захисту персональних даних Гостей нашої мережі.

Якщо необхідно, ви можете скористатися нашим веб-сайтом, не розкриваючи свої персональні дані. Ваша персональна інформація необхідна тільки тоді, коли вам потрібно скористатися послугами мережі кінотеатрів.

Ми збираємо персональні дані Гостей тільки під час:

● реєстрації на нашому офіційному веб-сайті,

● заповнення форм або відправки повідомлень електронною поштою для оформлення замовлень на послуги мережі кінотеатрів,

● відправлення запитів щодо послуг, які ви замовляєте,

● а також у подібних ситуаціях, коли Гість надає нам персональну інформацію. Ми повністю контролюємо і відповідаємо за використання будь-яких персональних даних, наданих Гостями мережі кінотеатрів. Ми гарантуємо відповідні заходи захисту персональних даних, вжиті у повній мірі.

Купуючи або бронюючи квитки на веб-сайті мережі кінотеатрів Сінема Сіті, ви автоматично даєте згоду на отримання персональних пропозицій або рекламних повідомлень на вказані контакти.
Яка вартість квитка на сеанс?
Вартість квитка залежить від кінотеатру, дня тижня та часу сеансу. Щоб дізнатися вартість квитка, необхідно обрати фільм, день і час сеансу, потім виділити бажане місце на схемі залу. Зверніть увагу, що у кінотеатрі мережі Сінема Сіті діють акції та спеціальні пропозиції, за якими можна отримати знижки на квитки. Детальніше про них ви можете дізнатися у розділі «Події та Акції» на офіційному веб-сайті або у мобільному додатку.
Коли з’являється розклад сеансів?
Розклад на новий кінотиждень (четвер - середа) з’являється у середу у другій половині дня. Іноді, якщо це погоджено з дистриб’ютором, у нас є можливість відкрити продаж на найочікуваніші фільми раніше. Також квитки на деякі сеанси можуть бути доступними для покупки у будь-який день. Дізнатися про відкриття допрем’єрних продажів (завчасних продажів) ви можете у наших соціальних мережах, e-mail розсилці, офіційному веб-сайті чи мобільному додатку.
Як дізнатися, чи буде фільм у прокаті в мережі кінотеатрів Сінема Сіті?
Усі анонси фільмів, які будуть у прокаті в мережі кінотеатрів Сінема Сіті, можна подивитися у мобільному додатку або розділі веб-сайту «Незабаром». Якщо ви не знайшли у переліку очікуваний фільм, скоріш за все він не запланований для прокату у мережі кінотеатрів або ще не погоджений для прокату.
Які є вікові обмеження для перегляду фільмів?
«0» – загальна аудиторія, тобто перегляд фільму можливий без обмежень. Фільми розраховані для сімейного перегляду, однаково цікаві різним категоріям глядачів, незалежно від віку. Забороняється демонстрування будь-яких сцен, що містять натуралістичний показ жорстокості й насильства. Реалії складної дійсності повинні відображатися з максимальною умовністю.

«12+» – це фільм, до перегляду якого допускаються діти від 12 років тільки у присутності батьків. Дані фільми можуть мати деякі сцени, які батьки можуть розцінити неприйнятними для самостійного перегляду дітьми.


«16+» – це фільм, до перегляду якого заборонено допускати дітей віком до 16 років. Дані фільми можуть містити сцени з лімітованим ступенем насильства та жорстокості (наприклад, бійки, застосування зброї без надмірного кровопролиття, зображення нещасного випадку або катастрофи, а також сцени, що включають зображення оголеності, епізодичне використання ненормативної лексики).

«18+» – це фільм, на перегляд якого заборонено допускати осіб віком до 18 років. Дані фільми можуть містити сцени насильства, жорстокості, зображення катастроф, жахів, відвертої оголеності, імітації інтимних стосунків. Проте кінотеатри мають право демонструвати дані фільми у будь-яку годину доби.
Що таке прем’єрний період показу фільмів?
Прем’єрний період – це період показу фільмів (перші 4 дні прокату), коли не діють знижки при купівлі квитків на їх сеанси.
Чи є допрем’єрний період показу фільмів у мережі кінотеатрів Сінема Сіті?
Рішення про допрем’єрний показ фільмів може прийняти тільки дистриб’ютор фільмів в Україні. Вартість квитків на покази фільму до офіційного прокату може відрізнятися від звичайних цін у кінотеатрі.

Якщо наша мережа кінотеатрів отримує дозвіл на проведення допрем’єрних показів на фільм, ми обов’язково повідомляємо наших гостей про це через e-mail та sms розсилки та розміщуємо новину у соціальних мережах, у мобільному додатку та на офіційному веб-сайті мережі.
Якою мовою демонструють фільми? Чи є прокат фільмів мовою оригіналу в мережі кінотеатрів Сінема Сіті?
Фільми у кінотеатрах нашої мережі демонструються українською мовою або мовами оригіналу з українськими субтитрами.

Згідно з чинним законодавством України у кінотеатрах країни фільми не українською мовою мають демонструватися з обов’язковим дубляжем українською мовою або з українськими субтитрами. Тому фільми у наших кінотеатрах виходять із українським перекладом. Дубляж надає дистриб’ютор фільму. Кінотеатри не мають відношення до вибору мови, а лише демонструють наданий дистриб’ютором контент. Періодично ми демонструємо фільми мовою оригіналу, якщо такі надають нам дистриб’ютори. Якщо такі картини з’являються у прокаті, ми обов’язково повідомляємо про це на веб-сайті та у соцмережах мережі кінотеатрів.
Від чого залежить тривалість прокату фільмів у ваших кінотеатрах?
Тривалість прокату фільму у кінотеатрі залежить від умов договору, який укладають із нами дистриб’ютори щодо кожного фільму та формату окремо.
Що таке «Персональне запрошення у кіно»?
«Персональне запрошення у кіно» – це ваш безкоштовний квиток на будь-який непрем’єрний фільм у будь-який день у кінотеатрах мережі Сінема Сіті. Запрошення підлягає обміну на квитки у касах кінотеатрів Сінема Сіті. Не поширюється на допрем'єрні покази, презентації фільмів, тематичні заходи, сеанси у VIP-залі та форматі 4DX.
Які переваги персональних 3D-окулярів?
Ваші персональні 3D-окуляри мають індивідуальну упаковку, вони легкі та комфортні, а також безпечні з боку особистої гігієни. Вони дозволять вам відчути ефект повної присутності завдяки високій точності передачі кольорів та об'єму картинки на екрані. Ви можете використовувати їх багато разів під час перегляду фільмів у форматі 3D.
Де можна купити персональні 3D-окуляри?
Персональні 3D-окуляри продаються у касах всіх кінотеатрів мережі Сінема Сіті, онлайн у мобільному додатку та на офіційному веб-сайті cinemaciti.ua .
Чи можливо повернути персональні 3D-окуляри?
3D окуляри підлягають обміну лише у випадку виявлення дефектів під час придбання, поки Глядач не відійшов від каси.
Чи є дитячі персональні 3D-окуляри?
Так, у наявності для продажу є два універсальних розміри персональних 3D-окулярів: дорослі та дитячі.
Яким чином можна купити квитки у мережі кінотеатрів Сінема Сіті?
Квитки на сеанси будь-якого кінотеатру мережі Сінема Сіті можна придбати трьома способами: на офіційному веб-сайті cinemaciti.ua, мобільному додатку або у касі кінотеатру
Скільки квитків має бути придбано, щоб відбувся сеанс фільму?
Достатньо одного придбаного квитка за повну вартість.
Чи потрібно купувати квиток дитині менше 6-ти років?
Дітям до 6-ти років у супроводі батьків надається право безкоштовного перегляду фільмів без надання додаткового місця. Їх допускають тільки на фільми, що не мають вікових обмежень.
Чи діють знижки на фільми?
Так. У нашій мережі кінотеатрів є постійні та сезонні акції, спеціальні пропозиції та знижки, які для кожного кінотеатру представлені у розділі офіційного веб-сайту «Події та Акції».

Якщо ви учасник програми лояльності «Cinema Cashback», то систематично будете отримувати додаткові спеціальні знижки та пропозиції у вашому аккаунті на офіційному веб-сайті.
Чи є можливість обміняти квитки?
Обмінювати квитки не можна. Є можливість повернути придбані квитки не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку сеансу, та купити нові у касі, мобільному додатку або на офіційному веб-сайті.

Квитки перерваних або відмінених сеансів через повітряну тривогу, або відсутність електропостачання будуть обміняні на квитки відповідної категорії на наступний похід у кіно. Обміняти квитки можливо у касі кінотеатру впродовж 14 днів з моменту перерваного / відміненого сеансу. Для цього Гостю необхідно зберігати квитки, чек та показати їх у касі кінотеатру для безпосереднього обміну.
Правила повернення квитків, придбаних у касі.
Квитки перерваних або відмінених сеансів через повітряну тривогу, або відсутність електропостачання будуть обміняні на квитки відповідної категорії на наступний похід у кіно. Обміняти квитки можливо у касі кінотеатру впродовж 14 днів з моменту перерваного / відміненого сеансу. Для цього Гостю необхідно зберігати квитки, чек та показати їх у касі кінотеатру для безпосереднього обміну.

Для того, щоб повернути квитки у касі, вам необхідно надати квитки, чек та паспорт (або водійські права). Якщо при собі ви не маєте паспорту/водійських прав, то можете пред’явити їхню копію або фото у телефоні. Також, якщо ви знаєте дані паспорту або водійських прав напам’ять, ви можете повідомити їх касиру. Для повернення квитків вам потрібно заповнити бланк заяви і акт про повернення коштів, які вам видасть касир.

Якщо оплата здійснювалася за допомогою платіжної карти, для повернення коштів необхідна саме карта.

Після оформлення документів вам будуть повернені кошти у повному розмірі.
Як можна повернути квитки, придбані онлайн?
Квитки перерваних або відмінених сеансів через повітряну тривогу, або відсутність електропостачання будуть обміняні на квитки відповідної категорії на наступний похід у кіно. Обміняти квитки можливо у касі кінотеатру впродовж 14 днів з моменту перерваного / відміненого сеансу. Для цього Гостю необхідно зберігати квитки, чек та показати їх у касі кінотеатру для безпосереднього обміну.

Для того, щоб повернути квитки, придбані онлайн як «зареєстрований клієнт», необхідно в особистому кабінеті на офіційному веб-сайті перейти у розділ «Мої квитки» та натиснути кнопку «Повернути» біля обраних квитків. Для повернення квитків, придбаних онлайн «як гість», вам необхідно заповнити форму на нашому сайті або у мобільному додатку.
Коли повертаються гроші за квитки, придбані онлайн?
Кошти за квитки, що були придбані онлайн, повертаються на безготівковий рахунок карти, з якої здійснювався платіж протягом 30 банківських днів на суму вартості квитка без урахування комісії. Зверніть увагу, що у вихідні та святкові дні банки не працюють.
Бронювання квитків
Послуга бронювання квитків у кінотеатрах Сінема Сіті відсутня. Ви завжди можете придбати квитки у мобільному додатку та на сайті cinemaciti.ua. Радимо купувати квитки онлайн – це швидко і комфортно. Крім того, квитки не потрібно роздруковувати, достатньо показати їх контролеру з екрану смартфону.
Акції та конкурси
По-перше, «Cinema Cashback» – це ваша можливість не тільки отримувати задоволення від перегляду кіно з найсмачнішим попкорном, але і робити це з вигодою. По-друге, ви можете брати участь у різноманітних додаткових акційних пропозиціях зі збільшеним відсотком «Cinema Cashback», які будуть анонсовані на всіх ресурсах мережі кінотеатрів.
Як отримати безкоштовний квиток до Дня Народження?
Щоб отримати безкоштовний квиток до Дня Народження, вам необхідно бути зареєстрованим на офіційному веб-сайті кінотеатру та обов’язково вказати в особистому кабінеті дату свого Дня Народження. У касі кінотеатру в день відвідування у ваш День Народження необхідно пред’явити документи, що засвідчують вашу особу та мають інформацію про дату вашого дня народження.
Де можливо придбати подарунковий сертифікат?
Подарунковий сертифікат можливо придбати у касі будь-якого кінотеатру мережі Сінема Сіті.
Який номінал та термін дії подарункових сертифікатів?
Доступний номінал подарункових сертифікатів: 150 грн., 300 грн., 500 грн, 1000 грн. Термін дії всіх подарункових сертифікатів - 180 днів з дня придбання.
Які умови використання подарункового сертифіката?
Подарунковий сертифікат» дає право обрати товар на суму, що відповідає номіналу в будь-якому кінотеатрі мережі Сінема Сіті. Він може бути використаний частково декілька разів до моменту повної витрати коштів на рахунку сертифіката.


Якщо сума покупки перевищує вартість «Подарункового сертифіката», то гість має здійснити доплату різниці між вартістю товару та номіналом сертифіката.

