Дванадцята ніч

Вистава

Рік

2012

Виробник

Великобританія

Жанр

Вистава

У головних ролях

Стівен Фрай, Марк Райленс, Семюел Барнетт, Джонні Флін

Режисер

Тім Керолл

Тривалість

186 з антрактом хвилин

Вікове обмеження

16+

Мова

English

Мова субтитрів

Українська

Коли улюблений актор Спілберга Марк Райленс грає немолоду аристократку, а великий розумник Стівен Фрай зображує закоханого в неї дворецького, чекай сенсації. Так і сталося в цьому легендарному спектаклі, який став одним з головних хітів театру «Глобус».

Постановка Шекспірівського театру «Глобус»

«Дванадцята ніч» - особливо обожнювана публікою комедія Шекспіра.

Вистава Тіма Керролла поєднує глобусовській традиціоналізм з новаторським підходом до акторської гри. В інтерпретації Керролла є навіть щось радикальне: режисер поставив собі за мету не просто відтворити костюми, сценографію, музичний і танцювальний супровід, які могли б обрамляти постановку початку XVII століття, але і зберегти суто чоловічий склад єлизаветинсько-якобіанского театру. Мало хто в наш час вирішиться спробувати в ролі Віоли чоловіка, адже в цьому випадку акторові доводиться виконувати подвійне завдання — зображати жінку, яка зображує чоловіка!

Молодий актор і фолк-музикант Джонні Флінн, не тільки грав на сцені «Глобуса», а й складав музику до вистав театру (наприклад, до постановки комедії «Як вам це сподобається» - дебютному виході Мішель Террі як нового художнього керівника і зірки «Глобуса »). Головним же бенефісом цієї «Дванадцятої ночі» став унікальний перформанс Марка Райленса в ролі Олівії.

Витонченій техніці Райленса протистоїть самодіяльність Стівена Фрая, чий Мальволіо дуже далекий від традиційного образу пихатого ідіота. В інтерпретації актора-письменника, Мальволіо — заблукавший у власній наївності самотній старий, котрий на схилі років повірив в реальність великого почуття. Втім, успіх цієї вистави — заслуга не тільки Райленса і Фрая. Все в цій «Дванадцятій ночі» працює на загальний результат: бездоганна режисура досвідченого шекспірівського постановника Тіма Керролла, зусилля решті трупи, в якій виділяється сміховинна Марія у виконанні Пола Чахіді, меланхолійні пісні дружини Райленса, композитора Клер ван Кемп.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.