Дедпул 2
Deadpool 2

Рік

2018

Виробник

США

Жанр

кінокомікс, комедія, пригоди, екшн

У головних ролях

Раян Рейнольдс, Морена Баккарін, Джош Бролин, Бріанна Хілдебранд, Зазі Бітц, Ті Джей Міллер, Террі Крюс, Едді Марсан, Джек Кесі

Режисер

Девід Леітч

Тривалість

119 хвилин

Вікове обмеження

18+

Мова

українська

Найманець-базікало від студії «Марвел» повертається! Більший, кращий та іноді більш оголений, ніж раніше. Коли з’являється суперсолдат з місією вбивати, Дедпул змушений задуматися про дружбу, родину і про те, що насправді означає бути героєм – при цьому роздаючи пенделів на всі 50 відтінків. Оскільки іноді, аби зробити щось добре, доводиться вдаватися до брудних прийомів.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Юрій Андрусенко20 Травня 2018 в 18:27:14
В зал #7 пустили дитину років 8
Адміністрація кінотеатру21 Травня 2018 в 13:10:26
За згодою батьків ми можемо пропустити на сеанс дитину, навіть, якщо на фільм наявні вікові обмеження. Кінотеатр обов'язково інформує про існуючі рекомендовані вікові обмеження при продажу квитків та не продає квитки на дорослі сеанси дітям. Виключенням є наявність письмового дозволу батьків, або ж ситуації, коли батьки особисто купують квиток для своєї дитини-лише за таких умов дитина може отримати квитки на сеанси з віковим обмеженням. Кінотеатр не має права не пустити до зали дитину, якщо її батьки надали згоду на перегляд фільму.
Сумський Олександр17 Травня 2018 в 20:05:03
В зал пускают если нету 18?
Адміністрація кінотеатру18 Травня 2018 в 14:16:57
Добрый день, возрастная категория для этого фильма 18+