{{popupText}}

Одеса, FontanSky Center


«Сінема Сіті» FontanSky Center - 7-зальний кінокомплекс, розташований на другому поверсі «FontanSky center», в 5 хвилинах пішки від залізничного вокзалу.

Комфортні великі зали, сучасні кінотехнології 3D, зручний розклад, попкорн від кіношефа та великий вибір снеків у барі – це все чекає на вас у кінотеатрі «Сінема Сіті» в Одесі.

Ви можете переглянути повнометражні фільми у технології 4DX з додатковим набором спецефектів, що посилюють враження від перегляду. У кінотеатрі дуже реалістично та видовищно відтворюються такі природні явища: дощ, вітер, туман, блискавка, шторм.

Хрумкий попкорн готує для вас кіно-шеф, різноманітність смаків та можливість міксу вдовольнить найвибагливіших гостей.

Найвищий рівень сервісу для наших гостей - це головна ціль у нашій щоденній роботі, ми робимо все, щоб стати вашим улюбленим кінотеатром. Відпочивайте, розслабляйтеся і приходьте знову у Сінема Сіті!

Київ, ТРЦ Ocean Plaza


Кінотеатр «Сінема Сіті» - це сучасний 8-зальний кінокомплекс , розташований на 3-му поверсі ТРЦ «Ocean Plaza».

Всі зали «Сінема Сіті» оснащені сучасним цифровим обладнанням, а у великому прем'єрному залі «Сінема Сіті» ТРЦ «Ocean Plaza» показуємо лазерне кіно у форматі 4К. Це просто надзвичайна чіткість зображення та повне занурення в екранну реальність!

Для тих, хто хотів би переглянути кіно у затишній, майже домашній атмосфері, працює VIP–зал. В ньому всього 18 місць — тобто 18 величезних м’яких шкіряних крісел з функцією виклику офіціанта та розкладання до майже лежачого стану. То буде справжній vip-перегляд, обіцяємо.

Також ви можете переглянути повнометражні фільми у технології 4DX. Звичайний повнометражний фільм (динамічний ігровий чи анімаційний) демонструється у спеціальному кінозалі, зі спеціальним обладнанням. 4DX передбачає використання візуально-відчутних та ароматних доповнень, зміни положення глядацького місця у просторі синхронних із відео та звуковою доріжкою. А ще вам не вдасться тут занудьгувати — адже сеанси починаються згідно розкладу і допоки кінотеатр відчинений.

Сучасне кіноустаткування, нові крісла і найсмачніший в місті попкорн допоможуть вам відпочити і зануритися в нову захоплюючу реальність. Ми робимо все, щоб стати вашим улюбленим кінотеатром. Відпочивайте, розслабляйтеся і приходьте ще.

Вінниця, ТРЦ Мегамолл


«Сінема Сіті» ТРЦ «Мегамолл» - 7- зальний кінокомплекс, розташований на 3 поверсі ТРЦ «Мегамолл».

Кінотеатр Сінема Сіті – це унікальне поєднання найновіших трендів світових кінотеатрів!

Саме тут ви зможете відпочити в першому у Вінниці залі 4DX! Рухомі крісла та спеціальні ефекти створюють доповнену реальність, щоб відчути події фільму, ніби ви головний герой.

Попкорн, напої, снеки ви зможете придбати у великому, зручному кіно-маркеті. А на кіно-барі зможете обрати зігріваючі авторські напої від наших талановитих барменів.

Нестримне бажання робити фото у нашому кінотеатрі з’являється завдяки стильному дизайну консешн-зони та великої кількості фотолокацій для неперевершених фото у ваших соціальних мережах.

Ми робимо все, щоб стати вашим улюбленим кінотеатром та стати для вас першим вибором при думці про відпочинок та задоволення. Чекаємо у «Сінема Сіті», ТРЦ «Мегамолл»!

  • Накопичуйте 3% з усіх покупок на сайті та у касі
  • Історія кінозанурень
  • Отримуйте персональні пропозиції та акції