Круелла

Cruella
СЕАНСИ СЬОГОДНІ
Придбати квиток Про фільм

Придбати чи забронювати квиток у Києві

На сьогодні
На тиждень
7.4 / 10

Рік

2021

Виробник

США

Жанр

комедія

У головних ролях

Емма Стоун Емма Томпсон Марк Стронґ Пол Волтер Гаузер Емілі Бічем Джоель Фрай Кірбі Гавелл-Баптіст Джеймі Деметріу Мішель Грінідж Тіппер Сайферт-Клівленд

Режисер

Крейґ Ґіллеспі

Тривалість

133 хвилини

Вікове обмеження

12+

Мова

Українська

Лауреаткапремії «Оскар» Емма Стоун («Ла-Ла Ленд») у фільмі «Круелла» від Disney,який розказує про бунтівне становлення однієї з найвідоміших інайстильніших лиходійок, легендарної Круелли де Віль.
Події фільмувідбуваються на тлі панк-рокового Лондона 1970-х років та розказують проюну шахрайку Естеллу, розумну та винахідливу дівчину, яка хоче зробитисобі ім’я у світі моди. Вона знаходить друзів: кількох молодих злодіїв,які розділяють потяг Естелли до епатажу, і разом вони намагаютьсявлаштуватись у Лондоні.
Одного разу талант Естелли привертає увагуБаронеси фон Хеллман, легенди моди, яка є руйнівно шикарною тастрахітливо високою. Роль Баронеси виконує дворазова лауреатка премії«Оскар» Емма Томпсон («Маєток Говардс Енд», «Розум і почуття»). Але їхністосунки запускають хід подій і одкровень, які змусять Естеллу прийнятисвою жорстоку сторону і стати неприємною, модною та мстивою Круеллою.

Залиште свій відгук

Для того щоб залишити свій відгук, Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті.

Відгуки користувачів
Відгуки відсутні. Станьте першим, щоб залишити свою думку про фільм.