Кінотеатр не працює

Дорогі наші глядачі! Ми тимчасово закриті через самі-знаєте-який вірус. Сподіваємось, що це ненадовго, тож слідкуйте за новинами. Мийте руки і бережіть себе та близьких. Ваші, Cinema Citi.

Фантастичні звірі і де їх шукати 3

Fantastic Beasts and Where to Find Them 3

Рік

2020

Виробник

США

Жанр

пригоди, сімейний, фантастика

Режисер

Девід Йетс

Мова

українська

На головного героя фільму, Ньютона «Ньюта» Артеміса Фідо Скамандера (Едді Редмейн), автора відомого підручника про фантастичних звірів та працівника Міністерства магії, чекають нові пригоди. Бо, як і завжди, йому легше знайти спільну мову з дивовижними істотами, аніж із живими людьми.

Фентезійний пригодницький фільм «Фантастичні звірі і де їх шукати 3» стане третім фільмом франшизи після стрічок, що вийшли у 2016 та 2018 роках. Ще у 2014 році, коли лише розпочалася робота над першим фільмом серії, студія Warner Bros. оголосила, що це буде трилогія. У основі усіх стрічок – твори британської письменниці Джоан Ролінґ. Ставши відомою завдяки романам про Гарі Поттера, вона продовжила писати про Ньютона Скамандера, який був автором одного з підручників Хогвардсу. Про те, що в Джоан Ролінґ є ідеї для сценарію третьої частини «Фантастичних звірів…», було відомо ще в липні 2016 року. За словами самої Ролінґ, франшиза передбачає п’ять частин. Прем’єра фільму запланована на осінь 2020 року.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.