Давай танцюй
Давай танцюй

Рік

2019

Виробник

Україна

Жанр

комедія, екшн

У головних ролях

Денис Реконвальд, Максим Дзюняк, Валентина Войтенко, Роман Чухманенко, Олександр Мельник, Римма Зюбіна, Олександр Пікалов

Режисер

Олександр Березань

Мова

українська

Події розгортаються у наш час. Микита (Денис Реконвальд) виріс у невеличкому містечку на Донбасі. Єдине, до чого хлопець має хист – це танці, та у рідних краях з таким умінням багато не заробиш. Тож разом із молодшим братом Пашою (Максим Дзюняк) Микита знімає екстремальне танцювальне відео. Перегляди ролику в інтернеті мають принести їм успіх. Та сталося непоправне. Паша травмувався і потребує дорогої операції. Микита відчуває себе відповідальним за ситуацію і їде до ненависного Києва, де проходить танцювальне змагання. Переможець отримає грошову винагороду, а це шанс повернути братові повноцінне здорове життя.

Першу українську танцювальну комедію «Давай танцюй» зняв режисер та сценарист Олександр Березань. Зйомки картини розпочалися ще у 2015 році, а прем’єра спершу була запланована на 2016 рік. Дата виходу на екрани неодноразово змінювалася. Зрештою фільм має вийти в прокат у перший день нового 2019 року.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.