«Подарунковий сертифікат» не діє на підакцизний товар у барі кінотеатру.


«Подарунковий сертифікат» не може обмінюватися на готівку, решта готівкою також не виплачується.


Після витрачання повної суми номіналу «Подарунковий сертифікат» підлягає вилученню.
Як можна звернутися напряму в адміністрацію кінотеатрів Сінема Сіті?
До адміністрації мережі кінотеатрів можна звернутися, написавши нам на електронну адресу info@cinemaciti.ua. Крім того, у вас є можливість звернутися до адміністратора у кінотеатрі, який ви відвідуєте, та дізнатися всю необхідну інформацію або повідомити про проблему. Ми завжди готові допомогти нашим гостям.
В яких містах є кінотеатри мережі Сінема Сіті?
Кінотеатри мережі Сінема Сіті є у Києві, Одесі та Вінниці.
Чи є гардероб у приміщенні кінотеатрів мережі Сінема Сіті?
На період воєнного стану в Україні для безпеки Глядачів та співробітників кінотеатру гардероб не працює.
Чи є у кінотеатрах мережі Сінема Сіті Wi-Fi?
Так, у фойє кожного нашого кінотеатру є безкоштовний Wі-Fi.
Що заборонено проносити до кінотеатру?
У кінотеатр заборонено проносити вогнепальну, газову, пневматичну та холодну зброю, вибухові пристрої та піротехніку, газові балончики, а також великі сумки, пакети та інші великогабаритні предмети.
Чи можна їсти власну їжу на території кінотеатру мережі Сінема Сіті?
Ми завжди піклуємося про комфорт наших гостей під час перегляду фільмів у наших кінотеатрах. Часто їжа, яка була придбана за межами кінотеатру, має неприємний запах, залишає жирні або брудні плями, що може заважати іншим відвідувачам, тому приносити у приміщення кінотеатру та вживати будь-які сторонні продукти харчування та напої, придбані в інших закладах громадського харчування, супермаркетах або магазинах, забороняється.
Ми рекомендуємо вживати їжу та напої, придбані у нашому попкорн-барі у приміщенні нашого кінотеатру. Наша продукція якісна, смачна та не заважає сусідам у залі під час перегляду фільмів: пакування не створює стороннього шуму, продукти не мають неприємного запаху, а напої мають кришки, що захищають від протікання.
Що робити, якщо в залі спекотно/холодно?
Якщо температура у кінотеатрі є для вас некомфортною, ви завжди можете звернутися до контролерів або адміністраторів. Вони обов’язково зроблять усе можливе для вашого комфорту.
Як потрапити до нашої команди?
Ви можете написати нам на пошту листа з вашим резюме info@cinemaciti.ua або взяти анкету для заповнення в адміністратора кінотеатру.
Куди звертатися за співпрацею?
З питань співпраці пишіть нам на пошту info@cinemaciti.ua. Ми розглядаємо усі надіслані нам пропозиції.

Програма лояльності

Програма «Cinema Cashback» – це?
Програма «Cinema Cashback» – це спеціальна програма лояльності, учасники якої отримують нарахування на свій «Cinema Cashback» рахунок у розмірі 3% від суми витрат на квитки та/або послуги кіно-бару та можуть списувати ці кошти під час наступної купівлі квитків та/або продуктів у кіно-барі.
Скільки діє програма лояльності «Cinema Cashback»?
Програма лояльності «Cinema Cashback» дiє постійно або до офіційного закінчення, яке оголосить мережа кінотеатрів Сінема Сіті.
Як стати учасником програми «Cinema Cashback»?
Гості, які реєструються на сайті стають учасниками програми лояльності «Cinema Cashback». У будь-якому випадку додаткових дій чи запитів на участь у програмі лояльності не потрібно.

Незареєстрований учасник може у касі за допомогою номера телефону пройти «Легку Реєстрацію» та накопичити «Cinema Cashback» кошти за оплату послуг кінотеатру. Для подальшого використання коштів на «Cinema Cashback» рахунку необхідно пройти повну реєстрацію на офіційному веб-сайті cinemaciti.ua.
Як стати учасником програми лояльності «Cinema Cashback», якщо я вже у кінотеатрі?
Якщо ви знаходитесь у касі кінотеатру та купуєте квитки на сеанс, ви можете пройти «Легку Реєстрацію» за допомогою вашого номера телефону, який ви продиктуєте касиру. Таким чином, 3% від суми чеку за дану покупку будуть нараховані на ваш «Cinema Cashback» рахунок. Для подальшого використання нарахованих коштів вам необхідно пройти повну реєстрацію на офіційному веб-сайті компанії cinemaciti.ua, вказавши номер телефону, який ви надали у касі. Обов’язково активуйте свій аккаунт, перейшовши за посиланням, яке автоматично прийде листом на вашу електронну пошту при реєстрації на веб-сайті. Після цього ви можете робити покупки у касі та кіно-барі та отримувати і списувати «Cinema Cashback» кошти згідно з правилами Програми лояльності.
Як пройти реєстрацію на веб-сайті кінотеатру?
Для реєстрації на веб-сайті кінотеатру вам потрібно перейти на сторінку «Реєстрація» та заповнити дані учасника програми лояльності.

Активуйте свій аккаунт, підтвердіть свою адресу електронної пошти.
Що таке «Cinema Cashback» кошти?
«Cinema Cashback» кошти – це кошти, які зараховуються Учаснику на «Cinema Cashback» рахунок і списуються з нього під час покупок у мережі кінотеатрів за умовами програми лояльності «Cinema Cashback». Еквівалент коштів «Cinema Cashback рахунку»: 1 гривня на «Cinema Cashback» рахунку = 1 гривнi.
Що таке «Cinema Cashback» рахунок?
«Cinema Cashback» рахунок – це власний рахунок учасника програми лояльності, де зберігаються «Cinema Cashback» кошти. Стан балансу на «Cinema Cashback» рахунку можна перевірити у «Моєму особистому кабiнеті» у роздiлi «Мої Cinema Cashback».
Де зберiгаються мої «Cinema Cashback» кошти, та де я можу подивитися, скільки їх у мене?
«Cinema Cashback» кошти накопичуються та зберігаються на вашому «Cinema Cashback» рахунку. Кількість нарахованих, доступних та списаних вами коштів відображається у «Моєму особистому кабiнеті» на офіційному веб-сайті мережі кінотеатрів.
Де та як я можу використовувати свої «Cinema Cashback» кошти?
Кошти з вашого «Cinema Cashback» рахунку ви можете списувати щоразу, як купуєте квитки онлайн або у касі кінотеатру. Для того, щоб придбати квитки на веб-сайті та використати «Cinema Cashback» кошти, зайдіть у свій аккаунт і вам буде запропоновано використати ваші «Cinema Cashback» кошти, якщо вони доступні на вашому рахунку.

Під час придбання квитків у касі, щоб використати «Cinema Cashback» кошти, потрібно пред’явити ваш QR-код або назвати номер телефону та ввести Pin-код. Купуючи товари в кінобарі, ви також можете використати «Cinema Cashback» кошти, надавши ваш QR-код або назвавши номер телефону, та ввести Pin-код. Якщо ви не надаєте QR-коду або Pin-коду та повідомляєте тільки номер телефону, вказаний при реєстрації, «Cinema Cashback» кошти нараховуються, але використання їх без QR-коду або Pin-коду неможливе. Використовувати «Cinema Cashback» кошти має право тільки зареєстрований учасник, який може пред’явити QR-код або повідомити номер телефону та Pin-код.
Де я можу знайти інформацію про свій QR-код, номер телефону та Pin-код?
Інформація про ваш QR-код, номер телефону та Pin-код зберігається у «Моєму особистому кабiнеті» та доступна для перегляду та зміни тільки вам.
На які послуги я можу використати свої «Cinema Cashback» кошти?
«Cinema Cashback» кошти ви можете використовувати на квитки, купуючи їх онлайн на веб-сайті cinemaciti.ua або у касі кінотеатру; а також на товари кіно-бару мережі кінотеатрів. Для використання «Cinema Cashback» коштів ви маєте бути учасником програми лояльності.
Коли нараховуються «Cinema Cashback» кошти?
«Cinema Cashback» Кошти нараховуються на наступний день після відвідування сеансу, на який було придбано квиток та / або покупки продукції в кіно-барі.
Скільки «Cinema Cashback» коштів можна отримати за один похід у кіно?
«Cinema Cashback» кошти нараховуються на ваш «Cinema Cashback» рахунок відповідно до правил програми лояльності – 3% від суми витрат або більше, якщо ви є учасником додаткових акційних кампаній, анонсованих мережею кінотеатрів.
Як отримати можливість збільшення відсотка відрахувань для учасника програми лояльності «Cinema Cashback»?
Для всіх учасників програми лояльності «Cinema Cashback» ми пропонуємо найвигідніші умови для отримання послуг мережі кінотеатрів. Крім основної програми лояльності, можна брати участь у діючих акціях та спеціальних пропозиціях, які анонсуються на офіційному веб-сайті мережі кінотеатрів, у «Моєму особистому кабінеті», на сторінках кінотеатру в соціальних мережах, з листів на вашу електронну адресу або у касі кінотеатру.
Чи є обмеження при використанні «Cinema Cashback» коштів?
Ви можете використовувати накопичені кошти на послуги кінотеатру частково або повністю, але не менше ніж 0,10 грн. У кіно-барі «Cinema Cashback» не діє на акцизні товари. «Cinema Cashback» кошти не можуть бути передані учасниками програми третім особам, а також не можуть бути отримані учасником у вигляді грошей (готівки або безготівковим платежем).
Як та за що нараховуються "Cinema Cashback" кошти?
"Cinema Cashback" кошти нараховуються щоразу при купівлі квитків у кіно як в онлайні (на веб-сайті), так і в касі кінотеатру; а також при купівлі товарів в кіно-барі за умови купівлі зареєстрованим учасником Програми. Нарахування відбувається наступного дня після відвідування сеансу, на який придбано квитки/купівлі товарів в кіно-барі. Нарахування "Cinema Cashback" коштів не відбувається на квитки та товари кіно-бару при використанні акційних пропозицій.
Чи є обмеження при накопиченні «Cinema Cashback» коштів?
Сума «Cinema Cashback» коштів більше, ніж 799 грн., оподатковується згідно з чинним законодавством України.
Чи поширюється програма лояльності «Cinema Cashback» на Подарункові сертифікати?
Подарунковий сертифікат дає право придбати товар на суму, яка відповідає номіналу сертифіката в мережі кінотеатрів Сінема Сіті. Коли учасник програми лояльності купує сертифікат, відбувається нарахування «Cinema Cashback» коштів на його «Cinema Cashback» рахунок. У випадку, коли сума покупки перевищує вартість Подарункового сертифіката, гість може оплатити різницю між ціною та номіналом сертифіката за допомогою коштів із «Cinema Cashback» рахунку. Якщо гість здійснює таку додаткову оплату, то на її суму нараховуються «Cinema Cashback» кошти у розмірі 3%.
Як відновити «Cinema Cashback» рахунок?
Якщо ваш «Cinema Cashback» рахунок не працює з будь-яких причин, необхідно надіслати заявку на електронну адресу info@cinemaciti.ua
Що робити, якщо кошти на «Cinema Cashback» не нарахувались?
Якщо бонуси не нарахувалися з будь-яких причин, необхідно надіслати заявку на електронну адресу info@cinemaciti.ua
Чи можна повернути квитки, які були придбані за «Cinema Cashback» кошти?
Так. Квитки, придбані за кошти з «Cinema Cashback» рахунку, можна повернути згідно з правилами повернення мережі кінотеатрів. При поверненні квитків «Cinema Cashback» кошти повертаються на ваш «Cinema Cashback» рахунок. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму для повернення квитків на веб-сайті або у мобільному додатку.
Чи можна повернути товар із кіно-бару, придбаний за «Cinema Cashback» кошти?
Продукти харчування належної якості, придбані у кіно-барі мережі кінотеатрів, поверненню не підлягають. Відповідно, «Cinema Cashback» кошти також не будуть повернені на ваш «Cinema Cashback» рахунок.
Чи можливо придбати квиток повністю за «Cinema Cashback» кошти?
Так. Згідно з правилами участі в програмі «Cinema Cashback» кошти з «Cinema Cashback» рахунку можна використати повністю або частково (не менше ніж 0,10 грн. від вартості квитків) на придбання квитків на сеанси кінотеатру.
Куди і кому можна написати питання щодо «Cinema Cashback»?
На усі питання, які виникають у вас щодо програми лояльності «Cinema Cashback», можна знайти відповідь серед інформації на сторінках веб-сайту cinemaciti.ua. Якщо ви не знайшли відповіді або виникли додаткові питання, ви можете звернутися до наших співробітників у касі, написати на info@cinemaciti.ua.
Де я можу подивитися історію нарахувань «Cinema Cashback» коштів?
Історія зарахованих «Cinema Cashback» коштів зберігається у «Моєму особистому кабінеті» на офіційному веб-сайті мережі кінотеатрів протягом одного року.
Як довго зберігаються «Cinema Cashback» кошти?
«Cinema Cashback» кошти зберігаються на вашому рахунку протягом одного року, якщо ви їх не використовуєте. Після року невикористання нараховані «Cinema Cashback» кошти анулюються з вашого рахунку.
Які ще переваги має програма лояльності «Cinema Cashback»?
По-перше, «Cinema Cashback» – це ваша можливість не тільки отримувати задоволення від перегляду кіно з найсмачнішим попкорном, але і робити це з вигодою. По-друге, ви можете брати участь у різноманітних додаткових акційних пропозиціях зі збільшеним відсотком «Cinema Cashback», які будуть анонсовані на всіх ресурсах мережі кінотеатрів.

