"Модільяні: невідома історія"

історії, які ви ще не чули, про скандального генія, який був і залишається іконою XX століття.

з 22 жовтня
історії, які ви ще не чули, про скандального генія, який був і залишається іконою XX століття. історії, які ви ще не чули, про скандального генія, який був і залишається іконою XX століття.

ЮКІ

Їхні історії викликають захват та мотивують! Через відчай і біль до успіху, через свободу і жагу перемагати до тріумфу — їхні імена назавжди вписано в історію найвідомішої хокейної ліги — NHL

з 03.12
Їхні історії викликають захват та мотивують! Через відчай і біль до успіху, через свободу і жагу перемагати до тріумфу — їхні імена назавжди вписано в історію найвідомішої хокейної ліги — NHL Їхні історії викликають захват та мотивують! Через відчай і біль до успіху, через свободу і жагу перемагати до тріумфу — їхні імена назавжди вписано в історію найвідомішої хокейної ліги — NHL

Мисливець на монстрів

Масштабна екранізація культової гри з візуальними ефектами нового покоління! Група відважних бійців потрапляє у паралельний світ, населений небезпечними та могутніми істотами, що люто оберігають свій дім. Загін опиняється у пастці незнаної досі загрози. Врятувати їх зможе тільки загадковий Мисливець, який вміє знищувати монстрів.

03.12.
Масштабна екранізація культової гри з візуальними ефектами нового покоління! Група відважних бійців потрапляє у паралельний світ, населений небезпечними та могутніми істотами, що люто оберігають свій дім. Загін опиняється у пастці незнаної досі загрози. Врятувати їх зможе тільки загадковий Мисливець, який вміє знищувати монстрів. Масштабна екранізація культової гри з візуальними ефектами нового покоління! Група відважних бійців потрапляє у паралельний світ, населений небезпечними та могутніми істотами, що люто оберігають свій дім. Загін опиняється у пастці незнаної досі загрози. Врятувати їх зможе тільки загадковий Мисливець, який вміє знищувати монстрів.

Розклад сеансів у Києві

На добу
На тиждень
Показати:
Всі
2D
3D
4DX
Laser
Час:
Всі
Острів кошмарів

Жанр

трилер, жахи

Час

94 хв.

4.3 / 10
Літо’85 18+

Жанр

драма

Час

100 хв.

Повернення гномів 0+

Жанр

сімейний, анімація

Час

78 хв.

Володар драконів

Жанр

анімація, комедія, сімейний

Час

120 хв.

6.7 / 10
Під наглядом 16+

Жанр

трилер, жахи

Час

88 хв.

5.7 / 10
Гніздо

Жанр

драма

Час

107 хв.

7.2 / 10
Гренландія

Жанр

бойовик, екшн, катастрофа

Час

119 хв.

6.5 / 10
Тенет

Жанр

бойовик, трилер, екшн

7.8 / 10