Як купити квитки online?

Купувати квитки онлайн дуже просто. 4 кроку - і квитки ваші.

КРОК 1: Виберіть фільм і час сеансу

На сторінці «Розклад» ви можете відфільтрувати фільми за датою, форматом і сеансом.

Також, ви можете це зробити з головної сторінки. Просто натисніть на постер фільму і виберіть сеанс із запропонованого списку.

1_1.png

КРОК 2: Виберіть місце

Тепер перед вами відкрилося вікно зі схемою залу. Переконайтеся, що ви в закладці «Покупка».

2_1.jpg

Виберіть собі місця в залі. Ваш вибір буде виділено темним кольором. Інформація про вартість і статус місць - під схемою. Тепер натисніть кнопку «Продовжити» для переходу до авторизації.2_2.jpg

КРОК 3: Авторизуйтесь або зареєструйтеся

Якщо ви авторизовані на сайті, натисніть кнопку «Увійти». Відкриється вікно, в якому потрібно буде ввести логін і пароль вашого облікового запису. Якщо ж ви вперше на нашому сайті - будь ласка, зареєструйтесь.

Після авторизації або реєстрації ваші дані автоматично підтягуються з вашого профілю.

3.jpg

Перед тим, як натиснути кнопку «Оплатити квитки» і перейти на сторінку оплати, ви можете ознайомитися з правилами покупки і повернення квитків.

КРОК 4: Введіть реквізити оплати

Введіть реквізити платіжної картки. Кілька секунд ваш платіж буде оброблятися. Зауважте, що в більшості банків діє система 3D Secure, яка запропонує ввести додатковий код, який Ви отримаєте в СМС-повідомленні.

Якщо оплата виконана успішно, ви побачите номер вашого замовлення, який потрібно буде обміняти на квиток в касі кінотеатру.

Зверніть увагу, що з 23:50 до 00:05 каси кінотеатру не працюють. Це - технічну перерву, коли сервісна програма кінотеатру переходить на наступний день роботи. Якщо ви потрапили саме в перерву - зачекайте кілька хвилин і спробуйте ще раз.

Детальну інформацію щодо вашого замовлення можна подивитися в особистому кабінеті.

profile.jpg

Якщо у вас виникли пропозиції і зауваження, будь ласка, надішліть їх нам на електронну адресу info@cinemaciti.ua