Правила відвідування

Відвідувачі Кінотеатру мережі «СІНЕМА Сіті» повинні дотримуватися цих Правил відвідування Кінотеатру. Усі Відвідувачі Кінотеатру вважаються такими, що автоматично погоджуються умовами викладеними у цих Правилах

1. Загальні умови:

1.1. На території Кінотеатру поведінка Відвідувачів повинна відповідати вимогам, встановленим положеннями цих Правил.

1.2 Відвідуючи сеанс кінофільму, Відвідувач повинен зберігати придбаний ним квиток та фіскальний чек до кінця сеансу.

1.3 Діти до 5 років мають можливість відвідувати сеанси у Кінотеатрі безкоштовно (включаючи сеанси у форматі 3D та 3D Laser), без надання окремого місця та за присутності одного із батьків, у цьому випадку діти не отримують багаторазові 3D окуляри включаючи окуляри 3D Laser. Персональні окуляри 3D можуть використовуватися дітьми до 5 років виключно у разі їх придбання батьками.

1.4 У випадку відсутності Відвідувачів на певний сеанс кінофільму, час очікування складає 20 хвилин від початку сеансу, після чого даний сеанс вважається відміненим.

1.5 Перегляд деяких кінофільмів може підпадати під вікові обмеження, встановлені Міністерством культури і туризму України, тому Відвідувачам, які за віком підпадають під такі обмеження, може бути відмовлено у продажу квитків на такий кінофільм. За присутність дитини у кінозалі під час показу таких кінофільмів несуть повну відповідальність батьки цієї дитини або повнолітні особи, що її супроводжують та які мають право купити квитки на такий кінофільм.

2. Необхідно пам'ятати, що:

2.1 Квиток на сеанс, придбаний через касу Кінотеатру, може бути повернутий Відвідувачем не пізніше ніж за 30 хвилин до початку кіносеансу, за умови наявності у Відвідувача фіскального чеку та квитка.

2.2. Повернення грошових коштів за квитки, що придбані через сайт та сплачені за допомогою банківських платіжних карток, здійснюється у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на відповідну платіжну картку, за допомогою якої була здійснена оплата, за умови виконання Відвідувачем (Покупцем) умов та положень цих правил, а також правил повернення грошових коштів встановлених банками еквайрами. Строк повернення грошових коштів становить 10 (десять) банківських днів з моменту фактичного оформлення, через особистий кабінет заявки на повернення коштів.

2.3 Зазначений у квитку час початку сеансу означає час початку трансляції відповідного кінофільму, включаючи анонси, рекламні та інформаційні ролики.

2.4 Повну відповідальність за зміст реклами, розміщеної на території Кінотеатру, несе рекламодавець. Кінотеатр несе відповідальність лише за відповідність порядку розміщення цієї реклами Законам України.

2.5 У Кінотеатрі діють постійні та тематичні акційні пропозиції, про які можна дізнатися з оголошень у Кінотеатрі та на сайті Кінотеатру, по телефону Кінотеатру, а також у адміністратора і касирів Кінотеатру.

2.6 Запрошення Кінотеатру (Вільний Квиток) дає право на одне відвідування Кінотеатру одним Відвідувачем, протягом зазначеного в ньому строку дії. Запрошення Кінотеатру (Вільний Квиток) не діє на прем’єрні покази кінофільмів, у святкові дні та на сеанси, які демонструються у VIP-залі Кінобару (кінотеатру «СІНЕМА Сіті Київ»). Загальна кількість відвідувачів одного сеансу за Вільними Квитками є обмеженою відповідно до умов договорів з дистриб’юторами.

2.7 Відвідувач зобов’язаний дбайливо ставитись до майна Кінотеатру та не допускати дій, що можуть пошкодити майно. У разі нанесення матеріальної шкоди обладнанню, майну та інвентарю Кінотеатру, Відвідувач зобов’язаний у повному обсязі відшкодувати Кінотеатру завдану шкоду.

2.8 У разі нанесення матеріальної шкоди майну, обладнанню та інвентарю Кінотеатру винні особи можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності згідно Кримінального кодексу України в залежності від ознак складу злочину, а також до адміністративної відповідальності, з виплатою повної вартості зіпсованого майна.

2.9 Відео- та фотозйомка на території Кінотеатру дозволяється лише при завчасному письмовому узгодженні цього питання з адміністрацією Кінотеатру. Адміністрація Кінотеатру має право вимагати пред'явити документ, що засвідчує особу Відвідувача, у разі якщо продаж квитків провадиться за пільговим тарифом (студенти мають пред’явити студентський квиток, пенсіонери — пенсійне посвідчення, тощо), або виникає необхідність встановити вік Відвідувача з метою перешкодити перегляду ним кінофільму, що має вікові обмеження, чи купівлі ним алкогольних напоїв.

2.10 Адміністрація Кінотеатру залишає за собою право у будь-який час змінювати ці Правила та цінову політику Кінотеатру.

