Кінотеатр не працює

Дорогі наші глядачі! Ми тимчасово закриті через самі-знаєте-який вірус. Сподіваємось, що це ненадовго, тож слідкуйте за новинами. Мийте руки і бережіть себе та близьких. Ваші, Cinema Citi.

Заборонений

ZABORONENYY

Рік

2019

Виробник

Україна

Жанр

байопік

У головних ролях

Дмитро Ярошенко, Віталій Салій, Олег Масленніков, Євгенія Гладій, Карина Шереверова, Діана Розовлян

Режисер

Роман Бровко

Тривалість

105 хвилин

Вікове обмеження

12+

Мова

українська

1965 рік. Молодий поет Василь Стус не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Він говорить про те, про що мовчать мільйони. Незважаючи на постійний тиск і погрози, Стус не припиняє боротьбу навіть у засланні. Реальна історія нескореного поета, історія кохання і зради, людської гідності та підлості.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Галина Олійник 03 Жовтня 2019 в 10:25:08
04.10 буде Заборонений, якщо ні, то коли відновиться сеанс фільму. Дякую
Адміністрація кінотеатру03 Жовтня 2019 в 17:18:26
Доброго дня.Фільм вже зійшов з прокату.
Alisa Svietlicka13 Вересня 2019 в 19:31:09
Важливий, актуальний і дуже цікавий фільм. Рада, що в Україні вже почали знімати добрі і актуальні фильми! Дуже дякую!
Alesia Alekseeva13 Вересня 2019 в 16:46:48
Вражаючий и емоційний фільм. Мені він дуже сподобався. Дуже рекомендували друзі. Спочатку думала, що буде якесь важке і занадто пафосне кіно, але враження значно кращі. Фільм глибокий і в той же час дуже красивий. Фрази героїв можна розтягувати на цитати! Все сприймається дуже вражаюче - мудро, актуально і дуже патріотично! Фільм вартий уваги! Всім рекомендую!
Ivan Sobieski12 Вересня 2019 в 18:32:29
Якби в Україні було більше таких фильмів, і як би люди знали своїх героїв та свою історію, то в нас явно би не було тих проблем, яки ми маємо сьогодня. Я сьогодні повів своїх дітей старшокласників и всі в захваті. Фильм залішає роздуми писля себе. Я би рекомендував цей фильм всім Укаїнцям. Таки фильмі взагали треба підростоючому поколінню в школі показувати, бо таки картини виховують и формують свидомість. Дуже дякую за важливе кіно
Slava Svetolina12 Вересня 2019 в 17:20:20
Очень актуальный и трогательный фильм. Рекомендовали многие знакомые, сходила сама и не жалею. 5 балов! Картина очень запоминающаяся и важная для просмотра!
Завантажити більше