Сон літньої ночі

Сон літньої ночі

Рік

2019

Виробник

Великобританія

У головних ролях

Оливер Крис, Гвендолин Кристи, Дэвид Мурст, Айсис Хэйнсворт, Тесса Бонэм Джонс, Кит Янг, Пол Адейефа, Хаммед Анимашаун

Тривалість

184 хвилини

Вікове обмеження

18+

Мова

English

Мова субтитрів

Українська

Владою Вільяма Шекспіра і Ніколаса Хайтнера The Bridge перетворюється на три години в фантастичний світ зависаючих у повітрі фей, дурманних туманів, любовної плутанини й буйних пікніків під місячним світлом, в які активно втягується стоячий партер. Дотепне використання суперсучасної машинерії нового лондонського театру в цій другій імерсивній постановці Хайтнера навіть перевершує першу — хітового «Юлія Цезаря» 2018 року, а блискуча робота енергійного каста робить спектакль одним з найбільш незабутніх театральних шоу останніх років.


Ніколасу Хайтнеру знову вдалося це: створити не просто технічно віртуозний спектакль, не просто ще одну модну імерсивну постановку, в якій глядачі партеру стають повноправними членами трупи, але й знайти своє трактування пустотливого шекспірівського сюжету про кохання, ревнощі й прощення. Підсумок — смішна, сексуальна, романтична і химерна суміш рок-фестивалю в Гластонбері, похмурого серіалу «Розповідь служниці», ситкому і навіть китайського цирку.

Але глядачам прямої трансляції та запису вистави, як не дивно, пощастило більше, ніж лондонському стоячому партеру: тільки за допомогою камер вони зможуть одночасно бачити все, що відбувається і на летючих ліжках, і в найвіддаленішому кутку партеру. А без цього оцінити всю віртуозність театральних трюків, і всі веселощі цієї дуже дотепної постановки вічної класики, здається, просто неможливо.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.