Кінотеатр не працює

Дорогі наші глядачі! Ми тимчасово закриті через самі-знаєте-який вірус. Сподіваємось, що це ненадовго, тож слідкуйте за новинами. Мийте руки і бережіть себе та близьких. Ваші, Cinema Citi.

Віддана

Віддана

Рік

2020

Виробник

Україна

Жанр

романтика

У головних ролях

Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталя Васько, Ірма Вітовська, Важа Годердзішвілі, Себаст’ян Цибульський, Ясін Фараджаллах, Марина Кошкіна

Режисер

Христина Сиволап

Сценарій

Аліна Семерякова, Софія Андрухович

Мова

Українська

Історія починається в Станіславові у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

Фільм знятий за мотивами одного з найбільш успішних вітчизняних видань минулого десятиліття - роману «Фелікс Австрія» української письменниці Софії Андрухович.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Андрій Боднарчук27 Січня 2020 в 12:07:56
Доброго дня! Чи буде фільм "Віддана" в прокаті на цих вихідних? 1-2 лютого?
Адміністрація кінотеатру30 Січня 2020 в 12:11:42
Доброго дня, скоріше за все буде, оскільки розклад формується, о когтрій годині буде сеанс буде відомо у четверг у ввечері, або у п'ятницю. Слідкуйте за розкладом.
Надія Романкевич26 Січня 2020 в 18:34:05
Доброї пори доби! До якого числа планується показ?
Адміністрація кінотеатру27 Січня 2020 в 11:48:08
Доброї доби, показ фільму планується одну прем'єрну неділю точно, можливо прокат фільму буде продовжено і так само з усіма фільмами.
Віта Петрук26 Січня 2020 в 10:35:42
Чому неможливо придбати квиток он-лайн?
Адміністрація кінотеатру27 Січня 2020 в 11:51:58
Доброго дня, обновіть сторінку та спробуйте ще раз.
Олеся Шуст Мельничук16 Січня 2020 в 09:42:17
Доброго дня! До якого числа будуть показувати фільм? Дякую)
Адміністрація кінотеатру19 Січня 2020 в 01:58:43
Доброго дня, усі фільми існуть першу прокатну неділю, від дня прем'єри, усі наступні дні показу будуть відомі згодом, слідкуйте за розкладом!