Правила кінотеатру

Офіційні правила мережі кінотеатрів Сінема Сіті
Ці правила визначають норми поведінки відвідувачів кінотеатру і спрямовані на забезпечення громадського порядку та збереження матеріальних цінностей на території кінотеатру «СІНЕМА СІТІ». Контроль за дотриманням порядку в кінотеатрі здійснюють адміністратори кінотеатру за участю інших співробітників кінотеатру.

1. Загальна інформація.

1.1. Ці правила розроблені відповідно до Цивільного кодексу України № 435 від 16 січня 2003 року (закон України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року) і регламентують відносини щодо надання послуг демонстрації фільмів у кінотеатрі між Відвідувачами (далі – «Відвідувачі» або «Відвідувач»), Глядачами та мережею кінотеатрів «CIНEMA СІТІ» в особі ТОВ «Конкорд Кіно» (код ЄДРПОУ 37115428), ТОВ «Світ Сінема» (код ЄДРПОУ 43827423) – в залежності від обраного Відвідувачем, Глядачем кінотеатру (далі – «Кінотеатри» або «Кінотеатр»).

1.2. Договір між Відвідувачем та Кінотеатром укладається як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) і договір приєднання (стаття 633 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту справжньої оферти через купівлю квитка на перегляд фільмів Відвідувачем або здійснення Реєстрації у програмі лояльності Cinema Cashback. Фактом придбання Квитка на перегляд фільму Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений із чинними Правилами, йому зрозумілі умови Правил і він зобов’язується їх неухильно дотримуватися протягом усього часу відвідування Кінотеатру.

1.3. При цьому під час здійснення акцепту (оформлення замовлення й подальша оплата товару та/або послуг або здійснення Відвідувачем реєстрації у програмі лояльності Cinema Cashback Відвідувач надає Кінотеатру свою згоду на збір, обробку, зберігання та використання своїх персональних даних на умовах, визначених Законом України "Про захист персональних даних". Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням Договору Відвідувач підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Кінотеатру з метою виконання умов цього Договору, проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Відвідувач також погоджується з тим, що Кінотеатр має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Відвідувач, не змінюючи при цьому мети обробки персональних даних. Обсяг прав Відвідувача як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" йому відомий і зрозумілий.

1.4. Адреси Кінотеатрів, кількість залів Кінотеатру, розклад Кінотеатрів та інша інформація про кожен Кінотеатр мережі «CIНEMA СІТІ» вказані в інформації про Кінотеатри, яка знаходиться на сайті Кінотеатрів https://cinemaciti.ua/ (далі – Сайт Кінотеатру) і є невід’ємною частиною цих Правил.

2. Приміщення Кінотеатру.

2.1. Приміщення Кінотеатру включає:

2.1.1. Фойє кінотеатру – приміщення, призначене для перебування Відвідувачів в очікуванні сеансу.

2.1.2. Касову зону (каса) – місце продажу Квитків Відвідувачам у Кінозали для перегляду фільмів.

2.1.3. Кіно-бар / Кіномаркет – місце продажу легких закусок і напоїв Відвідувачам Кінотеатру. Розташований у фойє Кінотеатру.

2.1.4. Гардероб – приміщення для здачі на зберігання верхнього одягу Відвідувачів Кінотеатру (якщо такий передбачений у Кінотеатрі).

2.1.5. Кінозали – обладнані кінотеатральним обладнанням зали, призначені для перегляду фільмів Відвідувачами за умови придбання Квитків на перегляд фільмів.

2.1.6. Службові та технічні приміщення – приміщення, вхід до яких дозволено тільки працівникам Кінотеатру для виконання їхніх функціональних обов’язків.

2.2. Кінотеатр працює щодня, з понеділка по неділю, у святкові та вихідні дні згідно розкладу на сайті або у мобільному додатку. Каса і Кіно-бар розпочинають роботу за 30 хвилин до початку першого сеансу та закінчують роботу через 30 хвилин після початку останнього сеансу, відповідно до Розкладу Кінотеатру.

3. Відвідування Кінотеатру.

3.1. Квитком (у цьому документі – Квитки або Квиток) вважається документ встановленого зразка, який підтверджує право Відвідувача на перегляд фільму в Кінотеатрах мережі «CIНEMA СІТІ». Квиток включає інформацію про назву фільму, час та дату сеансу демонстрації фільму, ціну, номер кінозалу, номер ряду та місця в кінозалі.

3.2. Кіносеанс для Відвідувача/ів кінотеатру відбудеться за наявності одного квитка, купленого за повною вартістю

3.3. Адміністрація Кінотеатру залишає за собою право не продавати квитки на кіносеанс через одне посадочне місце.

3.4. Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей Відвідувачів, залишених/загублених на території Кінотеатру (у кінозалі, кіно-барі, туалеті тощо).

3.5. Відвідувачі-діти, які не досягли 6-річного віку, у супроводі батьків мають право безкоштовного перегляду фільмів без надання додаткового місця тільки на сеанси без вікових обмежень. На фільми з будь-якими віковими обмеженнями дітям до 6 років необхідно купувати квиток.

3.6. На кіносеанси, що починаються з 20:00, Відвідувачі – діти до 14 років допускаються лише в супроводі батьків, або осіб, які їх замінюють, або викладачів, членів батьківського комітету, представників адміністрації дитячих середніх загальноосвітніх закладів та профтехучилищ.

3.6.1. Глядачі-діти віком до 12 років допускаються на кіносеанс у 3D форматі тільки в супроводі дорослих.

3.6.2 Не допускаються на територію Кінотеатру в нічний час (з 23.00 до 6.00), а також на кіносеанси, час початку або закінчення яких припадає на 23.00 – 6.00, особи, молодші 16 років, без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють. Особи, які замінюють батьків: повнолітні близькі родичі (брати й сестри, дідусь, бабуся, брати й сестри батьків), усиновителі, опікуни чи піклувальники, представники установ, під опікою яких знаходиться неповнолітній у віці до 16 років.

3.7. Купуючи квиток на перегляд фільму, Відвідувач підтверджує, що він ознайомлений із цими Правилами та зобов’язується виконувати їхні умови й вимоги, а також правила громадського порядку й норми моральної поведінки в Кінотеатрі та на прилеглій до нього території. Ці Правила є додатком до Квитка на кіносеанс.

3.8. Відвідувачі Кінотеатру перед придбанням квитка зобов’язані ознайомитися з інформацією про фільм та рекомендаціями щодо вікових обмежень глядацької аудиторії цього фільму. Відвідувачі, які не досягли віку, відповідного до індексу глядацької аудиторії фільму, до глядацької зали не допускаються.

3.9. Якщо Відвідувач придбав квиток на фільм, що має вікові обмеження глядацької аудиторії, Касир або Контролер має право попросити Відвідувач, а Відвідувач зобов’язується показати Касиру або Контролеру документ, що підтверджує вік Відвідувача.

3.10. Кінотеатр має право не обслуговувати Відвідувача без пояснення причин.

3.11. Кінотеатр згідно ЗУ «Про рекламу» має право демонструвати рекламу перед початком сеансу.

4. Продаж квитків

4.1. Каси Кінотеатру починають працювати за 30 хвилин до початку першого кіносеансу й закінчують через 30 хвилин після початку останнього кіносеансу. Сайт, мобільний додаток надають можливість придбати квитки відповідно до наявного розкладу в будь-який зручний час.

4.2. Фільми, що демонструються в різних форматах, позначаються наступними значками: 2D, 3D, 48FPS.

4.3. Фільми, що демонструються у різних технологіях продажу та залах, позначаються наступними значками: 4DX, LUX-місця, VIP-зала.

4.4. Квитки з благодійних або акційних сеансів вартістю 1 грн обміну або поверненню не підлягають.

5. Покупка та повернення квитків та продукції, придбаної в кіно-барі.

5.1 Правила покупки й повернення квитків, що придбані в касі.

5.1.1. Якщо в касах Кінотеатру черга, то першочергове право придбати квитки мають Відвідувачі, які купують їх на поточний кіносеанс.

5.1.2. У разі запізнення Відвідувача на сеанс, неприбуття на кіносеанс, відмови від перегляду фільму після його початку квитки на цей сеанс не підлягають обміну або поверненню до каси.

5.1.3. При купівлі квитків за готівку – повертаються гроші, при оплаті квитків банківською карткою – кошти повертаються на картку, з якої здійснювалася оплата.

5.1.4. Звернення в касу Кінотеатру про повернення квитків приймаються не пізніше як за 30 хвилин до початку сеансу .

5.1.5. Для здійснення повернення коштів у касі Кінотеатру необхідно надати: квитки, чек і паспорт (водійські права) та картку, з якою проводилася оплата.

5.1.6. Необхідно заповнити бланк заяви та акт про повернення коштів – ці документи надає касир.

5.1.7. Під час воєнного стану кошти за квитки перерваних або відмінених сеансів не повертаються. Квитки перерваних або відмінених сеансів будуть обміняні на квитки відповідної категорії на наступний похід у кіно. Обміняти квитки можливо у касі кінотеатру впродовж 14 днів. Для цього зберігайте, будь ласка, квитки та чек, покажіть у касі кінотеатру.

5.2. Правила покупки та повернення квитків у Касі самообслуговування Self Service.

5.2.1. Каса самообслуговування Self Service працює відповідно до графіку роботи кінотеатру.

5.2.2. У касі самообслуговування Self Service доступний лише безготівковий розрахунок.

5.3.2. Повернення квитків відбувається лише у Касі Кінотеатру. Звернення в Касу про повернення квитків приймаються не пізніше як за 30 хвилин до початку сеансу .

5.1.5. Для здійснення повернення коштів у касі необхідно надати: квитки, чек і паспорт (водійські права) та картку, з якою проводилася оплата.

5.1.6. Необхідно заповнити бланк заяви та акт про повернення коштів – ці документи надає касир.

5.1.7. Під час воєнного стану кошти за квитки перерваних або відмінених сеансів не повертаються. Квитки перерваних або відмінених сеансів будуть обміняні на квитки відповідної категорії на наступний похід у кіно. Обміняти квитки можливо у касі кінотеатру впродовж 14 днів. Для цього Відвідувачу необхідно надати касиру Кінотеатру квиток та чек.

5.3. Правила покупки і повернення електронних квитків.

5.3.1 Фактом успішно завершеної покупки квитків є отримання квитків на електронну пошту Відвідувача та їх відображення в особистому кабінеті Відвідувача. Квитанція або смс-повідомлення банку, що свідчить про оплату, не є квитком. Якщо в момент покупки сталася помилка, гроші були списані з вашої картки, але замовлення не відображається в особистому кабінеті – заповніть форму повернення. Термін повернення коштів – до 30 днів.

5.3.2. Повернення квитків здійснюється не пізніше, як за 30 хвилин до початку сеансу, щоб інші Відвідувачі могли скористатися звільненими місцями й відвідати кіносеанс.

5.3.3. Роздруковані або електронні квитки в Кінотеатрах підлягають безпосередньому пред'явленню на контроль при вході в зал, без звернення в касу. За відсутності можливості роздрукувати електронний квиток або якщо вам не прийшов квиток, але є номер замовлення, передбачений варіант його обміну на паперовий еквівалент у касі – для цього слід повідомити касиру номер замовлення, який міститься в e-mail та sms-підтвердженні.

5.3.4. За одним квитком дозволений тільки одноразовий вхід. Якщо вхід за квитком відбувся, то система контролю не пропустить повторно квиток із таким самим кодом. Оплата квитків здійснюється банківськими платіжними картами Visa або MasterCard.

5.3.5. Операції авторизації, перевірки платоспроможності, а також списання коштів проводяться процесинговими центрами на стороні банків-еквайєрів або на відповідних їм платіжних сайтах. Оплата платіжною карткою здійснюється в тому випадку, якщо картка іменна, емітована на території України й на ній присутній CVV2-код на зворотному боці. Кредитні, моментальні, зарплатні та інші види спеціальних карт можуть бути закриті банками-емітентами для здійснення платежів через Інтернет. Погоджуючись із цими правилами покупки, ви приймаєте вищенаведені умови, погоджуєтеся отримувати від Кінотеатру інформаційні листи, дозволяєте обробку ваших персональних даних та підтверджуєте, що ознайомлені з віковими обмеженнями, що діють на сеанс.

