В Сінема Сіті приходить Французька Весна!

18 Квітня 2019


фр-весна2.jpg

18 і 19 квітня зустрічайте в нашому кінотеатрі дві події кінопрограми щорічного фестивалю "Французька Весна в Україні".

18 квітня дивиться у програмі допремерних показів перший сеанс у Одесі драми «Обіцянка на світанку» – екранізація відомого однойменного роману лауреата Гонкурівської премії Ромена Гарі. Книга розповідає про матір письменника, яка з його ранніх років вірила в його блискуче майбутнє і пророкувала йому кар'єру дипломата. У головних ролях – П'єр Ніне та Шарлотта Генсбур.

А вже 19 квітня - центральна подія Французької весни", особливо очікувана глядачами:"Довга ніч короткого метра". Тільки в цю ніч у вас буде унікальна можливість насолодитися підбіркою кращих французьких короткометражних фільмів в ході кіномарафону тривалістю більше шести годин. У програмі - понад два десятки нових французьких короткометражок, які були представлені на міжнародних кінофестивалях в Каннах, Клермон-Феррані, Нью-Йорку і Торонто. У цю грандіозну кіноніч заснути буде просто неможливо!

Подія організовано Французьким Інститутом в Україні, Посольством Франції в Україні, Альянс Франсез і Артхаус Трафік. Всі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.