2.11 З усіх питань виконання цих Правил можна звертатися до адміністрації Кінотеатру — на сайті Кінотеатру, на офіційних групах Кінотеатру у соціальних мережах, по телефону Кінотеатру, а також безпосередньо до адміністратора Кінотеатру.

3. Правила відвідування сеансів формату 3D та 3D Laser

3.1. Відвідувач, який придбав квиток на сеанс формату 3D та 3D Laser з використанням 3D та 3D Laser окулярів, автоматично погоджується з умовами правил відвідування та перегляду сеансу 3D/3D Laser формату.

3.2. У мережі кінотеатрів «СІНЕМА Сіті» відвідувачі можуть здійснювати перегляд фільмів у форматі 3D та 3D Laser з використанням персональних та багаторазових окулярів.

3.3. Використання одного або іншого типу окулярів залежить від кіно технології встановленої у конкретному кінотеатрі та залі.

3.4. Багаторазові 3D-окуляри є власністю кінотеатру і відвідувач несе за них повну матеріальну відповідальність.

3.5. КІНОТЕАТР «СІНЕМА Сіті Тернопіль»:

3.5.1. Відвідувач кінотеатру «СІНЕМА Сіті Тернопіль», що придбав квиток на сенс 3D, пред’являючи квиток на контролі перед входом до залу, отримує багаторазові 3D-окуляри, а також серветку для протирання окулярів у випадку необхідності. Після входу до залу претензії до стану окулярів не приймаються. Окуляри видаються кожному Відвідувачу по 1 шт.

3.5.2. При виході із залу під час сеансу (до бару, кафе, туалету тощо) та після закінчення сеансу кожний Відвідувач (у тому числі і діти) зобов’язаний особисто здати 3D-окуляри контролеру.

3.5.3. Якщо Відвідувач не взмозі повернути окуляри контролеру (окуляри зламані, загублені чи передані іншій особі), Увага! — Відвідувач зобов’язаний компенсувати вартість втрачених чи зіпсованих окулярів у розмірі 400 (чотириста) гривень.

3.6. КІНОТЕАТР «СІНЕМА Сіті Одеса»:

3.6.1. Демонстрування фільмів у форматі 3D у ккінотеатрі «СІНЕМА Сіті Одеса» здійснюється з використанням персональних та багаторазових 3D-окулярів.

3.6.2. Персональні 3D-окуляри які Відвідувач погоджується придбати у спеціальній касі кінотеатру.

3.6.3. Пред’являючи квиток на контролі перед входом до залу, Відвідувач отримує багаторазові 3D-окуляри, а також серветку для протирання окулярів у випадку необхідності. Після входу до залу претензії до стану окулярів не приймаються. Окуляри видаються кожному Відвідувачу по 1 шт.

3.6.4. При виході із залу під час сеансу (до бару, кафе, туалету тощо) та після закінчення сеансу кожний Відвідувач (у тому числі і діти) зобов’язаний особисто здати багаторазові 3D-окуляри контролеру.

3.6.5. Якщо Відвідувач не взмозі повернути багаторазові 3D-окуляри контролеру (окуляри зламані, загублені чи передані іншій особі), Увага! — Відвідувач зобов’язаний компенсувати вартість втрачених чи зіпсованих окулярів у розмірі 400 (чотириста) гривень.

3.6.6. Відвідувач може використовувати власні 3D-окуляри для перегляду фільму у форматі 3D проте кінотеатр не несе відповідальність за забезпечення належного 3D эффекту під час демонстрації фільму.

3.7. КІНОТЕАТР «СІНЕМА Сіті Київ»:

3.7.1. Демонстрація фільмів у кінотеатрі «СІНЕМА Сіті Київ» здійснюється з використанням технології 3D, а також 3D Laser.

3.7.2. Демонстрування фільмів у форматі 3D у кінотеатрі «СІНЕМА Сіті Київ» здійснюється з використанням персональних 3D-окулярів, які відвідувач погоджується придбати у спеціальній касі кінотеатру. Відвідувач може використовувати власні 3D-окуляри для перегляду фільму у форматі 3D проте кінотеатр не несе відповідальність за забезпечення належного 3D эффекту під час демонстрації фільму.

3.7.3. Відвідувач, що придбав квиток на сенс у форматі 3D Laser, пред’являючи квиток на контролі перед входом до залу, отримує багаторазові 3D Laser окуляри, а також серветку для протирання окулярів у випадку необхідності. Відвідувач несе за окуляри повну матеріальну відповідальність. Після входу до залу претензії до стану окулярів не приймаються. Окуляри видаються кожному Відвідувачу по 1 шт.

3.7.4. При виході із залу під час сеансу (до бару, кафе, туалету тощо) та після закінчення сеансу кожний Відвідувач (у тому числі і діти) зобов’язаний особисто здати 3D Laser окуляри контролеру.

3.7.5. Заборонено чіпати скло багаторазових 3D Laser окулярів руками, протирати (окрім як спеціальною серветкою), тиснути на них, намагатися зігнути дужки окулярів – це може призвести до їх поломки. Заборонено складати окуляри у сумки та кишені, тримайте окуляри у руках окремо від інших речей.