5.3.6. Повернення електронних квитків. Щоб повернути квитки, необхідно заповнити форму повернення на сайті Кінотеатру або у мобільному додатку, або скористатися кнопкою «Повернення квитків» у особистому кабінеті.

5.3.7. Під час воєнного стану кошти за квитки перерваних або відмінених сеансів не повертаються. Квитки перерваних або відмінених сеансів будуть обміняні на квитки відповідної категорії на наступний похід у кіно. Обміняти квитки можливо у касі кінотеатру впродовж 14 днів. Для цього зберігайте, будь ласка, квитки та чек, покажіть у касі кінотеатру.

5.4. Правила покупки й повернення продукції кіно-бару.

5.4.1. Повернення продуктів харчування, придбаних у попкорн-барі, та заміна їх на якісні товари або повернення грошей допускається лише у випадках прострочення товару згідно з датою на упаковці , пошкодження упаковки товару чи явних ознак неякісності. В усіх інших випадках товар, придбаний у попкорн-барі, поверненню не підлягає.

6. Пропускний режим.

6.1. Вхід у кінозал для Відвідувачів дозволяється не раніше, ніж за 5 хвилин до початку демонстрації фільму на той кіносеанс, на який придбано квиток.

6.2. Квитки та касовий чек повинні зберігатися Відвідувачами до кінця кіносеансу. Заяви про втрату квитків чи касового чека не приймаються.

6.3. Відвідувач має можливість придбати квиток у касі кінотеатру протягом 20 хвилин після початку сеансу та пройти до кінозалу за наявності придбаного квитка на сеанс.

6.4. Адміністрація Кінотеатру має право для здійснення додаткового контролю вимагати у Відвідувача пред’явити квиток під час сеансу.

6.5. Якщо Відвідувач під час кіносеансу вийде з кінозалу, контролер має право вимагати пред’явити квиток, коли Відвідувач повернеться.

6.6. Займати місця треба відповідно до номера ряду й номера місця, зазначеного у квитку.

6.7. У залі заборонено пересідати на інші місця під час сеансу.

6.8. Знижки та пільги надаються тільки на НЕ прем'єрні фільми, дозволені прокатними компаніями за умовами Меморандумів, а також у зв'язку з акціями, організованими Кінотеатром.

6.9. Передбачені знижки та пільги можуть бути скасовані відповідно до вказівки власника прав (ліцензії) на прокат фільму.

6.10. Згідно з новою редакцією Положення про державне посвідчення на право розповсюдження й демонстрування фільмів Кабінет Міністрів України визначив такі індекси глядацької аудиторії:

«0» – загальна аудиторія, тобто перегляд фільму можливий без обмежень. Фільми розраховані для сімейного перегляду, однаково цікаві різним категоріям глядачів, незалежно від віку. Забороняється демонстрування будь-яких сцен, що містять натуралістичний показ жорстокості й насильства. Реалії складної дійсності повинні відображатися з максимальною умовністю.

«12+» – фільм, перегляд якого дозволяється дітям від 12 років тільки у присутності батьків. Такі фільми можуть містити деякі сцени, які батьки вважатимуть неприйнятними для самостійного перегляду дітей.

«16+» – фільм, перегляд якого забороняється особам віком до 16 років. Такі фільми можуть містити сцени з обмеженим ступенем насильства та жорстокості (бійки, застосування зброї без надмірного кровопролиття, обмежене зображення нещасного випадку або катастрофи, а також сцени, що включають короткі зображення оголеності, епізодичне використання ненормативної лексики).

«18+» – фільм, перегляд якого забороняється особам віком до 18 років. Фільми можуть містити сцени насильства, жорстокості, зображення катастроф, жахів, відвертої оголеності, імітації інтимних стосунків. Кінотеатри можуть показувати такі фільми в будь-яку годину доби.

7. Відвідувачам забороняється.

7.1. Заходити в кінозал без квитка.

7.2. Займати місця, що не відповідають номеру ряду й місця, зазначених у квитку.

7.3. Відвідувати Кінотеатр у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

7.4. Заносити на територію Кінотеатру та вживати будь-які продукти харчування й напої, придбані в будь-яких інших закладах громадського харчування, супермаркетах, магазинах тощо.

7.5. Проносити на територію Кінотеатру будь-які види вогнепальної, газової чи холодної зброї, незалежно від наявності документів, що дають право на її носіння, крім співробітників правоохоронних органів, які мають табельну зброю й відвідали Кінотеатр у службових справах. Також заборонено проносити на територію Кінотеатру отруйні, горючі та вибухонебезпечні речовини.

7.6. Проводити під час кіносеансу фото, відеозйомку та аудіозапис, зокрема на мобільні телефони, а також використовувати інші технічні засоби згідно з Законом України «Про державну підтримку кінематографії України», Законом України «Про авторське право і суміжні права», Кодексом України про адміністративні правопорушення, Кримінальним кодексом України.

7.7. Палити в залах для Відвідувачів, у фойє, у кіно-барі, у туалетних кімнатах, зокрема й електронних цигарок, вейпів, IQOS.

7.8. Порушувати тишу в кінозалі під час кіносеансу.

7.9. Нецензурно лаятися, грати в азартні ігри, агресивно поводитися, порушувати тишу, використовувати предмети, що створюють шумовий ефект та заважають відпочинку інших Відвідувачів Кінотеатру. Працівники Кінотеатру мають право самостійно, із залученням представників служби охорони, вивести правопорушників із кінозалу або Кінотеатру, а також викликати поліцію для усунення правопорушення. У такому разі Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем квитка.

7.10. Під час кіносеансу користуватися засобами мобільного зв'язку. Ці засоби рекомендовано вимикати або перемикати на беззвучний режим, знижувати яскравість екрана.

7.11. Заходити до Кінотеатру з тваринами.

7.12. Заходити на територію, призначену для службового користування співробітниками кінотеатру.

7.13. Відвідувати Кінотеатр у брудному одязі.

7.14. Смітити й розкидати різні предмети (упаковки, жуйки, серветки тощо) у Кінотеатрі та в кінозалах.

7.15. Перепродавати квитки за ціною, вищою від зазначеної у квитку.

7.16. Заносити до кінозалу великогабаритну ручну поклажу та целофанові пакети.

7.17. Особам віком до 21 року заборонено вживати спиртні напої на території Кінотеатру.

7.18. Допускати на будь-які кіносеанси Відвідувачів -дітей віком до 5 років без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють.

7.19. Входити до Кінозалу з велосипедами, скейтами, колясками, санками, на роликових ковзанах.

8. Відповідальність Відвідувачів.

8.1. Відвідувачі зобов'язані дбайливо ставитися до майна Кінотеатру, не псувати його, дотримуватися чистоти й порядку в кінозалах, у кіно-барі й на території Кінотеатру загалом.

8.2. У випадку нанесення шкоди майну кінотеатру Відвідувач у безспірному порядку зобов’язаний відшкодувати грошову суму завданих збитків Кінотеатру «CIНEMA СІТІ» в повному обсязі. Під Кінотеатром «CIНEMA СІТІ» мається на увазі юридична особа, якій належить ТМ «CIНEMA СІТІ» на праві власності/користування та/або яка безпосередньо/опосередковано здійснює господарську діяльність на території цього Кінотеатру.

8.3. За умови порушення Відвідувачем цих Правил та/або загальноприйнятих правил та норм поведінки (нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в залі під час кіносеансу тощо) співробітники кінотеатру мають право змусити Відвідувача залишити територію кінотеатру без відшкодування йому коштів, витрачених на території Кінотеатру.

8.4. Кінотеатр не несе відповідальності за шкоду, заподіяну здоров'ю або майну Відвідувача протиправними діями третіх осіб.

8.5. Усі Відвідувачі мають право на звернення з претензіями щодо реалізації послуг кінотеатру до його адміністрації протягом робочого дня Кінотеатру.

8.6. Ці Правила можуть бути змінені й доповнені дирекцією Кінотеатру в односторонньому порядку.

8.7. У разі знаходження у Відвідувача Кінотеатру підозрілого предмету (сумка, згорток, пакет, пакунок, валіза тощо) на території Кінотеатру необхідно негайно повідомити про таку знахідку адміністрацію або охорону Кінотеатру.

9. Правила відвідування кіносеансів у форматі 3D.

9.1. 3D окуляри для перегляду 3D фільмів Відвідувачу необхідно придбати на сайті, у мобільному додатку, касі самообслуговування Self Service або у квитковій касі Кінотеатру. Придбавши 3D окуляри, Відвідувач має можливість повторно користуватися ними в Кінотеатрі.

9.2. 3D окуляри підлягають обміну лише у випадку виявлення дефектів під час придбання або отримання, поки Відвідувач не відійшов від каси.

9.3. Відвідувачу -дитині незалежно від її віку необхідно купувати 3D окуляри. Батьки дитини-глядача під особисту відповідальність визначають ступінь можливості сприйняття їхньою дитиною 3D фільму.

9.4. Кінотеатр не несе відповідальності за можливий дискомфорт для Відвідувача, що може виникнути в результаті перегляду фільму у форматі 3D.

9.5. Якщо Відвідувач має проблеми з зором, то перед відвідуванням 3D кіносеансу йому варто проконсультуватися в лікаря. Якщо Відвідувач носить окуляри з діоптріями, то 3D окуляри необхідно надягати поверх них.

10. Правила відвідування кіносеансів у форматі 4DX.

10.1. 4DX – це повне занурення у світ кіно. У залах 4DX Глядачі відчувають вібрацію, запахи, ефекти вітру і туману, дощу і снігу, надзвичайні світлові та теплові ефекти, рухи крісла.

10.2. Пропонуємо утриматися від відвідування сеансів 4DX наступним категоріям Глядачів:

- дітям молодше 6 років. Глядачі-діти віком до 12 років допускаються на кіносеанс у 4DX форматі тільки в супроводі дорослих;

Глядачу-дитині незалежно від її віку необхідно купувати 3D окуляри. Батьки дитини-глядача під особисту відповідальність визначають ступінь можливості сприйняття їхньою дитиною 4DX фільму;

- осіб з ростом менше 100 см;

- людей з серйозними медичними проблемами (високий тиск, серцеві захворювання, захворювання спини або шиї, епілепсія тощо);

- глядачам літнього віку, вагітним жінками та емоційно вразливим особам, людей схильних до морської хвороби та осіб з вадами зору;

- осіб у стані алкогольного або токсичного сп’яніння;

- через специфіку рухливих крісел ми також змушені обмежити відвідування особами, чия вага перевищує 120 кг

- приносити смажену їжу, напої в відкритих ємкостях;

- вдягати одяг, чутливий до вологи;

- брати електроніку або цінні речі;

- залишати свої місця під час показу фільму.

Кінотеатр не несе відповідальності за можливий дискомфорт для Глядача, що може виникнути в результаті перегляду фільму у форматі 4DX. Глядачі-діти віком до 7 років допускаються на кіносеанс у 4DX форматі тільки в супроводі дорослих.

11. Дозвіл на використання персональної інформації.

11.1. З метою надання Відвідувачу послуг мережею Кінотеатрів «CIНEMA СІТІ» Відвідувач дозволяє Кінотеатру використовувати персональні дані Відвідувача, які стали відомі Кінотеатру під час Реєстрації Відвідувача або під час продажу Відвідувачу будь-якого товару або послуги Кінотеатру, зокрема: електронну адресу, контактний телефон, поштову адресу, прізвище, ім’я, по-батькові та іншу особисту інформацію, що була надана Відвідувачем.

11.2. Реєструючись, Відвідувач підтверджує, що він був належним чином письмово повідомлений про включення його персональних даних у базу персональних даних Кінотеатру з метою забезпечення реалізації громадсько-правових, господарчих, адміністративних та інших відносин, що потребують обробки персональних даних відповідно до законодавства України. Відвідувач також надає згоду на оброблення його персональних даних, на їх використання для маркетингового та статистичного аналізу, для направлення Відвідувачу маркетингової та рекламної інформації про діяльність мережі Кінотеатрів «CIНEMA СІТІ» шляхом відправлення повідомлень у форматі sms, e-mail, у системі viber та інших форматах та сервісах, які можуть виникнути в майбутньому. Відвідувач також погоджується з тим, що Кінотеатр може обробляти отримані персональні дані Відвідувача як самостійно, так і з допомогою сторонніх осіб без будь-якого іншого (додаткового) узгодження з боку Відвідувача. При цьому Кінотеатр зобов’язує таку особу дотримуватися принципів та правил обробки персональних даних, передбачених чинним законодавством, зокрема конфіденційності персональних даних, та забезпечувати безпеку персональних даних при їхній обробці та захисті.

