Як купити квитки?

Купувати квитки онлайн дуже просто. 4 кроки — і квитки ваші.

КРОК 1: Оберіть фільм та час сеансу

На сторінці «Розклад» ви можете фільтрувати фільми за датою, форматом та сеансом.

Також, ви можете це зробити з головної сторінки. Просто натисніть на постер фільму та оберіть сеанс із запропонованого списку.

1_1.png

КРОК 2: Оберіть місце

Тепер перед вами відкрилося вікно зі схемою залу. Переконайтеся, що ви у закладці «Купівля».

2_1.jpg

Оберіть собі місця в залі. Ваш вибір буде позначено темним кольором. Інформація про вартість та статус місць — під схемою. Тепер натисніть кнопку «Продовжити» для переходу до авторизації.2_2.jpg

КРОК 3: Авторизуйтеся або зареєструйтеся

Якщо ви авторизовані на сайті, натисніть кнопку «Увійти». Відкриється вікно, у якому потрібно буде ввести логін і пароль вашого облікового запису. Якщо ж ви вперше на нашому сайті — будь ласка, зареєструйтеся.

Після авторизації чи реєстрації ваші дані автоматично підтягуються з облікового запису.

3.jpg

Перед тим, як натиснути кнопку «Оплатити квитки» та перейти на сторінку оплати, ви можете ознайомитися з правилами купівлі та повернення квитків онлайн.

КРОК 4: Введіть реквізити оплати

Введіть реквізити платіжної карти. Декілька секунд ваш платіж буде оброблятися. Зауважте, що в більшості банків діє система 3D Secure, яка запропонує ввести додатковий код, який Ви отримаєте в СМС-повідомленні.

Якщо оплата здійснено успішно, ви побачите номер вашого замовлення, який потрібно буде обміняти на квиток у касі кінотеатру.

Зауважте, що з 23:50 до 00:05 каси кінотеатру не працюють. Це — технічна перерва, коли сервісна программа кінотеатру переходить на наступний день роботи. Якщо ви потратили саме у перерву — зачекайте кілька хвилин та спробуйте ще раз.

Детальну інформацію щодо вашого замовлення можна переглянути в особистому кабінеті.

profile.jpg

Якщо у вас виникли пропозиції та зауваження, будь ласка, надішліть їх нам на електронну адресу info@cinemaciti.ua