3.7.6. Якщо Відвідувач на якійсь підставі не може повернути 3D Laser окуляри контролеру (окуляри зламані, загублені чи передані іншій особі), Увага! — Відвідувач зобов’язаний компенсувати вартість втрачених чи зіпсованих окуляри 3D Laser окулярів у розмірі 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень, окуляри 3D у VIP залі (м. Київ) — 4000 (чотири тисячі) гривень.

3.8. Якщо Відвідувач носить звичайні окуляри, то 3D та 3D Laser окуляри необхідно надягати зверху окулярів з діоптріями. Кінотеатр не несе відповідальності за можливий дискомфорт для очей Відвідувачів від перегляду фільму у форматі 3D. Якщо у Відвідувача є проблеми із зором, він має отримати консультацію лікаря перед відвідуванням Кінотеатру.

3.9. 3D-окуляри, а також окуляри 3D Laser можуть використовуватись лише для перегляду 3D та 3D Laserфільмів у спеціально обладнаних залах і не підходять для інших цілей.

4. Правила бронювання квитків

4.1. Послуга бронювання квитків доступна виключно для вільних квитків (запрошень).

4.2. Для бронювання вільного квитка, необхідно зателефонувати за номером (044) 230-7-230, назвати оператору фільм, дату і сеанс, а також вибрані місця.

4.3. Заброньовані по телефону вільні квитки необхідно обміняти на вхідний квиток у будь-якій касі Кінотеатру завчасно, не пізніше ніж за 20 хвилин до початку обраного сеансу. Увага! — бронювання анулюється автоматичною програмою за 20 хвилин до початку сеансу. Раніше заброньовані, але не обміняні, вільні квитки надходять у продаж (навіть якщо на цей момент Відвідувач вже стоїть у черзі). Аби уникнути будь-яких непорозумінь, будь-ласка, обмінюйте квитки завчасно.

4.4. При обміні вільного квитка на вхідний, вартість вхідного квитка складатиме 0,10 грн.

5. На території кінотеатру заборонено:

5.1. При перегляді кінофільму категорично заборонено проводити відео- та фотозйомку (такі дії є кримінальним злочином згідно чинного законодавства України), перебувати у кінозалі з відео та фототехнікою під час сеансу! Велике прохання відео та фотокамери залишати поза кінозалом.

5.2. При перегляді кінофільму категорично заборонено користуватися засобами мобільного зв'язку, які на час сеансу повинні бути відключені.

5.3. Приносити на територію Кінотеатру та/або вживати на території Кінотеатру (включаючи кінозали) принесені з собою продукти харчування та будь-які напої, придбані в будь-яких інших закладах громадського харчування, супермаркетах, магазинах тощо.

5.4. Перебувати на території Кінотеатру у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, а також чинити будь-які дії, пов’язані з порушенням громадського порядку та/або такі, що заважають нормальному перебуванню на території Кінотеатру інших відвідувачів. В тому числі заборонено: нецензурно висловлюватись, голосно розмовляти, лягати на місця для сидіння, викладати ноги на спинки крісел та на столи, розмовляти по мобільному телефону у залі під час перегляду кінофільму, приносити з собою на сеанс громіздкі речі, великі пакети тощо (якщо габарити таких речей заважають перегляду кінофільму), іншим чином заважати Відвідувачам Кінотеатру.

5.5 Проносити на територію Кінотеатру вогнепальну, газову, пневматичну та холодну зброю, вибухові пристрої та піротехніку, газові балончики; грати на території Кінотеатру в азартні ігри (карти і т.п.), що заборонено законодавством України.

5.6 Продаж алкогольних напоїв особам віком до 18 років забороняється. Відвідувачу може бути відмовлено у продажі алкогольних напоїв, якщо він не пред’явить документ, що посвідчує вік Відвідувача.

5.7 Паління заборонено на всій території Кінотеатру, включаючи паління електронних цигарок. За паління на території Кінотеатру Відвідувач може бути випроваджений з Кінотеатру без відшкодування йому будь-якої грошової компенсації. Штраф за паління на території Кінотеатру становить 300 (триста) гривень.

5.8 Смітити і розкидати в глядацьких залах та на території Кінотеатру будь-які предмети (упаковки, жувальні гумки, пляшки, серветки, залишки продуктів харчування тощо), залишати без нагляду речі, сумки, пакети та іншу ручну поклажу. Адміністрація не несе відповідальності за цілісність та збереження індивідуальних речей Відвідувачів.

5.9 Перебувати на території Кінотеатру з тваринами, не маючи на це спеціальних дозволів адміністрації Торгового Центру та адміністрації Кінотеатру.

5.10. Якщо Відвідувачем було порушено одне, або більше положення цих правил, адміністрація кінотеатру має право відмовити у продажу квитків/перегляду фільму та/або товарів без будь-яких пояснень у цьому випадку Відвідувач зобов’язаний негайно покинути територію кінотеатру.