12. Правила користування гардеробом Кінотеатру

12.1. На період воєнного стану в Україні для безпеки Відвідувачів та співробітників кінотеатру гардероб не працює.

13. Повітряна тривога / вимкнення електроенергії

13.1. У випадку оголошення повітряної тривоги Кінотеатр призупиняє демонстрацію сеансів та рекомендує Відвідувачам, гостям та працівникам Кінотеатру перейти до найближчого укриття. Якщо повітряна тривога триватиме менше 20 хвилин - показ сеансу буде відновлено. У випадку, якщо повітряна тривога триватиме більше 20 хвилин - сеанс відновленню не підлягає. Якщо повітряна тривога закінчиться після 20 хвилин від початку нового сеансу - сеанс відбудеться. Якщо останні сеанси були перервані / скасовані повітряною тривогою - кінотеатр відновить свою роботу наступного дня.

Квитки перерваних або відмінених сеансів будуть обміняні на квитки відповідної категорії на наступний похід у кіно. Обміняти квитки можливо у касі кінотеатру відразу після завершення повітряної тривоги або впродовж 14 днів. Для цього зберігайте, будь ласка, квитки перерваних / скасованих сеансів та чек, покажіть у касі кінотеатру.

13.2. Як працюють кінотеатри під час відсутності електропостачання.

На жаль, наразі, графіки відключень для нас несподівані, як і для наших Відвідувачів. У випадку, якщо на сайті / в мобільному додатку доступні сеанси - в кінотеатрі є світло. Якщо сеанси відсутні - у Кінотеатрі відсутнє електропостачання.

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ДОТРИМАННЯ ЦИХ ПРАВИЛ!
Положення оферти мережі кінотеатрів «CIНEMA СІТІ»

Мережа кінотеатрів «CIНEMA СІТІ» пропонує (надає оферту) укласти договір купівлі-продажу Товару та надання Послуг на умовах і в порядку, які вказані нижче. Покупець, діючи з метою придбання Товару та отримання Послуг, приймає умови цієї пропозиції про укладення договору купівлі-продажу товарів та надання послуг (далі – Договір) на наступних умовах.

1. Загальні положення.

1.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) Мережі кінотеатрів «CIНEMA СІТІ» будь-якій фізичній особі (надалі - Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів та надання послуг. Зазначений договір є публічним, тобто згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців.

1.2. Положення цієї пропозиції (оферти) визначають всі істотні умови Договору та є однаковими для всіх покупців.

1.3. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів та надання послуг на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та підтвердження замовлення.

1.4. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує погодження та безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).

1.5. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:

а) Покупець цілком і повністю ознайомлений і згоден з умовами даної пропозиції (оферти);

б) При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару та/або послуг) Покупець надає Продавцеві свою згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

Він дає дозвіл на збір, обробку, зберігання та використання своїх персональних даних на умовах, визначених Законом України "Про захист персональних даних". Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням Договору Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", йому відомий і зрозумілий.

в) Він цілком і повністю ознайомлений і згоден з умовами «Правил відвідування мережі кінотеатрів «CIНEMA СІТІ» та зобов’язується дотримуватись вище вказаних Правил.

2. Терміни та визначення.

2.2. Товар та послуги - визначений Продавцем опис, щодо яких Продавцем визначається ціна, назва та асортимент, який розміщений на електронному сервісі https://cinemaciti.ua/, що включає в себе, але не виключно: продаж квитків на кіносеанси онлайн, отримання квитків на e-mail або в особистий кабінет Покупця, продаж 3D окулярів, отримання онлайн подарункових сертифікатів.

2.1. Продавець – кінотеатр «CIНEMA СІТІ» під яким мається на увазі суб’єкт господарювання (юридична особа або фізична особа підприємець), якому належить ТМ «CIНEMA СІТІ» на праві власності/ користування та/або яка безпосередньо/опосередковано здійснює господарську діяльність на території цього кінотеатру.

2.3. Покупець – дієздатна фізична особа, яка здійснює замовлення Товарів та Послуг у Продавця з використанням Сервісу https://cinemaciti.ua/ на умовах даної публічної пропозиції (оферти).

2.4. Замовлення – заявка Покупця на купівлю Товарів та надання Послуг, адресована Продавцю, яка оформлена і надана Продавцю за допомогою програмних засобів сервісу https://cinemaciti.ua/

2.5. Сервіс «CIНEMA СІТІ» – сукупність даних, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера і програмних модулів (мобільний додаток), об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет.

2.6. Місце здійснення господарської діяльності Продавця – кінотеатри мережі «CIНEMA СІТІ», місцезнаходження яких визначена на Сервісі «CIНEMA СІТІ» в мережі Інтернет та в мобільному додатку.

3. Предмет договору купівлі-продажу товарів та надання послуг.

3.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цією пропозицією (офертою) про укладення договору купівлі-продажу товарів та надання послуг, продати, передати у власність Покупця Товар та надати послуги, на підставі Замовлення Покупця, а Покупець зобов'язується отримати такий Товар та/або Послуги та сплатити їх вартість у відповідності до умов Договору.

3.2. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, передбачені законодавством, що регулює сферу правовідносин, які виникають і діють в процесі виконання договору, а також гарантує, що має право на реалізацію товару та надання послуг без будь-яких обмежень, відповідно до вимог чинного законодавства України і зобов'язується нести відповідальність у разі порушення прав Покупця в процесі виконання договору і реалізації товару та надання послуг.

3.3. Покупець приймає умови цієї пропозиції (оферти) та укладає Договір в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку "Придбати" через Сервіс «CIНEMA СІТІ» або іншим способом, що означає підтвердження Покупця про ознайомлення з текстом цієї пропозиції (оферти) та згоду з її умовами.

4. Порядок оформлення Замовлення.

4.1. Покупець самостійно оформлює Придбання через Сервіс «CIНEMA СІТІ» шляхом натискання кнопки " Придбати" або в інший спосіб та підтвердження прийняття цієї Пропозиції (оферти).

4.2. Оформити Замовлення на Товари та Послуги можуть зареєстровані Покупці на Сервісі «CIНEMA СІТІ».

5. Ціна та порядок оплати.

5.1. Актуальні ціни на кожен Товар та Послугу на дату здійснення Замовлення зазначаються на Сервісі «CIНEMA СІТІ». У випадку, якщо Товар або Послуга отримується Покупцем не в день здійснення Замовлення, ціни на Товар та Послуги можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

5.2. Загальна вартість Товару та Послуг, що надаються Покупцеві, зазначається у розрахункових та товаросупровідних документах, які надаються Продавцем Покупцеві (або його Представнику) під час отримання Товару та наданні Послуги у місце здійсненній господарської діяльності Продавця. Зазначені у цьому пункті документи є складовими частинами цього Договору.

5.3. Ціна договору дорівнює сумі вартості всіх придбаних Товарів та наданих Послуг. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару та Послуг, наявних у відповідному місці здійснення господарської діяльності Продавця на дату їх отримання.

5.4. Покупець оплачує Замовлення за допомогою сервісу платіжних систем.

5.5. При готівковій формі оплати Покупець зобов’язаний сплатити Продавцю ціну Товару та/або Послуг в момент їх одержання, якщо інше не передбачено домовленістю або договором між сторонами в місці здійснення господарської діяльності Продавця.

5.6. Оплата товарів та послуг, що надаються сервісом «CIНEMA СІТІ», здійснюється в національній валюті України відповідно до цін і тарифів, встановлених на момент купівлі товарів або отримання послуг.

5.7. У разі несплати, неповної оплати або несвоєчасної оплати, сервіс «CIНEMA СІТІ» залишає за собою право ненадання товару та/або послуг, призупинення або повне невиконання взятих на себе зобов’язань і при цьому не несе відповідальності за можливі наслідки такого рішення / дій.

5.8. Товари та послуги гарантуються і надаються тільки по факту отримання оплати Продавцем.

5.9. Ціна Товару та послуг, що вказана на Сервісі «CIНEMA СІТІ», може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

6. Порядок приймання-передачі Товару та надання Послуг.

6.1. Покупець зобов’язаний отримати Товар та/або Послуги за місцем здійснення господарської діяльності Продавця, обраного ним при замовленні Товару та/або Послуг у строки, вказані при оформленні Покупки. Покупець має можливість як самостійно звернутися до місця здійснення господарської діяльності Продавця з метою отримання та оплати Товару та/або Послуг, або ж уповноважити іншу особу на вчинення таких дій.

7. Права та обов'язки Продавця.

7.1. Продавець має право: самостійно в односторонньому порядку змінювати ціни на Товари та Послуги (в тому числі замовлений Покупцем), асортимент Товарів та Послуг.

7.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінювати замовлення, в тому числі повністю або частково відмовитись від виконання Замовлення, у випадку відсутності Товару або Послуги.

7.3. Продавець зобов’язаний забезпечити та гарантувати відповідність якості Товару та Послуг вимогам якості на території України.

8. Права та обов'язки Покупця.

8.1. Покупець має право:

Отримати Товар та/або Послугу в місці ведення господарської діяльності Продавця самостійно, або ж з залученням представника.

Відмовитися від приймання Товару та надання Послуги у випадку невідповідності їх характеристик раніше замовлених.

Користуватися іншими правами згідно положень чинного законодавства України.

8.2. Покупець зобов’язаний:

Надавати Продавцю достовірну, правдиву та коректну інформацію, у тому числі при реєстрації на Сервісі «CIНEMA СІТІ».

Оплачувати Товар та/або Послуги згідно розрахункових документів за зазначеною у них ціною.

Дотримуватись встановлених «Правил відвідування мережі кінотеатрів «CIНEMA СІТІ».

9. Відповідальність сторін.

9.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів та/або Послуг, попередньо замовлених на Сервісі «CIНEMA СІТІ» та придбаних у Продавця.

9.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов'язань у разі надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.

9.3. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України та положень цього Договору.

9.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком таких непереборних обставин як: війна або воєнні дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, акти або дії органів державної влади, зміна митних правил, обмеження імпорту та експорту, що виникли незалежно від волі Продавця та/або Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону і надає документи, що підтверджують наявність таких обставин, видані уповноваженими на те органами.

10. Строк дії Договору.

10.1. Договір вважається укладеним з моменту оформлення та підтвердження Покупцем Покупки на Сервісі «CIНEMA СІТІ» та діє до прийняття та повної оплати Товару та/або Послуг Покупцем.

10.2. Одностороння зміна умов цього Договору не допускається, за виключенням зміни ціни та асортименту Товару та Послуг Продавцем, як зазначено в цьому Договорі.

11. Інформаційні повідомлення.

11.1. Реєструючись на Сервісі «CIНEMA СІТІ», Покупець дає Продавцю згоду на використання персональних даних Покупця, які стали відомі Продавцю під час Реєстрації Покупця або під час продажу Покупцю будь-якого товару або послуги Кінотеатру мережі «CIНEMA СІТІ», в тому числі: електронну адресу, контактний телефон, поштову адресу, прізвище, ім’я, по-батькові та іншу особисту інформацію, що була надана Покупцем.

11.2. Реєструючись, Покупець підтверджує те, що він був належним чином письмово повідомлений про включення його персональних даних у базу персональних даних мережі Кінотеатрів «CIНEMA СІТІ» з метою забезпечення реалізації громадсько-правових, господарчих, адміністративних відносин та інших відносин, що потребують обробки персональних даних у відповідності до законодавства України. Покупець також надає згоду на оброблення його персональних даних, на їх використання для маркетингового та статистичного аналізу, для направлення Покупцю маркетингової та рекламної інформації про діяльність мережі Кінотеатрів «CIНEMA СІТІ» шляхом відправлення повідомлень у форматі SMS, E-mail, у системі Viber та інших форматах та сервісах, які можуть виникнути у майбутньому. Покупець цим також погоджується з тим, що Продавець може обробляти отримані персональні дані Покупця як самостійно, так і з допомогою сторонніх осіб без будь-якого іншого (додаткового) узгодження зі сторони Покупця. При цьому Продавець зобов’язує таку особу дотримуватися принципів та правил обробки персональних даних, передбачених діючим законодавством, у тому числі конфіденційність персональних даних, та забезпечувати безпеку персональних даних при їх обробці та їх захист.

12. Правила використання матеріалів, розміщених на Сервісі «CIНEMA СІТІ».

12.1. Сервіс «CIНEMA СІТІ» містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші матеріали, що охороняються законом, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

12.2. Весь зміст на Сервісі «CIНEMA СІТІ» охороняється законодавством України.

12.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сервісі «CIНEMA СІТІ», як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або відступленні, створювати похідні продукти та ін.

13. Інші умови.

13.1. Укладений згідно даної пропозиції договір купівлі-продажу товару та надання послуг вважається укладеним на території України і таким, що діє в рамках законодавства України.

13.2. Укладений згідно даної пропозиції договір купівлі-продажу товару та надання послуг набирає чинності з моменту оформлення та підтвердження Покупки та діє до моменту повного виконання зобов’язань сторін за ним.

