Ромео і Джульєтта

Romeo and Juliet

Рік

2018

Режисер

Олексій Ратманський

Тривалість

170 (з двома антрактами) хвилин

Вікове обмеження

12+

Мова

Англійська, Французьська

Мова субтитрів

Українська

Настільки романтичну і пристрасну історію, як «Ромео і Джульєтта», балет не міг обійти стороною. Дивно лише, що це сталося так пізно, у середині XX століття, завдяки появі на світ жанру драмбалету. Але безмежний успіх першого спектаклю на музику Прокоф'єва відкрив Веронським коханцям дорогу у танцювальну вічність. З тих пір «Ромео і Джульєтта» - один з найулюбленіших балетних вистав глядачів.

Зараз неможливо повірити, що колись музику Прокоф'єва для балету «Ромео і Джульєтта» не прийняли два головних театру країни, визнавши її НЕ танцювальною: адже головну історію про кохання, покладену на цю велику музику, ставили потім майже всі знамениті хореографи ХХ століття. Кожному з них вдалося прочитати трагедію Шекспіра по-своєму і знову змусити глядача співпереживати Веронським коханим.

Балет Олексія Ратманського став четвертою версією цієї історії у Великому театрі (у театрі йшли вистави Лавровського, Поклітару, Григоровича) - і з самого початку був приречений на успіх. Світова прем'єра балету відбулася у 2011 році в Торонто і отримала високі оцінки критиків і глядачів, які відзначили експресивність, музикальність, драматичну наповненість вистави і емоційну глибину, яка притаманна виставам Ратманського. «Можливо, історія стала менш сентиментальною, але знайшла свіже, живе дихання, у цій історії є душа», - писала про виставу канадська преса. А танцювати і грати спектаклі, у яких є душа, артисти Великого вміють як ніхто.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.