Кінотеатр не працює

Дорогі наші глядачі! Ми тимчасово закриті через самі-знаєте-який вірус. Сподіваємось, що це ненадовго, тож слідкуйте за новинами. Мийте руки і бережіть себе та близьких. Ваші, Cinema Citi.

Аватар 2

Avatar 2

Рік

2020

Виробник

США

Жанр

бойовик, пригоди, фантастика, фентезі

У головних ролях

Сіґурні Вівер, Зої Салдана, Сем Вортінгтон, Стівен Ленг

Режисер

Джеймс Кемерон

Мова

українська

Головний герой сиквела, як і першого фільму, солдат Джейк Саллі (Сем Уортінгтон). Він приймає образ свого аватара і очолює народ на'ві. Джейк як ніхто інший підходить на це місце, тому що тільки він здатний очолити військо жителів Пандори в боротьбі проти користолюбних людей, які не бажають залишити планету в спокої.

Про те, що може з'явитися «Аватар 2» режисер Джеймс Кемерон заговорив за 3 роки до виходу на екрани першого «Аватара». Ще в квітні 2010 року режисер заявив про те, що основні події другого фільму розгортатимуться в океані Пандори. Щоб надихнутися підводною тематикою, а також для зйомок 3D фільму, Кемерон занурювався на дно Маріанської западини і став третьою людиною в світі, який подолав цей шлях. Команда приступила до зйомок у жовтні 2014 року. Передбачається, що робота триватиме рік і за цей час буде готовий відеоматеріал для трьох наступних частин франшизи. Їх прем'єри заплановані на грудень 2016, 17 і 18 років.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.