Правила відвідування

В кінотеатрах мережі «Сінема Сіті» діють певні правила. Дотримання цих правил зробить ваше перебування тут зручним та безпечним.

Зауважте, що відвідування вами кінотеатру означає, що ви автоматично погоджуєтеся з цими правилами.

1. Загальні умови

1.1. Відвідуючи кінотеатр, зберігайте придбаний квиток та фіскальний чек до кінця сеансу.

1.2. Діти до 5 років можуть відвідувати сеанси у кінотеатрі безкоштовно, але без надання окремого місця та за присутності одного з батьків.

1.3. У випадку відсутності відвідувачів на певному сеансі кінофільму, після 20 хвилин від його початку сеанс вважають скасованим.

1.4. Час початку сеансу, зазначений у квитку, означає час початку трансляції, включаючи анонси, рекламні, інформаційні ролики та кінофільм.

1.5. Кінотеатр не несе відповідальності за зміст реклами, розміщеної на території кінотеатру. Цю відповідальність покладено на рекламодавця. Кінотеатр, у свою чергу, несе відповідальність за те, щоб порядок розміщення цієї реклами відповідав Законам України.

1.6. З усіх питань щодо цих правил можна звертатися до адміністрації кінотеатру:

— на сайті кінотеатру

— в офіційних групах кінотеатру у соціальних мережах

— за телефоном кінотеатру

— безпосередньо до адміністратора кінотеатру.

1.7 Закриття квиткових кас відбувається із початком останнього сеансу.

1.8. Адміністрація кінотеатру має право змінювати ці правила та цінову політику кінотеатру на власний розсуд

2. Бронювання квитків

2.1. Щоб забронювати квиток, оберіть фільм, дату і сеанс. Якщо ви бронюєте квиток телефоном, повідомте цю інформацію касиру. У разі бронювання через інтернет підтвердьте бронь квитків, натиснувши кнопку «Забронювати». Запишіть або сфотографуйте номер вашого замовлення для викупу заброньованих квитків.

2.2. Заброньовані квитки необхідно викупити у касі кінотеатру не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу. Зауважте, що бронь квитків автоматично анулюється за 30 хвилин до початку сеансу. Якщо ви забронювали квитки, але не встигли викупити їх за 30 хвилин до сеансу, програма надішле їх у вільний продаж, навіть якщо на цей момент ви вже стоїте у черзі. Аби уникнути таких непорозумінь, будь ласка, викуповуйте квитки завчасно.

2.3. Вартість послуги бронювання квитків становить 3 (три) гривні за кожне місце.

3. Повернення квитків

3.1. Ви можете повернути квиток, придбаний через касу кінотеатру, не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу. Для цього вам потрібен фіскальний чек та квиток.

3.2. Якщо ви повертаєте заброньовані квитки, вартість бронювання вам не компенсують.


3.3. Якщо ви хочете повернути квиток, придбаний через інтернет, самостійно ознайомтеся з порядком повернення квитків на тому інтернет-ресурсі, де ви його придбали.

4. Дія спеціальних пропозицій


4.1. У кінотеатрі діють постійні та тематичні акційні пропозиції. Про них можна дізнатися:

— з оголошень у кінотеатрі

— на сайті кінотеатру

— за телефоном кінотеатру

— у адміністратора і касирів кінотеатру.

4.3. Запрошення кінотеатру (так званий «Вільний квиток») дає право на одне відвідування кінотеатру одним відвідувачем протягом зазначеного в ньому строку. Вільний квиток не діє на прем’єрні покази кінофільмів та на сеанси у VIP-залі (у Києві). Загальна кількість відвідувачів одного сеансу за вільними квитками обмежена згідно договорів з дистриб’юторами.

5. Вікові обмеження та пільгові тарифи


5.1. Деякі кінофільми мають вікові обмеження. Тому якщо ви за віком підпадаєте під ці обмеження, вам можуть відмовити у продажу квитків. За присутність дитини у кінозалі під час показу таких кінофільмів відповідальність несуть батьки дитини або повнолітні особи, що супроводжують її та мають право купити квитки.

5.2. Адміністрація кінотеатру може вимагати у вас пред'явити документ, що посвідчує особу, у таких випадках:

  • якщо продаж квитків відбувається за пільговим тарифом (студенти мають пред’явити студентський квиток, пенсіонери — пенсійне посвідчення, тощо);
  • якщо виникають сумніви щодо вікової відповідності (для перегляду кінофільму з віковим обмеженням або купівлі вами алкогольних напоїв).

6. Відвідування сеансів формату 3D

6.1. Якщо ви придбали квиток на сеанс 3D, це означає вашу автоматичну згоду з правилами відвідування сеансів 3D формату.

6.2. Коли ви пред’являєте квиток на контролі перед входом до залу, вам видають 3D-окуляри та серветку для їх протирання. Ви несете повну матеріальну відповідальність за окуляри. Після вашого входу з окулярами до залу ви вже не зможете поскаржитися на їх стан. Кожен відвідувач отримує одні окуляри.