13.3. Недійсність будь-якого пункту або частини договору, укладеного згідно даної пропозиції, не призводить до недійсності договору в цілому.

13.4. Усі спори, що виникають між Покупцем і Продавцем, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Продавець можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства України.

13.5. Продавець має право вносити зміни в текст цієї пропозиції на власний розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція пропозиції завжди доступна на Сервісі «CIНEMA СІТІ».

13.6. Відсутність підписаного між Продавцем і Покупцем примірника договору, укладеного згідно даної пропозиції, на паперовому носії з підписами сторін, не є підставою визнання цього договору не укладеним. Проведення підтвердження замовлення на Сервісі «CIНEMA СІТІ» у відповідності із здійсненим Покупцем Замовленням на Сервісі «CIНEMA СІТІ» вважається акцептом Покупця (відповідно до ст. 642 і гл. 54 Цивільного кодексу України) і є моментом набрання чинності договору купівлі-продажу товарів та надання послуг.

13.7. При виникненні претензій/пропозицій Покупець може написати електронного листа на адресу info@cinemaciti.ua
Положення про конфіденційність мережі кінотеатрів «CIНEMA СІТІ»

Мережа кінотеатрів «CIНEMA СІТІ» серйозно ставиться до захисту Ваших персональних даних. Відтак, цим положенням про конфіденційність ми б хотіли проінформувати Вас про наші заходи безпеки.

Звертаємо Вашу увагу, що надаючи нам свої особисті дані, Ви надаєте згоду на обробку персональних даних, у відповідності до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та інших підзаконних нормативно – правових актів України.

Визнаючи важливість захисту конфіденційної інформації стосовно дітей, ми не збираємо, не обробляємо і не використовуємо на нашому веб-сайті ніяку інформацію, що стосується осіб, яким, як нам відомо, не виповнилося 16 років, без попередньої, належним чином оформленої згоди законного представника такої неповнолітньої особи. Такий законний представник має право, відповідно до запиту, переглянути інформацію, надану дитиною та/чи вимагати знищення такої інформації.

1. Збір даних

Ми збираємо та обробляємо персональні дані тільки тоді, коли Ви нам надаєте свою згоду, шляхом реєстрації, заповнення форм або відправки повідомлень електронною поштою, контакту із нашою компанією, або іншою взаємодією із цим сайтом. Ваша особиста інформація може бути використана нами з будь-якою законною метою, що може включати, але не тільки, надання відповіді на ваші запити чи повідомлення, їх обробку.

Коли Ви використовуєте наш веб-сайт, ми зберігаємо дані на наших серверах в цілях безпеки. Ці дані можуть включати назву вашого провайдера Інтернет-послуг, назву веб-сайту, яким Ви скористалися, щоб зайти на наш веб-сайт, а також веб-сайти, які Ви відвідували з нашого сайту і вашу ІР-адресу.

Маючи право використовувати ці дані для статистичних цілей, ми забезпечуємо анонімність кожного індивідуального користувача з тим, щоб особу не можна було ідентифікувати.

2. Обробка персональних даних та цілі використання

База даних і її зміст залишаються в нашій компанії і зберігаються в процесорах даних чи серверах, які функціонують від нашого імені і контролюються нами. Ваші персональні дані в жодному разі не будуть передаватися нами чи нашими агентами для використання третіми сторонами, окрім випадків, коли Ви надаєте свою згоду чи коли це вимагається, згідно із законом.

Ми повністю контролюємо і відповідаємо за використання будь-яких персональних даних, які Ви надаєте нам. Ми гарантуємо, що будуть вжиті всі відповідні заходи захисту персональних даних.

Обробка персональних даних здійснюється з метою:

- управління, оцінки та вдосконалення нашої діяльності (у тому числі створення нових продуктів, сервісів і послуг; підвищення якості послуг завдяки інтерактивному зв’язку з користувачами;

- оперативного зв’язку з користувачами у випадку виникнення технічних проблем;

- визначення ефективності та оптимізації нашої реклами; аналізування наших продуктів, послуг, Сайту, мобільних додатків і будь-яких інших цифрових активів; підвищення функціональності Сайту, мобільних додатків і будь-яких інших цифрових активів;

- надання можливості підписатися на розсилку спеціальних пропозицій і повідомлень;

- спілкування з користувачами щодо продуктів, послуг, акцій, програм та інформаційнорекламних заходів (в тому числі щодо конкурсів, розіграшів та будь-яких інших маркетингових заходів), тощо;

Дані, які ми збираємо, будуть використовуватися виключно з метою забезпечення Вас необхідними товарами або послугами або ж для інших цілей, санкціонованих Вами, окрім випадків, передбачених законодавством.

Купуючи або бронюючи квитки мережі кінотеатрів «CIНEMA СІТІ» онлайн, ви автоматично даєте згоду на отримання персональних пропозицій або рекламних повідомлень на вказані контакти.

3. Право на доступ і внесення змін

Ви маєте право переглянути і внести будь-які зміни у персональні дані, що зберігаються у нашій системі, якщо вважаєте, що дані застаріли чи є неправильними. Ви маєте право в будь-який час відкликати свою згоду на використання Ваших персональних даних у майбутньому.

В такому разі, надішліть повідомлення електронною поштою на адресу, зазначену у вихідних даних чи зв’яжіться з нами за адресою: info@cinemaciti.ua

4. Зберігання даних

Ми зберігаємо персональні дані лише упродовж необхідного для нас періоду часу з тим, щоб надавати вам послуги, які ви замовляєте чи на які Ви дали свою згоду, окрім випадків, передбачених чинним законодавством.

5. Використання Cookies

Сookies є невеликим обсягом даних, що відсилається Сайтом та зберігається браузером Вашого комп’ютера. У cookies міститься інформація, яка може бути необхідною Сайту для збереження власних налаштувань перегляду користувача і отримання статистичних даних відвідування Сайту. Така інформація, що міститься у cookies, дозволяє нам відстежити Вашу активність потоку переходів. Cookies не записують Вашу адресу електронної пошти, ніяка особиста інформація не буде зберігатися або використовуватися.

Крім того ми використовуємо стандартні журнали обліку веб-сервера для підрахунку кількості відвідувачів та оцінки технічних можливостей нашого Сайту. Ця інформація використовується для організації Сайту найзручнішим для користувачів способом, забезпечити відповідність Сайту використовуваним браузерам і зробити зміст сторінок Сайту максимально корисним.

Крім того, Ви можете дезактивувати збереження Cookies або налаштувати свій браузер для прийняття інформації до того, як Cookies будуть збережені на Вашому комп'ютері. Перед тим, як Cookies збережуться на Вашому комп'ютері не лише на час сеансу з наступним автоматичним стиранням з пам’яті, але й упродовж довшого терміну, ми направимо Вам повідомлення про встановлення відповідних Cookies.

6. Гарантії безпеки

Мережа кінотеатрів «CIНEMA СІТІ» використовує технічні й організаційні заходи безпеки для захисту Ваших даних від маніпуляцій, втрати, руйнування або стороннього доступу. Будь-які персональні дані, які надаються Вами, у процесі пересилки захищаються, щоб унеможливити можливе несанкціоноване використання Ваших даних третіми сторонами. Наші заходи безпеки постійно модернізуються на основі нових технологічних розробок.

Також, ми використовуємо адміністративні, технічні та фізичні засоби безпеки, спрямовані на захист конфіденційної інформації, яку ми збираємо або яку Ви передаєте нам від випадкового, незаконного або несанкціонованого видалення, втрати, несанкціонованої зміни, доступу, розкриття або неналежного використання.

7. Контактна інформація

У разі виникнення будь-яких питань або пропозицій, звертайтесь за наступною адресою: info@cinemaciti.ua
Положення оферти
Мережа кінотеатрів «СІНЕМА Сіті» пропонує (надає оферту) укласти договір купівлі-продажу Товару та надання Послуг на умовах і в порядку, які вказані нижче. Покупець, діючи з метою придбання Товару та отримання Послуг, приймає умови цієї пропозиції про укладення договору купівлі-продажу товарів та надання послуг (далі – Договір) на наступних умовах.


1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) Мережі кінотеатрів «СІНЕМА Сіті» будь-якій фізичній особі (надалі - Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів та надання послуг. Зазначений договір є публічним, тобто згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців.

1.2. Положення цієї пропозиції (оферти) визначають всі істотні умови Договору та є однаковими для всіх покупців.

1.3. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів та надання послуг на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та підтвердження замовлення.

1.4. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує погодження та безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).

1.5. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:

а) Покупець цілком і повністю ознайомлений і згоден з умовами даної пропозиції (оферти);

б) При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару та/або послуг) Покупець надає Продавцеві свою згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

Він дає дозвіл на збір, обробку, зберігання та використання своїх персональних даних на умовах, визначених Законом України "Про захист персональних даних". Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням Договору Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", йому відомий і зрозумілий.

в) Він цілком і повністю ознайомлений і згоден з умовами «Правил відвідування мережі кінотеатрів «СІНЕМА Сіті» та зобов’язується дотримуватись вище вказаних Правил.


2. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ.

2.1. Продавець – кінотеатр «СІНЕМА Сіті» під яким мається на увазі суб’єкт господарювання (юридична особа або фізична особа підприємець), якому належить ТМ «СІНЕМА Сіті» на праві власності/ користування та/або яка безпосередньо/опосередковано здійснює господарську діяльність на території цього кінотеатру.

2.2. Товар та послуги - визначений Продавцем опис, щодо яких Продавцем визначається ціна, назва та асортимент, який розміщений на електронному сервісі https://cinemaciti.ua/., що включає в себе, але не виключно: продаж квитків на кіносеанси онлайн, отримання квитків на e-mail або в особистий кабінет Покупця, продаж 3D окулярів, отримання онлайн подарункових сертифікатів.

2.3. Покупець – дієздатна фізична особа, яка здійснює замовлення Товарів та Послуг у Продавця з використанням Сервісу https://cinemaciti.ua/ на умовах даної публічної пропозиції (оферти).

2.4. Замовлення – заявка Покупця на купівлю Товарів та надання Послуг, адресована Продавцю, яка оформлена і надана Продавцю за допомогою програмних засобів сервісу https://cinemaciti.ua/

2.5. Сервіс https://cinemaciti.ua/ – сукупність даних, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера і програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою https://cinemaciti.ua/

2.6. Місце здійснення господарської діяльності Продавця – кінотеатри мережі «СІНЕМА Сіті», місцезнаходження яких визначена на Сервісі https://cinemaciti.ua/ в мережі Інтернет.


3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ ТА НАДАННЯ ПОСЛУГ.

3.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цією пропозицією (офертою) про укладення договору купівлі-продажу товарів та надання послуг, продати, передати у власність Покупця Товар та надати послуги, на підставі Замовлення Покупця, а Покупець зобов'язується отримати такий Товар та/або Послуги та сплатити їх вартість у відповідності до умов Договору.

3.2. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, передбачені законодавством, що регулює сферу правовідносин, які виникають і діють в процесі виконання договору, а також гарантує, що має право на реалізацію товару та надання послуг без будь-яких обмежень, відповідно до вимог чинного законодавства України і зобов'язується нести відповідальність у разі порушення прав Покупця в процесі виконання договору і реалізації товару та надання послуг.

3.3. Покупець приймає умови цієї пропозиції (оферти) та укладає Договір в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку "Придбати" через Сервіс https://cinemaciti.ua/ або іншим способом, що означає підтвердження Покупця про ознайомлення з текстом цієї пропозиції (оферти) та згоду з її умовами.


4. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

4.1. Покупець самостійно оформлює Придбання через Сервіс https://cinemaciti.ua/ шляхом натискання кнопки " Придбати" або в інший спосіб та підтвердження прийняття цієї Пропозиції (оферти).

4.2. Оформити Замовлення на Товари та Послуги можуть зареєстровані Покупці на Сервісі https://cinemaciti.ua/.


5. ЦІНА ТА ПОРЯДОК ОПЛАТИ.

5.1. Актуальні ціни на кожен Товар та Послугу на дату здійснення Замовлення зазначаються на Сервісі https://cinemaciti.ua/ У випадку, якщо Товар або Послуга отримується Покупцем не в день здійснення Замовлення, ціни на Товар та Послуги можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

5.2. Загальна вартість Товару та Послуг, що надаються Покупцеві, зазначається у розрахункових та товаросупровідних документах, які надаються Продавцем Покупцеві (або його Представнику) під час отримання Товару та наданні Послуги у місце здійсненній господарської діяльності Продавця. Зазначені у цьому пункті документи є складовими частинами цього Договору.

5.3. Ціна договору дорівнює сумі вартості всіх придбаних Товарів та наданих Послуг. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару та Послуг, наявних у відповідному місці здійснення господарської діяльності Продавця на дату їх отримання.

5.4. Покупець оплачує Замовлення за допомогою сервісу платіжних систем.

