ЛаZерне кіно та Dolby Atmos

Гордість нашого кінотеатру - Прем'єрний зал №1 на 426 місць. Тут встановлений перший в Україні лазерний проектор компанії Barco, який забезпечує безпрецедентну якість зображення відеоформату 4К. Система звуку Dolby Atmos гарантує повне занурення в кінореальність.

«Лазерне кіно» - це:

  • єдиний в Україні лазерний проектор DP4K-60L бельгійської компанії Barco;
  • зображення з шістьма основними кольорами і підтримкою технології кольороподілу Dolby 3D;
  • вражаюча яскравість, що досягає 60 000 люмен;
  • відтворення 4К-відео зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

Система звуку Dolby Atmos - це революція в області об'ємного звуку.

Dolby Atmos дозволяє почути не тільки горизонтальний напрямок джерела звуку, але і його вертикальну сторону. Компанія Dolby виводить технологію відтворення звуку в нову вертикальну площину. Ви маєте можливість почути звук як ллється дощ, який стане доноситися зверху, а звук рухомого потягу відчути поруч по вібраціям статі. Джерело звуку перестає бути прив'язаним до певної точки кінозалу і може доноситися абсолютно з будь-якого боку, роблячи картину на екрані більш реалістичною та захоплюючою. Незалежно від жанру фільму будьте готові, на Вас чекає фільм зі звуком, якого Ви ще не чули!

Оціни нову якість зображення та звуку в прем'єрному залі! Ексклюзивно – «Лазерне кіно» в кінотеатрі «Сінема Сіті».

Запрошуємо Вас до нових кіновражень у нашому прем'єрному залі! Всі фільми в залі №1 київського кінотеатру «Сінема Сіті» демонструються у форматі «Лазерне кіно». Дивись розклад тут.

Фільми в кінотеатрі у форматі «Лазерне кіно»
Тілоохоронець дружини кілера

бойовик, комедія, екшн