6.3. Не чіпайте, будь ласка, скло окулярів руками. Протирайте їх лише спеціальною серветкою. Не тисніть на них, не намагайтеся зігнути дужки окулярів. Все це може їх зламати. Не складайте окуляри у сумки та кишені, тримайте окуляри у руках окремо від інших речей.

6.4. Якщо ви виходите із залу під час сеансу (до бару, кафе, туалету тощо) та після закінчення сеансу, особисто (це стосується також дітей) здайте 3D-окуляри контролеру.

6.5. Зауважте, що якщо ви не можете повернути окуляри контролеру (окуляри зламані, загублені чи передані іншій особі тощо), ви повинні компенсувати вартість втрачених чи зіпсованих окулярів у розмірі 400 (чотириста) гривень. Якщо це 3D-окуляри в VIP залі (у Києві) ­ 4000 (чотири тисячі) гривень.

6.6. Дитині віком до 5 років 3D-окуляри видають незалежно від того, чи купили її батьки окремого квитка для дитини. Батьки дитини самостійно визначають, чи може він чи вона сприйняти фільм у форматі 3D. Діти до 12 років можуть потрапити на сеанс лише у супроводі дорослих.

6.7. Якщо ви носите звичайні окуляри, то 3D-окуляри вам необхідно вдягати поверх окулярів з діоптріями.

6.8. Кінотеатр не може гарантувати вам повний комфорт для очей під час перегляду фільму у форматі 3D. Якщо у вас є проблеми із зором, перед відвідуванням кінотеатру порадьтеся з лікарем.

6.9. 3D-окуляри можна використовувати лише для перегляду 3D-фільмів в 3D-залі, вони не призначені для інших цілей.

7. Обмеження, що діють на території кінотеатру

7.1. Під час перегляду кінофільму заборонено проводити відео- та фотозйомку, інакше, згідно з чинним законодавством України, вас звинуватять у скоєнні кримінального злочину. Тому, будь ласка, не беріть відео та фотокамери до кінозалу. Відео- та фотозйомка на території кінотеатру дозволена лише при завчасній письмовій згоді адміністрації кінотеатру.

7.2. На час перегляду кінофільму вимкніть, будь ласка, мобільний телефон, або переведіть екран в режим мінімальної яскравості. Так ви не заважатимете іншим глядачам.

7.3. Не приносіть на територію кінотеатру та не вживайте принесені з собою продукти харчування та напої, придбані поза межами кінотеатру. Так ми зможемо гарантувати, що на території кінотеатру всі спожиті вами продукти — безпечні.

7.4. Не приходьте до кінотеатру у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Поводьтеся гідно і не порушуйте громадського порядку, поважаючи себе та інших відвідувачів.


Зауважте, що відвідувачам може заважати, якщо ви:

— вживаєте нецензурну лексику

— голосно розмовляєте

— лягаєте на місця для сидіння

— викладаєте ноги на спинки крісел та на столи

— розмовляєте по мобільному телефону у залі під час сеансу

— приносите з собою на сеанс громіздкі речі, великі пакети (якщо габарити таких речей заважають перегляду кінофільму) тощо.

7.5. Не приносіть на територію кінотеатру вогнепальну, газову, пневматичну та холодну зброю, вибухові пристрої та піротехніку, газові балончики. Це створює небезпеку для відвідувачів. Не грайте на території кінотеатру в азартні ігри (карти тощо), оскільки це заборонено законодавством України.

7.6. Будь ласка, ставтеся дбайливо до майна кінотеатру та не допускайте дій, що можуть пошкодити майно. Якщо ви завдали матеріальної шкоди обладнанню, майну та інвентарю кінотеатру, вам доведеться відшкодувати кінотеатру її повну вартість. Адже винні у нанесенні матеріальної шкоди майну, обладнанню та інвентарю кінотеатру особи можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності згідно Кримінального кодексу України, а також до адміністративної відповідальності, з виплатою повної вартості зіпсованого майна.

7.7. Ми не продаємо алкогольні напої особам віком до 21 року. Вам можуть не продати алкогольні напої, якщо ви не пред’явите документ, що засвідчує ваш вік.

7.8. На території кінотеатру заборонено палити. Це стосується і паління електронних цигарок. За паління на території кінотеатру вас попросять покинути територію кінотеатру без будь-якої грошової компенсації. Штраф за паління на території кінотеатру становить 300 (триста) гривень.

7.9. Не смітіть, не розкидуйте в кінозалі та на території кінотеатру будь-яких предметів (упаковки, жувальні гумки, пляшки, серветки, залишки продуктів харчування тощо). Не залишайте без нагляду речі, оскільки у такому разі ми не можемо гарантувати їх цілісність та збереження.


7.10. Ви можете перебувати на території кінотеатру з тваринами, якщо у вас є на це спеціальний дозвіл адміністрації торгового центру та адміністрації кінотеатру.

7.11. Якщо ви порушуватиме одно або більше правил, адміністрація кінотеатру може відмовити вам у продажу квитків та товарів без будь-яких пояснень, а також може попросити вас покинути територію кінотеатру.