Все про Єву

Все про Єву

Рік

2019

Виробник

Великобританія

Тривалість

138 хвилин

Вікове обмеження

18+

Мова

English

Мова субтитрів

Українська

Старіюча театральна діва, що зіштовхнулася з юною амбітною зірочкою.

Лукавість, інтриги, жорстокість, що панують за лаштунками розкішних підмостків і в тіні сяючих софітів ... Одним словом, знайомий сюжет про зраду, старіння й самотність, який, на відміну від знаменитого іронічного роману Моема «Театр», в постановці Іво ван Хове набуває трагічний надрив, гідний пера Шекспіра. Особливо у виконанні таких потужних актрис, як Джилліан Андерсон й Лілі Джеймс.

Постановка Sonia Friedman Productions і Fox Stage Productions на сцені театру Ноела Кауарда

Іво ван Хове знову звертається до свого улюбленого жанру «кіно / театр»: він ставить на сцені не п'єсу, а переосмислює один із шедеврів кінематографа. На цей раз вибір припав на оскароносну драму «Все про Єву», відзначену в 1950 році 14 номінаціями на премію Академії.

Історія старіючої бродвейській діви Марго Ченнінг (Джилліан Андерсон), яка стикається з зухвалою енергією, амбіціями своєї фанатичної шанувальниці, молодої актриси Єви Харрінгтон (Лілі Джеймс), звичайно, просто створена для сцени. Адже вся вона — про життя, підпорядковане мінливим симпатіями натовпу, наркотичній залежності від захоплених оплесків і про те, яку ціну готові платити люди, спраглі успіху і слави.

Іво ван Хове, схильний до мінімалізму в декораціях, вірний собі й в цій постановці. Крім того, він, як і раніше щедро використовує відеопроекції. У виставі «Все про Єву» вони особливо вражаючі: за допомогою блукаючих по сцені операторів, можна бачити дії головної героїні в задніх кімнатах гігантської гримерки / вітальні. Вони, як правило, різко контрастують з тим, що відбувається на авансцені.
Постановка Іво ван Хове — ефектний, сучасний, розумно побудований механізм, в якому кожен з чудового ансамблю акторів ідеально виконує свою задачу.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.