Місто в якому не ходять гроші
Місто в якому не ходять гроші

Рік

2018

Виробник

Україна

Жанр

драма, пригоди, трилер

Режисер

Ганка Третяк

Тривалість

93 хвилини

Вікове обмеження

16+

Мова

українська

Головна героїня – Аліса, і на її долю випадає небезпечна мандрівка в особливу “країну чудес”.

Аліса переживає один із найтяжчих періодів свого життя. Пролежавши без сну цілу ніч, вона змушує себе піднятись і знаходить якийсь квиток на потяг на своє прізвище. Походження квитка невідоме, вказана в ньому станція – теж. Але Аліса вирішує, що це знак і можна спробувати бодай розвіятись.

Станцію призначення ніхто не знає. Але змучена дівчина на це не зважає – вона займає своє місце і відключається. І спить, доки її різко не будить провідник і оголошує, що коли Аліса хоче їхати далі, вона мусить вийти і купити квиток. Але це виявляється неможливим – у місті, куди прибула Аліса, гроші не ходять. Потяг йде, а Аліса залишається сам-на-сам із дивакуватим касиром, який вимагає розрахуватись за квиток, пробігши 30 разів навколо станції. Касир не є винятком – викликаний наряд поліції також змушує її бігати вже 50 разiв, а таксист жадає, щоб вона на одній нозі стрибала через калюжі... Штрафи, проїзд, товари, послуги – за все можна розплатитися тільки призначеною послугою або дією. А розмір платні залежить від моральних переконань замовника.

У готелі чуйний консьєрж розтлумачує Алісі, у чому річ: багато років тому тут було створено закриту зону, зону відчуження, яку охороняють спецпризначенці. Тут збережено систему тотального контролю та повного управління. Виселені сюди громадяни виробили свою схему взаєморозрахунків – замість купюр вони платили власними діями, зусиллями, репутацією, нервами, часом. Майже нікому не вдавалося уникнути розплати, але мало хто намагався, а декому це навіть подобалось. І головне – вибратися звідси неможливо.

Аліса вирішує не здаватись і починає боротися за виживання. Випадково вона опиняється в одній компанії з сином мера на прізвисько Лєший, і вони зацікавлюються один одним. Він розповідає їй про те, як влаштоване життя в місті, які діють схеми і взаємини. Аліса шокована. Доки вони розмовляють, у компанії спалахує п’яний конфлікт. Один із приятелів намагається вбити Лєшого і зґвалтувати Алісу. Захищаючись, Аліса вбиває нападника і рятує хлопця. Після щасливого порятунку хлопець привозить Алісу до себе додому і знайомить її з батьком – мером міста. Обоє розраховують, що той допоможе дівчині.

Та вранці Лєший не знаходить Алісу вдома і після бурхливої розмови з батьком усвідомлює, що фактично підставив її – Алісу вивезли до закритої клініки, і їй загрожує смертельна небезпека. Щоб врятувати дівчину, він вдає байдужого, а тим часом продумує план, як її врятувати.

У клініці проводять моторошну операцію – у жертви забирають життєвий час і здоров’я, щоб віддати їх іншій особі. Зазвичай мешканці міста роблять це добровільно – якщо їм потрібно щось вагоме від керівництва зони. Але Аліса – небезпечний елемент, який може все зруйнувати.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.