Про що говорять чоловіки. Продовження
О чём говорят мужчины. Продолжение
Придбати чи забронювати квиток
На сьогодні
На тиждень
2D
10:10
від 60грн
22:00
від 110грн

Рік

2018

Виробник

Росія

Жанр

комедія

У головних ролях

Леонід Барац, Олександр Демидов, Каміль Ларін, Ростислав Хаіт, Олена Подкамінська, Бі-2

Режисер

Флюза Фархшатова

Тривалість

120 хвилин

Вікове обмеження

16+

Мова

російська

Мова субтитрів

українська

У кожної людини поняття "щастя" має своє значення. Для когось воно у грошах, хтось щасливий бути в колі близьких, третій тип може мати зовсім інше трактування. Але що саме може бути щастям для чотирьох друзів (Льоші, Слави, Каміля та Саші)? Каміль попросив їх усіх поїхати без будь-яких запитань у Санкт-Петербург. Удома дуже багато проблем, робота, сім'я, але друзі, не маючи поняття навіщо, відправляються в місто на Неві. І тут стає зрозумілим, що це зовсім неважливо. Чоловіки пішли від щоденної рутини, отримавши море пригод і просту, теплу атмосферу. Ось що для них щастя.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Татьяна Ершова04 Березня 2018 в 17:14:40
С механизмом возврата билетов у вас глухо. Деньги пропали. На сайте ошибки выдаёт, а оператор не отвечает вовсе. За обслуживание 2ка
Адміністрація кінотеатру05 Березня 2018 в 15:26:15
Добрый день. Сейчас сайт работает в тестовом режиме, поэтому могут возникать ошибки в его работе. В данный момент мы работаем над их устранением на сайте. Просим написать нам на почту info@cinemaciti.ua для уточнения всех деталей. Приносим Вам свои извинения. С уважением, администрация кинотеатра.