Кінотеатр не працює

Дорогі наші глядачі! Ми тимчасово закриті через самі-знаєте-який вірус. Сподіваємось, що це ненадовго, тож слідкуйте за новинами. Мийте руки і бережіть себе та близьких. Ваші, Cinema Citi.

Зустріч однокласників

Зустріч однокласників

Рік

2019

Виробник

Україна

Жанр

комедія

У головних ролях

Валерій Харчишин, Андрій Бурим, Олексій Нагрудний

Режисер

Валентин Шпаков

Тривалість

92 хвилини

Вікове обмеження

16+

Мова

українська

Троє давніх друзів колись навчалися у одному класі. З моменту закінчення школи пройшло вже 25 років. Планується зустріч випускників, тож перш ніж їхати туди вони збираються разом, аби згадати молодість. Валерій (Валерій Харчишин) став рок-зіркою, Андрій (Андрій Бурим) має свій бізнес, а Олексій (Олексій Нагрудний) займається архітектурою. Попри різні досягнення та невдачі в житті, жоден з них не вважає, що має чим хвастатися. Аби підбадьоритися перед зустріччю з колишніми однокласниками, троє друзів вирішують сходити разом на вечірку.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Єлизавета Чала31 Січня 2019 в 16:33:11
Для тих хто хоче порозумітися із своїми сорокорічним родаками, передивіться українську комедію "Зустріч однокласників",тоді ваші помилки перестануть вам здаватися невиправними, а проблеми жахливими. Навіть сивочолі чоловіки заморочуються комплексами з дитинства, і поводяться гірше першачків. Натомість я рада усвідомити, що і я маю кілька цінних порад. Та де б вони не вешталися, всеодно їх заверне до дому, до хати, до дітей. ( Бо "Діти-наше майбутнє") :)