5.5. При готівковій формі оплати Покупець зобов’язаний сплатити Продавцю ціну Товару та/або Послуг в момент їх одержання, якщо інше не передбачено домовленістю або договором між сторонами в місці здійснення господарської діяльності Продавця.

5.6. Оплата товарів та послуг, що надаються сервісом https://cinemaciti.ua/,здійснюється в національній валюті України відповідно до цін і тарифів, встановлених на момент купівлі товарів або отримання послуг.

5.7. У разі несплати, неповної оплати або несвоєчасної оплати, сервіс https://cinemaciti.ua/ залишає за собою право ненадання товару та/або послуг, призупинення або повне невиконання взятих на себе зобов’язань і при цьому не несе відповідальності за можливі наслідки такого рішення / дій.

5.8. Товари та послуги гарантуються і надаються тільки по факту отримання оплати Продавцем.

5.9. Ціна Товару та послуг, що вказана на Сервісі https://cinemaciti.ua/, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.


6. ПОРЯДОК ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ ТОВАРУ ТА НАДАННЯ ПОСЛУГ.

6.1. Покупець зобов’язаний отримати Товар та/або Послуги за місцем здійснення господарської діяльності Продавця, обраного ним при замовленні Товару та/або Послуг у строки, вказані при оформленні Покупки. Покупець має можливість як самостійно звернутися до місця здійснення господарської діяльності Продавця з метою отримання та оплати Товару та/або Послуг, або ж уповноважити іншу особу на вчинення таких дій.


7. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ.

7.1. Продавець має право: самостійно в односторонньому порядку змінювати ціни на Товари та Послуги (в тому числі замовлений Покупцем), асортимент Товарів та Послуг.

7.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінювати замовлення, в тому числі повністю або частково відмовитись від виконання Замовлення, у випадку відсутності Товару або Послуги.

7.3. Продавець зобов’язаний забезпечити та гарантувати відповідність якості Товару та Послуг вимогам якості на території України.


8. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ.

8.1. Покупець має право:
Отримати Товар та/або Послугу в місці ведення господарської діяльності Продавця самостійно, або ж з залученням представника.
Відмовитися від приймання Товару та надання Послуги у випадку невідповідності їх характеристик раніше замовлених.
Користуватися іншими правами згідно положень чинного законодавства України.

8.2. Покупець зобов’язаний:
Надавати Продавцю достовірну, правдиву та коректну інформацію, у тому числі при реєстрації на Сервісі https://cinemaciti.ua/.
Оплачувати Товар та/або Послуги згідно розрахункових документів за зазначеною у них ціною.
Дотримуватись встановлених «Правил відвідування мережі кінотеатрів «СІНЕМА Сіті».


9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН.

9.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів та/або Послуг, попередньо замовлених на Сервісі https://cinemaciti.ua/ та придбаних у Продавця.

9.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов'язань у разі надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.

9.3. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України та положень цього Договору.

9.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком таких непереборних обставин як: війна або воєнні дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, акти або дії органів державної влади, зміна митних правил, обмеження імпорту та експорту, що виникли незалежно від волі Продавця та/або Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону і надає документи, що підтверджують наявність таких обставин, видані уповноваженими на те органами.


10. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ.

10.1. Договір вважається укладеним з моменту оформлення та підтвердження Покупцем Покупки на Сервісі https://cinemaciti.ua/ та діє до прийняття та повної оплати Товару та/або Послуг Покупцем.

10.2. Одностороння зміна умов цього Договору не допускається, за виключенням зміни ціни та асортименту Товару та Послуг Продавцем, як зазначено в цьому Договорі.


11. ІНФОРМАЦІЙНІ ПОВІДОМЛЕННЯ.

11.1. Реєструючись на Сервісі https://cinemaciti.ua/ , Покупець дає Продавцю згоду на використання персональних даних Покупця, які стали відомі Продавцю під час Реєстрації Покупця або під час продажу Покупцю будь-якого товару або послуги Кінотеатру мережі «Сінема Сіті», в тому числі: електронну адресу, контактний телефон, поштову адресу, прізвище, ім’я, по-батькові та іншу особисту інформацію, що була надана Покупцем.

11.2. Реєструючись, Покупець підтверджує те, що він був належним чином письмово повідомлений про включення його персональних даних у базу персональних даних мережі Кінотеатрів «Сінема Сіті» з метою забезпечення реалізації громадсько-правових, господарчих, адміністративних відносин та інших відносин, що потребують обробки персональних даних у відповідності до законодавства України. Покупець також надає згоду на оброблення його персональних даних, на їх використання для маркетингового та статистичного аналізу, для направлення Покупцю маркетингової та рекламної інформації про діяльність мережі Кінотеатрів «Сінема Сіті» шляхом відправлення повідомлень у форматі SMS, E-mail, у системі Viber та інших форматах та сервісах, які можуть виникнути у майбутньому. Покупець цим також погоджується з тим, що Продавець може обробляти отримані персональні дані Покупця як самостійно, так і з допомогою сторонніх осіб без будь-якого іншого (додаткового) узгодження зі сторони Покупця. При цьому Продавець зобов’язує таку особу дотримуватися принципів та правил обробки персональних даних, передбачених діючим законодавством, у тому числі конфіденційність персональних даних, та забезпечувати безпеку персональних даних при їх обробці та їх захист.


12. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ, РОЗМІЩЕНИХ НА СЕРВІСІ.

12.1. Сервіс https://cinemaciti.ua/ містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші матеріали, що охороняються законом, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

12.2. Весь зміст на Сервісі https://cinemaciti.ua/ охороняється законодавством України.

12.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сервісі https://cinemaciti.ua/ , як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або відступленні, створювати похідні продукти та ін.


13. ІНШІ УМОВИ.

13.1. Укладений згідно даної пропозиції договір купівлі-продажу товару та надання послуг вважається укладеним на території України і таким, що діє в рамках законодавства України.

13.2. Укладений згідно даної пропозиції договір купівлі-продажу товару та надання послуг набирає чинності з моменту оформлення та підтвердження Покупки та діє до моменту повного виконання зобов’язань сторін за ним.

13.3. Недійсність будь-якого пункту або частини договору, укладеного згідно даної пропозиції, не призводить до недійсності договору в цілому.

13.4. Усі спори, що виникають між Покупцем і Продавцем, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Продавець можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства України.

13.5. Продавець має право вносити зміни в текст цієї пропозиції на власний розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція пропозиції завжди доступна на Сервісі https://cinemaciti.ua/ .

13.6. Відсутність підписаного між Продавцем і Покупцем примірника договору, укладеного згідно даної пропозиції, на паперовому носії з підписами сторін, не є підставою визнання цього договору не укладеним. Проведення підтвердження замовлення на Сервісі https://cinemaciti.ua/ у відповідності із здійсненим Покупцем Замовленням на Сервісі https://cinemaciti.ua/ вважається акцептом Покупця (відповідно до ст. 642 і гл. 54 Цивільного кодексу України) і є моментом набрання чинності договору купівлі-продажу товарів та надання послуг.

13.7. При виникненні претензій/пропозицій Покупець може написати електронного листа на адресу info@cinemaciti.ua
Правила програми лояльності Cinema Cashback
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1. Дані правила (надалі – Правила), які задекларовані у програмі лояльності «Cinema Cashback», є офіційними. Вони регулюють головні засади, принципи та умови функціонування програми. Програма лояльності «Cinema Cashback» працює тільки у мережі кінотеатрів Сінема Сіті (далі – «Кінотеатри» або «Кінотеатр»)


2. ОСНОВНІ ТЕРМІНИ.

В Офіційних правилах програми лояльності «Cinema Cashback» подані такі терміни та їх тлумачення:
Глядач – це основний споживач послуг Кінотеатру, який користується ними згідно з принципами та умовами, визначеними у Правилах відвідування кінотеатру Cinema Cashback, які регулюють процес та умови надання та отримання Послуг Кінотеатрів. Глядач може бути зареєстрований у «Моєму особистому кабінеті».
Основні послуги Кінотеатру – це послуги з придбання квитків для перегляду кінофільмів, які Глядачі отримують від Кінотеатру згідно з Правилами відвідування кінотеатру Сінема Сіті.
Додаткові послуги Кінотеатру – це послуги, які надаються у Кінотеатрі від його імені.
«Мій особистий кабінет» – це онлайн-портал для самообслуговування Глядачів (надалі – Кабінет), де розміщений основний функціонал для користування послугами Кінотеатру та отримання інформації про послуги Кінотеатру, у тому числі про баланс «Cinema Cashback».
Програма лояльності «Cinema Cashback» – це програма лояльності для Глядачів Кінотеатру. Учасники програми можуть отримувати «Cinema Cashback» при використанні послуг Кінотеатру, а також накопичувати та списувати кошти з балансу «Cinema Cashback» на умовах програми.
Правила програми лояльності «Cinema Cashback» – документ, який визначає принципи, умови і порядок участі в програмі лояльності.
Учасник програми лояльності «Cinema Cashback» (надалі – Учасник) – це Глядач Кінотеатру, який бере участь у Програмі лояльності «Cinema Cashback» на умовах, описаних в Офіційних правилах програми лояльності «Cinema Cashback».
«Cinema Cashback» кошти (надалі – Кошти) – це кошти, які зараховуються Учаснику на «Cinema Cashback» баланс. Є можливість їх використовувати на послуги Кінотеатру згідно з умовами програми лояльності «Cinema Cashback».
«Cinema Cashback» рахунок (надалі – Мій Cinema Cashback) – це баланс Учасника програми лояльності «Cinema Cashback». Згідно з Офіційними правилами «Cinema Cashback» на нього зараховуються та з нього списуються «Cinema Cashback» кошти
Pin-код «Cinema Cashback» – це секретний код, який Учасник використовує для списання коштів з «Cinema Cashback» рахунку у касі кінотеатру чи у кіно-барі. При реєстрації у програмі лояльності Учасник отримує код у вигляді останніх чотирьох цифр номера телефону, за яким Учасник зареєструвався. Учасник має змінити цей Pin-код на власний, який має бути унікальним.
Нарахування (накопичення) «Cinema Cashback» коштів – це процес накопичення «Cinema Cashback» коштів на «Cinema Cashback» балансі Учасника за умовами програми лояльності «Cinema Cashback».
Списання (використання) «Cinema Cashback» коштів – це процес зняття «Cinema Cashback» коштів з «Cinema Cashback» балансу Учасника за умовами програми лояльності «Cinema Cashback».
Згоряння «Cinema Cashback» коштів – це процес згоряння «Cinema Cashback» коштів на «Cinema Cashback» балансі Учасника за умовами програми лояльності «Cinema Cashback».
Анулювання «Cinema Cashback» коштів – це процес анулювання «Cinema Cashback» коштів на «Cinema Cashback» балансі Учасника за умовами програми лояльності «Cinema Cashback».
Інші терміни, які використовуються в даних Офіційних правилах програми лояльності «Cinema Cashback», вживаються у значеннях, які зазначені у Правилах відвідування кінотеатрів Сінема Сіті.


3. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЯ.

3.1. Програма лояльності «Cinema Cashback» починає діяти з 15.07.2021 р. на постійній основі, якщо інше не буде вказане Кінотеатром.

3.2. Усі Глядачі, які під час запуску програми лояльності «Cinema Cashback» зареєструвалися на офіційному сайті Кінотеатру cinemaciti.ua у «Моєму особистому кабінеті», автоматично стають Учасниками програми лояльності «Cinema Cashback».

3.3 Усі Глядачі, які під час запуску програми лояльності «Cinema Cashback» не зареєструвалися на офіційному сайті Кінотеатру cinemaciti.ua (або не завели власний аккаунт у «Моєму особистому кабінеті»), можуть стати Учасниками Програми після реєстрації будь-яким шляхом, зазначеним як спосіб реєстрації у даних Правилах.

3.4. Коли Глядач набуває статусу Учасника програми лояльності «Cinema Cashback», йому відкривається «Cinema Cashback» рахунок для накопичення та списання «Cinema Cashback» коштів. Активація Рахунку відбувається автоматично.

3.5. Кожен Учасник може мати тільки один «Cinema Cashback» рахунок у Програмі лояльності «Cinema Cashback».

3.7. Для ідентифікації Учасника за допомогою номера телефону, QR-коду, який надається після реєстрації, дані зберігаються в особистому кабінеті Учасника.

3.8. Учасник може використати «Cinema Cashback» кошти під час придбання квитків у касі чи товарів кіно-бару в Кінотеатрі тільки після ідентифікації за допомогою QR-коду або номера телефону та введення особистого Pin-коду.

3.9. Придбання квитків на сайті Кінотеатру «Як гість» або товарів кіно-бару в кінотеатрі без ідентифікації не дає права на накопичення та/або списання «Cinema Cashback» коштів.


4. «CINEMA CASHBACK» КОШТИ ТА РАХУНОК.

