Перегони на мільйон

Ride like a girl
7.8 / 10

Рік

2019

Виробник

США, Австралія

Жанр

мелодрама, екшн

У головних ролях

Сем Ніл, Тереза Палмер, Салліван Степлтон

Режисер

Рейчел Гріффітс

Тривалість

98 хвилин

Мова

українська

Неймовірно надихаюча історія у кращих традиціях Голівуду! Із зіркою «Парку Юрського періоду» Семом Ніллом і Терезою Палмер. Кіно, яке заряджає на позитив і стовідсоткову віру у власні сили!

Мішель з дитинства мріяла в усьому стати першою, а її головним захопленням були коні. Батько дівчинки вважав, що дитяча забаганка минеться, і дозволяв випробовувати на швидкість будь-якого з коней, що були у них на фермі. Численні падіння та невдачі, здавалося, повинні були повернути Мішель до звичайного життя. Але вперта дівчина та її справжній друг – чистокровний скакун Принц зробили неймовірне – взяли участь у найкрутіших у світі перегонах!

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Єлизавета Чала29 Жовтня 2019 в 20:40:40
В кінних перегонах жокеї працюють легенями і серцем, але перемагають характером. У фільмі "Перегони на мільйон" багато цікавих думок, які можна розбирати на цитати. "Важливо те, як ти сам себе оцінюєш.". Умови успіху: міцна дружня сім'я, витримка і вчасне долання дистанцій. Мішель Пейн не тільки перша перетнула фінішну межу, а й змінила упередження,що жінка не здатна взяти кубок світових перегонів. І це нам приклад. Цікаво було б знати про наступні досягнення реальної героїні та її чудової родини. "Діти- наше майбутнє"