Леонардо да Вінчі. Незвідані світи

Io, Leonardo

Рік

2020

Виробник

Італія

Жанр

біографічний

У головних ролях

Лука Арджентеро, Анджела Фонтана, Франческо Паннофіно, Массімо Де Лоренцо

Режисер

Хесус Гарсес Ламберт

Тривалість

90 хвилин

Вікове обмеження

12+

Мова

українська

Новий візуальний шедевр від творців «Мікеланджело. Нескінченність» та «Музеїв Ватикану в 3D».
«Леонардо Да Вінчі. Незвідані світи» - вражаючий художньо-документальний проект, знятий в надвисокій роздільній здатності 4K.
Це унікальна подорож в свідомість Леонардо да Вінчі, легенди світової культури, одного з найдивовижніших геніїв, творця «головної в світі картини» - «Мони Лізи». За допомогою найсучасніших технологій у фільмі відтворюються великі твори і винаходи майстра.

Вас чекає унікальний візуальний досвід / Askanews
Найкращі роботи майстра: «Джоконда», «Поклоніння магів», «Дама з горностаєм», «Атлантичний кодекс» і багато інших оживають на екрані / Corriere della sera

• Герої ніби зійшли з полотен епохи Відродження / Corriere della sera

• Фільм виходить за рамки всіх стереотипів, що існують про Леонардо -художника, вченого і винахідника, найвеличнішого представника Ренесансу / Variety

• Життя великого генія, вперше в історії показано на 360 °

• Безпрецедентна і захоплююча подорож в життя Леонардо да Вінчі, що руйнує всі стереотипи про нього / Sky

Науковим консультантом фільму виступив П'єтро К. Марані, професор історії сучасного мистецтва Політехнічного університету Мілана.

Режисером виступив Хесус Гарсес Ламберт ( «Караваджо. Душа і кров» і ін.).

У ролі Леонардо да Вінчі - зірка італійського кіно Лука Арджентеро. Лука починав як телеведучий і модель, а провокаційна роль у фільмі «Сатурн в протифазі» Ферзана Озпетека принесла йому світовий успіх як актору. Роль у фільмі «Не такий, як ... хто?» Умберто Картені, номінації на італійський «Оскар» - премію «Давид ді Донателло», «Мрія по-італійськи» Мікеле Плачідо, «Їж, молись, кохай» Райана Мерфі з Джулією Робертс , спектакль «Закоханий Шекспір» - зараз Лука Арджентеро один з найбільш затребуваних кіно- і театральних акторів Італії.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Инна Мирошник28 Лютого 2020 в 23:04:49
Режиссёр акцентирует внимание на истинной ценности и сути Леонардо да Винчи. На его творчестве, заостряя внимание только на самых важных аспектах биографии, игнорируя всё ненужное. Фильм не даст вам прочувствовать дух Италии 15 века, (так как заостряет внимание на самом творчестве), но он даст вам возможность представить ход мыслей самого Леонардо, потому что, (!) все монологи взяты из его манускриптов. В фильме отсутствует сюжет. Действия происходят (!) в голове Леонардо да Винчи. Особое внимание уделяется созданию картин, так что этот фильм для ценителей искусства и живописи. В фильме отбрасывается все мирское и человеческое, дабы не акцентировать внимание на внешнюю часть, и сконцентрироваться на внутреннем аспекте Леонардо.
Сергей Измоденов27 Лютого 2020 в 21:28:52
Кинографомания, чрезмерно пафосная и затянутая - потерянные 90 минут и денег за билет. Научного там - мизер, также как и актёрской игры...