4.1. Розрахункова одиниця Програми лояльності «Cinema Cashback» – це «Cinema Cashback» гривня на «Cinema Cashback» рахунку. Гривня «Cinema Cashback» відноситься до гривні (валюта) у співвідношенні 1:1 (один до одного).

4.2. Кошти нараховуються на «Cinema Cashback» рахунок наступного дня після відвідування сеансу, на який було придбано квиток та / або покупки продукції в кіно-барі.

4.3. Термін дії коштів на «Cinema Cashback» рахунку – 1 (один) рік з моменту нарахування. Наступного дня після закінчення вказаного терміну Кошти згоряють (видаляються з «Cinema Cashback» рахунку).

4.4. Кошти з «Cinema Cashback» рахунку не можуть передаватися третім особам.

4.5. Учасник програми лояльності не може зняти кошти з «Cinema Cashback» рахунку у грошовому еквіваленті у будь-якій формі (готівковій та безготівковій).

4.6. Рахунок Учасника і нараховані Кошти не можуть бути об’єднані з Рахунками і Коштами інших Учасників Програми.

4.7. Інформацію про кошти «Cinema Cashback» (їх нарахування, списання) можна отримати в «Моєму особистому кабінеті».

4.8. Сума «Cinema Cashback» коштів, яка перебільшує суму у 799 грн., оподатковується згідно з чинним законодавством України.


5. ПРОЦЕС НАРАХУВАННЯ «CINEMA CASHBACK» КОШТІВ.

5.1. Учасник Програми «Cinema Cashback» отримує Кошти у випадку купівлі квитків та товарів у кіно-барі у вигляді 3% від кожного чеку.

5.2. Якщо Учасник пройшов «Легку Реєстрацію» в касі, «Cinema Cashback» кошти нараховуються, але він не може їх використовувати до того, як пройде повну реєстрацію на офіційному сайті Кінотеатру.

5.3. Глядач може бути учасником додаткових акцій від Кінотеатру, за умовами яких може нараховуватися додаткова кількість «Cinema Cashback» коштів на Рахунок Глядача.

5.4. Програма лояльності «Cinema Cashback» – накопичувальна.

5.5. Зарахування коштів «Cinema Cashback» на «Cinema Cashback» рахунок Глядача відбувається автоматично.

5.6 Cinema Cashback кошти не нараховуються при використанні акційних пропозицій у касі та кіно-барі.


6. СПИСАННЯ «CINEMA CASHBACK» КОШТІВ.

6.1. Учасник може використовувати нараховані «Cinema Cashback» кошти до моменту їх згоряння в «Моєму особистому кабінеті».

6.2. Учасник може використати Кошти, якщо вони є на «Cinema Cashback» рахунку та доступні до списання.

6.3. Учасник може використати Кошти тільки на Послуги мережі Кінотеатрів.

6.4. Учасник може використати Кошти на «Cinema Cashback» рахунку на Послуги Кінотеатрів під час оплати послуг Кінотеатру (придбання квитків на касі або на офіційному сайті Кінотеатру, та/або придбанні товарів у попкорн-барі), при умові, якщо на Рахунку Учасника достатньо Коштів для списання.

6.6. Списання Коштів із «Cinema Cashback» рахунку можливе тільки цілими числами. Копійки не використовуються для списання, але вони можуть накопичуватися на Рахунку і при складанні цілого числа також можуть бути використані Учасником.

6.7. Процедура списання Коштів під час придбання послуг Кінотеатру – це зняття Коштів з «Cinema Cashback» балансу в рахунок часткової або повної оплати послуг Кінотеатру (але не менше нiж 0,10 грн. від вартості квитка при використанні Коштів на придбання квитків).

6.8. «Cinema Cashback» кошти неможливо списати при використанні знижок в касі та барі і акцизні товари.

6.9. При використанні Глядачем або учасником промокоду від Кінотеатру для оплати послуг, а також за участі у спеціальних пропозиціях списання коштів з «Cinema Cashback» рахунку неможливе.


7. ЗГОРЯННЯ ТА АНУЛЮВАННЯ КОШТІВ.

7.1. «Cinema Cashback» кошти згоряють, коли закінчується термін їх дії (зазначений у п. 4.3 даних Офіційних правил програми лояльності «Cinema Cashback»).

7.2. Кошти можуть бути анульовані, якщо Учасник буде проявляти поведінку, яка суперечить правилам надання послуг та/або Офіційним правилам програми лояльності «Cinema Cashback».


8. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН.

8.1. Учасник може отримувати та читати повідомлення від Кінотеатру у розділі «Мій Cinema Cashback рахунок» в акаунті «Мій особистий кабінет».

8.2. Учасник може перевіряти стан Рахунку в акаунті «Мій особистий кабінет».

8.3. Кінотеатр має право проводити Спеціальні Акції для Учасників у межах Програми лояльності.

8.4 Інформація щодо проведення Спеціальних Акцій для Учасників викладається на офіційному сайті Кінотеатру або іншим доступним для Учасника способом на вибір Кінотеатру.

8.5. Кінотеатр має право без повідомлення припинити участь у програмі лояльності «Cinema Cashback» будь-якого Учасника, якщо:

8.5.1 Учасник не дотримується Офіційних правил програми лояльності «Cinema Cashback» або чинного законодавства України.

8.5.2 Учасник надав інформацію, яка вводить в оману чи є недостовірною.

8.6. Кінотеатр залишає за собою право.

8.6.1 Самостійно вносити зміни, а також відміняти Офіційні правила програми лояльності «Cinema Cashback» без попереднього оповіщення Учасників Програми.
Інформація про вказані зміни публікується на офіційному сайті Кінотеатру за один день до дати вступу у дію.

8.6.2 Вносити зміни у перелік послуг без попереднього оповіщення Учасників, за які нараховуються і списуються «Cinema Cashback» кошти та їх кількість.

8.6.3 Призупинити чи припинити програму лояльності «Cinema Cashback» у будь-який час із офіційним оповіщенням Учасників на офіційному сайті Кінотеатру.

8.6.4 Учасник програми лояльності погоджується з умовами і змінами в Офіційних правилах програми, якщо продовжує участь у ній.

8.6.5. Відносини, що виникають між Учасником та Кінотеатром та не регулюються даними Правилами, підпорядковуються чинному законодавству України.
Політика конфіденційності
ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Мережа кінотеатрів «СІНЕМА Сіті» серйозно ставиться до захисту Ваших персональних даних. Відтак, цим положенням про конфіденційність ми б хотіли проінформувати Вас про наші заходи безпеки.
Звертаємо Вашу увагу, що надаючи нам свої особисті дані, Ви надаєте згоду на обробку персональних даних, у відповідності до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та інших підзаконних нормативно – правових актів України.
Визнаючи важливість захисту конфіденційної інформації стосовно дітей, ми не збираємо, не обробляємо і не використовуємо на нашому веб-сайті ніяку інформацію, що стосується осіб, яким, як нам відомо, не виповнилося 16 років, без попередньої, належним чином оформленої згоди законного представника такої неповнолітньої особи. Такий законний представник має право, відповідно до запиту, переглянути інформацію, надану дитиною та/чи вимагати знищення такої інформації.

ЗБІР ДАНИХ
Ми збираємо та обробляємо персональні дані тільки тоді, коли Ви нам надаєте свою згоду, шляхом реєстрації, заповнення форм або відправки повідомлень електронною поштою, контакту із нашою компанією, або іншою взаємодією із цим сайтом. Ваша особиста інформація може бути використана нами з будь-якою законною метою, що може включати, але не тільки, надання відповіді на ваші запити чи повідомлення, їх обробку.
Коли Ви використовуєте наш веб-сайт, ми зберігаємо дані на наших серверах в цілях безпеки. Ці дані можуть включати назву вашого провайдера Інтернет-послуг, назву веб-сайту, яким Ви скористалися, щоб зайти на наш веб-сайт, а також веб-сайти, які Ви відвідували з нашого сайту і вашу ІР-адресу.
Маючи право використовувати ці дані для статистичних цілей, ми забезпечуємо анонімність кожного індивідуального користувача з тим, щоб особу не можна було ідентифікувати.
Обробка персональних даних та цілі використання
База даних і її зміст залишаються в нашій компанії і зберігаються в процесорах даних чи серверах, які функціонують від нашого імені і контролюються нами. Ваші персональні дані в жодному разі не будуть передаватися нами чи нашими агентами для використання третіми сторонами, окрім випадків, коли Ви надаєте свою згоду чи коли це вимагається, згідно із законом.
Ми повністю контролюємо і відповідаємо за використання будь-яких персональних даних, які Ви надаєте нам. Ми гарантуємо, що будуть вжиті всі відповідні заходи захисту персональних даних.

ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ З МЕТОЮ:
- управління, оцінки та вдосконалення нашої діяльності (у тому числі створення нових продуктів, сервісів і послуг; підвищення якості послуг завдяки інтерактивному зв’язку з користувачами;
- оперативного зв’язку з користувачами у випадку виникнення технічних проблем;
- визначення ефективності та оптимізації нашої реклами; аналізування наших продуктів, послуг, Сайту, мобільних додатків і будь-яких інших цифрових активів; підвищення функціональності Сайту, мобільних додатків і будь-яких інших цифрових активів;
- надання можливості підписатися на розсилку спеціальних пропозицій і повідомлень;
- спілкування з користувачами щодо продуктів, послуг, акцій, програм та інформаційно-рекламних заходів (в тому числі щодо конкурсів, розіграшів та будь-яких інших маркетингових заходів), тощо;
Дані, які ми збираємо, будуть використовуватися виключно з метою забезпечення Вас необхідними товарами або послугами або ж для інших цілей, санкціонованих Вами, окрім випадків, передбачених законодавством.
Купуючи або бронюючи квитки мережі кінотеатрів Сінема Сіті онлайн, ви автоматично даєте згоду на отримання персональних пропозицій або рекламних повідомлень на вказані контакти.

ПРАВО НА ДОСТУП І ВНЕСЕННЯ ЗМІН
Ви маєте право переглянути і внести будь-які зміни у персональні дані, що зберігаються у нашій системі, якщо вважаєте, що дані застаріли чи є неправильними. Ви маєте право в будь-який час відкликати свою згоду на використання Ваших персональних даних у майбутньому.
В такому разі, надішліть повідомлення електронною поштою на адресу, зазначену у вихідних даних чи зв’яжіться з нами за адресою: info@cinemaciti.ua

ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ
Ми зберігаємо персональні дані лише упродовж необхідного для нас періоду часу з тим, щоб надавати вам послуги, які ви замовляєте чи на які Ви дали свою згоду, окрім випадків, передбачених чинним законодавством.

ВИКОРИСТАННЯ COOKIES
Сookies є невеликим обсягом даних, що відсилається Сайтом та зберігається браузером Вашого комп’ютера. У cookies міститься інформація, яка може бути необхідною Сайту для збереження власних налаштувань перегляду користувача і отримання статистичних даних відвідування Сайту. Така інформація, що міститься у cookies, дозволяє нам відстежити Вашу активність потоку переходів. Cookies не записують Вашу адресу електронної пошти, ніяка особиста інформація не буде зберігатися або використовуватися.
Крім того ми використовуємо стандартні журнали обліку веб-сервера для підрахунку кількості відвідувачів та оцінки технічних можливостей нашого Сайту. Ця інформація використовується для організації Сайту найзручнішим для користувачів способом, забезпечити відповідність Сайту використовуваним браузерам і зробити зміст сторінок Сайту максимально корисним.
Крім того, Ви можете дезактивувати збереження Cookies або налаштувати свій браузер для прийняття інформації до того, як Cookies будуть збережені на Вашому комп'ютері. Перед тим, як Cookies збережуться на Вашому комп'ютері не лише на час сеансу з наступним автоматичним стиранням з пам’яті, але й упродовж довшого терміну, ми направимо Вам повідомлення про встановлення відповідних Cookies.

ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ
Мережа кінотеатрів «СІНЕМА Сіті» використовує технічні й організаційні заходи безпеки для захисту Ваших даних від маніпуляцій, втрати, руйнування або стороннього доступу. Будь-які персональні дані, які надаються Вами, у процесі пересилки захищаються, щоб унеможливити можливе несанкціоноване використання Ваших даних третіми сторонами. Наші заходи безпеки постійно модернізуються на основі нових технологічних розробок.
Також, ми використовуємо адміністративні, технічні та фізичні засоби безпеки, спрямовані на захист конфіденційної інформації, яку ми збираємо або яку Ви передаєте нам від випадкового, незаконного або несанкціонованого видалення, втрати, несанкціонованої зміни, доступу, розкриття або неналежного використання.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
У разі виникнення будь-яких питань або пропозицій, звертайтесь за наступною адресою: info@cinemaciti.ua

{{popupText}}

{{popupText}}

  • Накопичуйте 3% з усіх покупок на сайті та у касі
  • Історія кінозанурень
  • Отримуйте персональні пропозиції та акції