Кінотеатр не працює

Дорогі наші глядачі! Ми тимчасово закриті через самі-знаєте-який вірус. Сподіваємось, що це ненадовго, тож слідкуйте за новинами. Мийте руки і бережіть себе та близьких. Ваші, Cinema Citi.

Аудієнція

Аудиенция

Рік

2020

Тривалість

144 хвилини

Вікове обмеження

16+

Мова

English

Мова субтитрів

Українська

Хелен Міррен на екранах TheatreHD у своїй найголовнішій ролі — королеви Єлизавети II. Саме ця роль принесла актрисі премію «Оскар» - за фільм «Королева» (The Queen, 2005), і премію Лоуренса Олів'є — за цей спектакль Стівена Долдрі.


Проект National Theatre Live
Постанова театру Гілгуда

Британське королівське прізвище продовжує залишатися наріжним каменем світової селебріті-культури й привертає до себе увагу всієї планети. Прямі трансляції весіль принців залучають телеаудиторію в сотні мільйонів, а фільми («Королева», The Queen, 2005; «Лондонські канікули», A Royal Night Out, 2014 року) і серіали («Корона», The Crown, 2016) про Єлизавету II мають незмінний успіх. «Аудієнція» Пітера Моргана — ще одне підтвердження популярності Віндзорів.

Поставлена на Вест-Енді у 2013 році п'єса з успіхом пройшла на Бродвеї, потім повернулася на Вест-Енд (де Хелен Міррен змінила інша Дама-Командор - Крістін Скотт Томас), а у 2017 році відродилася на підмостках московського Театру Націй з Інною Чуриковою в головній ролі.

Історія щотижневих аудієнцій прем'єр-міністрів Великобританії у свого монарха — церемоніальних, які не мають ніякого державного значення, але за своєю суттю необхідних для підтримки британського політичного стилю, — багато чого пояснюють в невиліковній популярності королівської сім'ї. Нація може помилятися у виборі прем'єр-міністра, але саме фігура монарха залишається гарантом збереження самої суті британської системи управління країною. Дама Хелен Міррен якраз і грає такого гаранта — живу людину зі своїми манерами й звичками, але, при цьому, яка уособлює тисячолітню традицію, що переривалася лише одного разу; жінку, завжди вірною собі, але мінливу разом з часом і готову адаптуватися до стилю поведінки та особистості кожного нового прем'єр-міністра.

«Аудієнція» стала тріумфом класичного британського театру в його драматургічній, режисерській та акторській іпостасях і номінувалася на премію Лоуренса Олів'є у всіх головних номінаціях (хоча й отримала лише дві з п'яти). Окремих слів заслуговує блискучий «кабінет прем'єр-міністрів», підібраний режисером: Едвард Фокс в ролі настільки несхожого на нього Черчилля, Гарольд Вільсон — Річард МакКейб, і чудова парочка недавніх британських лідерів, зіграних акторами, ідеально відповідними їм по психофізиці (Джон Мейджор — Джон Ріттер і Гордон Браун — Натаніель Паркер).

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.