Фестиваль «Нове німецьке кіно» починається у «Сінема Сіті»

15 Листопада 2019

З 14 листопада зустрічайте у Сінема Ситі програму щорічного фестивалю «Нове німецьке кіно», який в жовтні стартував в Києві і тепер проходить в Маріуполі, Харкові, Дніпрі, Львові, Чернівцях та Одесі. У програму цього найстарішого кіноогляду, який проводиться Goethe Institut в Україні спільно з Баварським Домом-Одеса та «Артхаус Трафік», відібрано п'ять найкращих фільмів, що представляють широкий спектр сучасного німецького кінематографа.

Програму відкриває один з кращих німецьких фільмів сезону - музичний байопік провідного режисера Німеччини Андреаса Дрезена «Гундерманн» - про життя, кохання і творчості простого оператора екскаватора Герхарда Гундерманна, який почав писати пісні і став рок-зіркою в Східній Німеччині.

Ще одна резонансна робота - нова картина Фатіха Акіна «Золота рукавичка». Цей шокуючий трилер, заснований на реальних подіях, розповідає історію серійного вбивці Фріца Гонці, який жив в Гамбурзі у післявоєнний час.

Також глядачі побачать картину оскарівського лауреата Флоріана Хенкеля фон Доннерсмарка «Робота без авторства», засновану на біографії німецького художника Герхарда Ріхтера. Особлива подія в рамках програми присвячено сторічного ювілею легендарної німецької школи архітектури Баугауc, який відзначається в цьому році. Документальний фільм «Дух Баугаузу» розповість про колосальний вплив художнього руху на сучасний вигляд нашого світу.

І на завершення - фантастична драма «В моїй кімнаті» - нова робота лауреата Срібного ведмедя Берлінале Ульріха Келера. Головний герой цієї стрічки - бідний фрілансер, який одного разу прокидається і розуміє, що людство зникло з лиця землі.

Всі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами

Розклад:


14 листопада - «Гундерманн», реж. Андреас Дрезен, (німецька мова, українські субтітри)

15 листопада - «Золота рукавичка», реж Фатіх Акін, (німецька мова, українські субтітри), обмеження за віком - 18+

16 листопада - «Робота без авторства», реж. Флоріан Хенкель фон Доннерсмарк, (німецька мова, українські субтітри)

17 листопада - «Дух Баухауcа», реж. Нільс Больбрінкер і Томас Тільш, (німецька, англійська та іспанська мова, українські субтітри)

18 листопада - «В моїй кімнаті», реж. Ульріх Келер, (німецька та англійська мова, українські субтітри)

До зустрічі на фестивальних показах!