Поклик пращурів

Call of the wild

Рік

2020

Жанр

драма, пригоди, сімейний

У головних ролях

Гаррісон Форд, Ден Стівенс, Карен Гіллан, Омар Сі, Бредлі Вітфорд

Режисер

Кріс Сандерс

Тривалість

100 хвилин

Мова

українська

Екранізація світової класики, однойменного роману Джека Лондона. У фільмі яскраво змальовано історію життя Бака, добросердного пса, чиє безтурботне домашнє життя летить шкереберть, коли його раптом викрадають з рідної домівки у Каліфорнії та везуть до дикого й екзотичного Юкону на Алясці. Дія відбувається у часи Золотої лихоманки у 1890-і роки. Новачок у зграї їздових собак – доставщиків пошти, а згодом і вожак цієї зграї, Бак переживає масу неймовірних пригод, та зрештою знаходить своє справжнє місце у світі і стає господарем власної долі.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Володимир Цисарський23 Лютого 2020 в 20:58:51
Фільм класний, раджу сходити! Особливо сподобається любителям тварин та пригод!
Єлизавета Чала21 Лютого 2020 в 17:30:03
Переглянувши чудову пригодницьку стрічку "Поклик Пращурів " краще починаєш розуміти і відчувати своїх домашніх улюбленців. Любі пухнастики, такі м'ягенькі, теплі, веселі, скільки радості даруєте ви нам своєю відданою любов'ю, веселими витівками та неочікуваною турботою. Ви не можете сказати, але ваш голос, ваші інстинкти нагадують нам про наше походження. Саме своїм прикладом ви показуєте, що найважливіше в житті - це природнісь, дружба і любов, - які не знають ні часу, ні відстані. Від "Діти - наше майбутнє"
Ірина Шамрай18 Лютого 2020 в 16:44:27
Доброго дня! Хто вже дивився, чи варто йти з сином 8 років? Вказано на вікове обмеження з 12 років
Адміністрація кінотеатру19 Лютого 2020 в 13:29:46
Добрий день, ви можете відвідати будь який фільм з дитиною. Вікові обмеження рекомендаційні, їх виставляє держаний орган, єдиний момент може бути таким, що дитина може дізнатися з фільму про щось нове, або може засмутитись від деяких подій під час фільму. Данні рекомендації не обов'язкові.