Аліта: Бойовий ангел

Alita: Battle Angel

Рік

2019

Виробник

США, Канада

Жанр

бойовик, трилер, фантастика

У головних ролях

Роза Салазар, Крістоф Вальц, Дженніфер Коннеллі, Махершала Алі, Ед Скрейн, Мішель Родрігес, Ейса Ґонсалес

Режисер

Роберт Родрігес

Тривалість

122 хвилини

Вікове обмеження

12+

Мова

українська

Через сотні років Земля проживе безліч подій. Люди створять кіборгів, будуть між собою воювати. Доктор Ідо випадково знайшов останки дівчини-кіборга. Свою знахідку чоловік вирішив забрати із собою, щоб полагодити та привести до ладу. Як виявилося, її звуть Аліта. Коли вона прийшла до тями, то зрозуміла, що нічого не пам'ятає. Тепер все навколо для Аліти абсолютно нове, їй до всього треба звикати. Кіборг хоче за всяку ціну відновити ті спогади, яких не вистачає, від чого її намагається захистити доктор Ідо. Він добре знає, що минуле краще не чіпати. Аліта зустрічає нових друзів і вже з їх допомогою намагається знайти істину. Кіборг – остання зі свого роду, і за нею буде велике полювання. В Аліти ж залишилися одні спогади – це прийоми бойових мистецтв. Вона одна буде боротися проти цілого світу, і вона його має змінити.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Марк Ауреліус01 Березня 2019 в 18:56:18
Не мене одного захопив цей фільм. Іду дивитись другий раз. Згоден з думкою Олега Сердюка: "Фільм має гарний "свіжий" сюжет, чудову графіку, та купу екшен-сцен. " - саме те, що мені й було потрібно. Фільм супер.
Олег Сердюк14 Лютого 2019 в 23:49:32
Однозначно рік почався з дуже крутої кіношки. Фільм має гарний "свіжий" сюжет, чудову графіку, та купу екшен-сцен. В чомусь можу його порівняти з "Першому гравцю приготуватись", проте в Аліті набагато більше уваги приділено лінії почуттів та взаємин, втім без зайвих шмарклів. 9/10 Раджу подивитись, чекаю продовження.

Ви чекали?
Ми зробили!

Просто зараз завантажуйте на свій смартфон наш новенький додаток