Кінкі Бутс

Kinky Boots

Придбати чи забронювати квиток у Києві

26 Вересня Сб

Рік

2019

Виробник

Велика Британія

Жанр

Мюзикл

У головних ролях

Метт Хенрі, Кілліан Доннеллі, Наталі Маккуін, Шон Нідхем, Корделія Фенворт

Режисер

Джеррі Мітчелл

Тривалість

133 хвилини

Вікове обмеження

18+

Мова

English

Мова субтитрів

Українська

Реальна історія невеликої сімейної взуттєвої фабрики спочатку перетворилася в фільм (2005), а потім — в мюзикл (2016), який підкорив обидва боки Атлантики. Й тепер, мюзикл, знятий в лондонському театрі «Адельфі», вперше виходить на великий екран.

Візьміть двох людей, у яких (принаймні, так вони думають спочатку) немає нічого спільного, змусьте їх вирішувати одну складну задачу — і у вас вже є основа для міцної драми з елементами комедії. Додайте до цього блиск мішури, височенні підбори, яскравий макіяж і розкішне шоу — і вийде екзотична обгортка сюжету, який просто проситься на музичну сцену.
Драматург Харві Файерстін, режисер і хореограф Джеррі Мітчелл і лауреатка Греммі Сінді Лопер не пропустили цей шанс, і створили з реальної історії, що сталася в провінційному британському Нортгемптоне, феєричне музичне шоу, яке критики обсипали високими оцінками й нагородами й в Британії, й в США.
Вирваний зі звичного лондонського життя смертю батька, Чарлі спочатку занурюється в проблеми спадкової взуттєвої фабрики, яку чекає неминуче банкрутство, потім знайомиться з шокуючим світом «Дрег-Квін»; спільно з новим партнером Лолою / Саймоном перепрофілює виробництво, щоб почати випускати моделі взуття на підборах 47 розміру, і навіть готується взяти участь в міланському тижні моди зі своїми моделями.
Сяючі блискітками наряди, неймовірні танці (ви не уявляєте, як можуть бути пластичні рослі чоловіки на 15-сантиметрових підборах, які танцюють на рухомому конвеєрі!), Низка кумедних жартів і смішних ситуацій, що випливають із сюжету, в якому обивателі й суворі працівники фабрики стикаються з яскравими чоловіками, які не бояться відстоювати свій спосіб життя ... «Кінкі бутс» - це не просто захоплююче шоу, але ще й історія боротьби, втрат, безвихідних ситуацій, нерозуміння оточення, з якої головні герої виходять, виносячи, напевно, головне досягнення — свою дружбу.
Історії про те, як важливо приймати себе й інших такими, якими вони є, завжди надихають. А високі підбори не тільки підносять над натовпом — вони дарують упевненість в собі. «Кінкі бутс» точно змусять повірити в себе і в те, що будь-які складнощі можна подолати, а одну з ключових пісень постановки «Everybody Say Yeah» («Всі говорять так») захочеться ще довго наспівувати після спектаклю, обіцяємо.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.