Кінотеатр не працює

Дорогі наші глядачі! Ми тимчасово закриті через самі-знаєте-який вірус. Сподіваємось, що це ненадовго, тож слідкуйте за новинами. Мийте руки і бережіть себе та близьких. Ваші, Cinema Citi.

Нові мутанти

The New Mutants

Рік

2019

Виробник

США

Жанр

бойовик, фантастика

У головних ролях

Аня Тейлор-Джой, Мейсі Вільямс, Розаріо Доусон, Генрі Зага, Чарлі Хітон, Блю Хант

Режисер

Джош Бун

Мова

українська

На землі виявлені нові мутанти. Їх здібності вимагають вивчення і контролю, тому, як і їхніх попередників, їх намагаються ізолювати від суспільства. Молоді хлопці та дівчата з надприродними здібностями живуть в ув'язненні, але планують застосувати всі свої сили і вміння, щоб вибратися. Глядачі побачать дев'ять нових персонажів, а також професора Ікс Чарльза Ксав'єра (Джеймс МакЕвой).

Фантастичний бойовик «Нові мутанти» про людей з надприродними здібностями знятий за однойменними коміксами Marvel. Він стане одинадцятим за рахунком, присвяченим людям Ікс. Про майбутній фільм вперше заговорили в травні 2015 року, коли Джош Бун був найнятий для написання сценарію і режисури. У січні 2017 підтвердилася інформація про те, що до своєї ролі професора Ікс повернеться Джеймс МакЕвой. Крім цього фільму, в 2018 на екран вийдуть ще два про людей Ікс. Також в розробці знаходяться ще 4 фільми, дати релізу яких поки не оголошені.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.