Фердинанд
Ferdinand

Рік

2017

Виробник

США

Жанр

комедія, анімація

Режисер

Карлос Саладана

Тривалість

108 хвилин

Вікове обмеження

6+

Мова

українська

Дія фільму відбувається у казково яскравому світі сучасної Іспанії. Це – історія про чемного бика, якого навіть важко собі уявити. Безтурботному життю на сімейній фермі настає кінець, коли Фердинанда відправляють до школи бойових биків, де його лагідна та миролюбна вдача вступає в суперечку з норовом одноплемінників. За підтримки екзальтованого козла на ім’я Лупе й ватаги шалених їжаків, Фердинанду вистачає мужності лишитися самим собою, влаштувавши «велику втечу» разом з новими друзями до милої його серцю домівки.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Петр Иващенко03 Січня 2018 в 16:34:12
Повністю згоден з Марія Клапко. Кожного разу показують перед мультиками рекламу фільмів жаху. Сьогодні піду на фердинанда і зніму на відео. І замість того, щоб вибачитися щей заперечують - ганьба. І туалети в 10.00 завжди грязні.
Адміністрація кінотеатру04 Січня 2018 в 13:46:00
Доброго дня. Після відгуку щодо невідповідності рекламного ролику перед мультфільмом «Фердинанд», ми перевірили всі трейлери перед мультфільмом і не знайшли тих, що не відповідають віковим вимогам. Якщо у Вас наступного разу виникнуть запитання, зверніться будь-ласка до адміністратора для вирішення всіх Ваших питань. Просимо вибачення за спричинені незручності. З повагою, адміністрація кінотеатру.
Марія Клапко, Київ 24 Грудня 2017 в 23:12:07
Сьогодні були на мультфільмі "Фердинанд" - просто супер!!! Сміялася разом з дітьми.Але перед початком мультфільму отримали негативні емоції в залі під час анонсування фільмів.Питання до адміністрації - чому перед показом мультфільму Ви транслюєте анонси фільмів зовсім не для дитячої аудиторії, де присутнє вбивство, насильство і таке інше? Чому мій 5,5-річний син, прийшовши на мультфільм, повинен перед тим боятися і закривати вуха і очі?Стаття 8 Закону України "Про рекламу" говорить, що "анонси фільмів, які мають обмеження щодо глядацької аудиторії, розміщуються лише у час, відведений для показу таких фільмів".Прошу Вас не показувати більше анонси вищевказаних фільмів перед початком перегляду мультфільмів.Ми приходимо до Вас з дітьми відпочивати, а не боятися.
Адміністрація кінотеатру03 Січня 2018 в 09:55:24
Доброго дня. Всі трейлери перед фільмами транслюються відповідно до вікової категорії. Просимо уточнити, який саме трейлер викликав у Вас такі емоції.