Справа Колліні

Der Fall Collini

Рік

2020

Виробник

Германия

Жанр

драма, кримінал, трилер

У головних ролях

Франко Неро, Александра Мария Лара, Элиас Эм Барек, Яннис Нивёнер

Режисер

Марко Кройцпайнтнер

Тривалість

118 хвилин

Вікове обмеження

16+

Мова

українська

Фабріціо Колліні недавно вийшов на пенсію. Він - тихий, непримітний чоловік, здавалося б, не здатний заподіяти кому-небудь біль. І все ж він жорстоко вбиває видатного промисловця Ханса Майера в одному з найбільш ексклюзивних готелів Берліна.

«Справа Колліні» потрапляє молодому адвокату Каспару Лейнену, який хоче почати свою кар'єру з виправдувального вердикту. Все починає валитися, коли Колліні визнає вбивство, але відмовляється розповісти свій мотив і тим більше говорити з ким-небудь. Здається, що вже ніщо не врятує цю справу, але випадково знайдена Лайненсом зачіпка, дає йому зрозуміти, що він зіткнувся з найбільшим судовим скандалом Німеччини ...
Знятий в кращих традиціях детективного трилера за бестселером Фердинанда фон Шираха (книга переведена в більш, ніж 30 країнах світу), «Справа Колліні» претендує на успіх таких титанів, як «Сім» Девіда Фінчера та «Код Да Вінчі» Рона Ховарда. Чудовий акторський склад, в особі легендарного Джанго - Франко Неро і підкорювачів жіночих сердець - Еліаса Ем Барек і Янніса Нівёнер робить проект ще більш цікавим і динамічним. .
Непередбачуваний сюжет, що тримає в напрузі, чудовий зоряний склад і грандіозний фінал, який крім усього іншого надає поживу для роздумів - те, що не залишить жодного глядача байдужим.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.