У «Сінема Сіті» - фестиваль «Нове німецьке кіно»

14 Листопада 2018

У «Сінема Сіті» - фестиваль «Нове німецьке кіно»

З 25 по 29 жовтня кінотеатр Сінема Сіті приймає у себе щорічний фестиваль «Нове німецьке кіно» - один з найстаріших кінооглядів в Україні, який в цьому році відбудеться вже в 24-й раз в Києві, Маріуполі, Чернівцях, Львові, Дніпрі, Одесі та Харкові. У програму кіноогляду, який проводиться Goethe Institut в Україні спільно з «Артхаус Трафік» та Баварським Домом-Одеса, увійшли п'ять фільмів, -самі гучні стрічки німецького кінематографа, що вийшли на екрани в останні роки.

Фестиваль відкриває мелодрама з програми Берлінського кінофестивалю «Транзит» одного з провідних сучасних режисерів Німеччини Крістіана Петцольда. У центрі сюжету - пара, яка знайомиться в Марселі напередодні повної окупації Франції німецькими військами.

У програму також увійшли дві біографічні стрічки. Володар сім премій German Film Awards, байопік «Три дні з Ромі Шнайдер», побудований навколо останнього інтерв'ю знаменитої актриси. А біографічна драма «Молодий Карл Маркс» опише шлях Карла Маркса від жебрацького існування в Парижі до звання одного з найвпливовіших світових філософів. Комедія «Кастинг» порадує кіноманів відтворенням кастингу класичного фільму Райнера Вейнера Фассбіндера «Гіркі сльози Петри фон Кант». Також в програмі - одна стрічка спільного виробництва Німеччини та України - трагікомедія Романа Бондарчука «Вулкан» про перекладача ОБСЄ, який відправляється на кордон з Кримом в складі моніторингової місії.

Всі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами (фільм "Вулкан" - на українській мові з англійськими субтитрами).

Розклад показів:

25 жовтня - «Транзит» (німецька мова, укр.субтітри)

26 жовтня - «Вулкан» (українська мова, англ.субтітри)

27 жовтня - «Кастинг» (німецька мова, укр.субтітри)

28 жовтня - «Три дні з Ромі Шнайдер» (німецька мова, укр.субтітри)

29 жовтня - «Молодий Карл Маркс» (німецька мова, укр.субтітри)

Чекаємо всіх на фестивальних показах і бажаємо приємного перегляду!